** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.12.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    17 грудень 2015 року

Пошук в новинах   

освіта

У Соснівці освячено шкільний історико-етнографічний музей
У Соснівці освячено шкільний історико-етнографічний музей

У Соснівці освячено шкільний історико-етнографічний музей

У Червоноградській загальноосвітній школі № 14, що у м. Соснівці 8 грудня 2015 року відбулося відкриття після реставрації та освячення Народного історико-етнографічного музею.

На святі були присутні міський голова м. Соснівки Ірина Харчук, начальник відділу освіти м. Червонограда Ігор Гомонко, настоятель храму свв. апп. Петра і Павла м. Соснівки о. Зиновій Буньо.

Учні школи підготували для присутніх екскурсію. Отець Зиновій освятив музей, дав напутні слова для учнів, подякував педагогічному колективу, директору школи Н. І. Щербань за великий внесок у розвиток духовності не лише школярів, але й мешканців міста, які матимуть можливість відвідати екскурсії у музеї.

Шкільний історико-етнографічний музей Червоноградської загальноосвітньої школи № 14 є осередком освіти та виховання, який сприяє вихованню в молодого покоління національної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю, свого народу, забезпечення духовної єдності поколінь і призначений збереженню та вивченню матеріальної і духовної культури.

Н. І. Щербань, директор ЧЗШ № 14

^

дописувач_
.

освіта

Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті
Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті

Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті

Впровадження освіти для сталого розвитку потребує нових педагогічних моделей, нової педагогічної культури та мислення, нового педагогічного змісту. 16 грудня 2015 року на базі ДНЗ №5 м.Сокалявідбувся семінар-практикум для вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів НВК «школа-дитячий садок» за темою «Теоретичні та методичні засади курсу «Дошкільникам - освіта для сталого розвитку».

Педагоги мали змогу розглянути дану тему, як теоретично так і практично. В доступній цікавій ігровій формі подавалася інформація з даної теми, розглядалися життєві ситуації, проводилися психологічні тренінги з педагогами. Кожен педагог мав змогу висловити свою точку зору з даного питання, розповісти приклади з досвіду дошкільного закладу. Усі учасники були активними, із задоволенням виконували запропоновані вправи, швидко виконували та активно обговорювали, працювали впевнено.

Вихователь-методист ДНЗ №5 Волошин С.І. поділилася досвідом роботи з виховання у дітей дошкільного віку екологічних, економічних та соціальних звичок. Для більшості слухачів тренінгу поняття «сталий розвиток» було новим, тому виконання вправ викликало в аудиторії інтерес та активне обговорення. Зокрема піднімалося питання, як сформувати в дошкільників та їх батьків поведінку зорієнтовану на сталий розвиток під час зміни у суспільстві.

Дуже сподобався навчально-методичний посібник та дидактичні матеріали до нього, його структура та спосіб подачі інформації. В командах працювали дружно, обмінювались думками, обговорювали вправи, які найбільше сподобалися. Найбільш цікавими були вправи: «Квітка вітальних слів», «Чарівна сила слова», «Слово у подарунок», «Скринька приємних та неприємних слів».

Для учасників методика викладання предмета «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» виявилась цікавою та надзвичайно актуальною.

^

Відділ освіти сокальської РДА

культура

ансамбль
ансамбль " Намисто" 1 місце на конкурсі "Зимові візерунки - 2015"

Вітаємо переможців конкурсу народної хореографії "Зимові візерунки - 2015".

Нещодавно у Львові відбувся  III Всеукраїнський фестиваль - конкурс народної хореографії "Зимові візерунки - 2015" . Сокальську дитячу школу мистецтв імені Віктора Матюка на ньому представляли  два хореографічні колективи: " Намисто" ( вікова категорія 8-9 років), керівник Наталія Зятик і "Джерельце" ( вікова категорія 10-12 років), керівник Марія Кащук. Обидва колективи достойно і професійно виступили на конкурсі, заслужили схвальні відгуки журі  та  здобули дипломи 1 ступеня.Вітаємо керівників і учасників колективів з заслуженою перемогою.

 ансамбль Джерельце на конкурсі
ансамбль Джерельце на конкурсі "Зимові візерунки - 2015"
ансамбль
ансамбль " Намисто" на конкурсі "Зимові візерунки - 2015"

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

суспільство

Відбулося перше засідання робочої групи з питань проведення аналізу ресурсного потенціалу Белзької об`єднаної громади
Відбулося перше засідання робочої групи з питань проведення аналізу ресурсного потенціалу Белзької об`єднаної громади

Відбулося перше засідання робочої групи з питань проведення аналізу ресурсного потенціалу Белзької об`єднаної громади

Відбулося перше засідання робочої групи з питань проведення аналізу ресурсного потенціалу Белзької об`єднаної громади Сокальського району в рамках проекту "Об`єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об`єднання громад у Львівській області" Асоціації "Єврорегіон Карпати-Україна" здійснюється в рамках програми ЄС "Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні",що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом

^

дописувач_
.

суспільство

У 2016 році буде проведено ремонт доріг Сокаль-Червоноград та Сокаль-Бояничі
У 2016 році буде проведено ремонт доріг Сокаль-Червоноград та Сокаль-Бояничі

У 2016 році буде проведено ремонт доріг Сокаль-Червоноград та Сокаль-Бояничі

16 грудня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин, голова районної ради Микола Пасько та депутат обласної ради Сергій Касян провели робочу зустріч з в.о. начальника Служби автомобільних доріг у львівській області Русланом Кандибором. В ході зустрічі обговорювалося питання щодо фінансування ремонту доріг у Сокальському районі. Руслан Кандибор поінформував, що Служба автомобільних доріг у Львівській області на 2016 рік запланувала провести ремонт таких стратегічних доріг Сокальщини, як Сокаль-Червоноград та Сокаль-Бояничі (за кошти обласного бюджету). Ряд доріг району ремонтуватимуть в рамках районної Програми „Дороги Сокальщини”.

^

РДА
Сокальська РДА

Відео від "Сокаль і Сокальщини"

ІІ сесія VІІ скликання Сокальської районної ради

У вівторок, 16 грудня, в Сокалі відбулася чергова ІІ сесія VІІ скликання Сокальської районної ради. На порядок денний було винесено 12 питань.

У роботі сесії взяв участь народний депутат України від Сокальщини Олег Мусій, котрий розповів коротко про свій рік роботи в парламенті, висловив своє не задоволення відсутності голови адміністрації району уже декілька місяців. На завершення п.Олег привітав усіх з прийдешніми святами.

Далі народні обранці перейшли до питань порядку денного: про виконання районного бюджету Сокальського району за 9 місяців 2015 року; про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2015 рік; про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2015 рік; про внесення до Кабінету міністрів України пропозиції щодо кандидатури на голову Сокальської райдержадміністрації...... http://www.sokal.lviv.ua/novyny-new__3833.html

^

Адміністратор
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:37, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464