** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.07.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    17 липень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

16 липня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації В.Бойко провів засідання районної комісії по вибору земельних ділянок для будівництва житла, об”єктів культурно-побутового та комунального призначення, вилучення їх для державних та громадських потреб. В нараді взяли участь представники РайСЕС, відділу земельних ресурсів, відділу архітектури, містобудування та ЖКГ, пожежної частини та інші.


Розглядалося питання про розгляд клопотання щодо надання дозволу на виготовлення містобудівного обгрунтування: на проведення будівництва складьких приміщень в с.Борятин; на розташування торгового об"єкту в смт.Жвирка; на реконструкцію складських приміщень під промисловий об"єкт в с.Завишень та реконструкцію приміщень для розташування виробничої бази цеху бетонних виробів та магазину-гуртівні. Члени комісії також розглянули схеми планування міжнародного автомобільного пропуску "Белз" та комплексу дорожнього сервісу на автодорозі – під"їзді до МАПП "Угринів".
^

РДА
Сокальська РДА

влада

Цього року у Сокальському районі передбачено проведення капітального будівницва, реконструкцій різних обєктів ЖКГ, освіти, охорони здоровя та культури. Для будівельних робіт заплановано виділення коштів з державного, обласного і районного бюджетів. Про це радіо «Сокаль» повідомив головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури СРДА Олег Олійник.


Зокрема цього року по установах освіти передбачено: заміна котлів опалення в школах, ремонт приміщень для облаштування навчально-виховних комплексів, ремонти дахів, реконструкція ідальні. Загалом для цих робіт заплановано виділити 2мільйони 360 тисяч гривень з районного бюджету.


В закладах охорони здоровя району проводиться ремонт поліклініки, приміщень амбулаторії, фасадів, покрівлі, очисних споруд, систем каналізації та опалення. Для цього виділено 858 тисяч гривень.


Найменше коштів заплановано для установ культури – 262 тисячі 410 гривень. Вони підуть на капітальний ремонт покрівлі, народних домів, реконструкції систем опалення та придбання матеріалів.


З обласного бюджету для сокальського району виділено 525 тисяч гривень для ремонту школи в селі Пристань і 200 тисяч на реконструкцію очисних споруд в Белзі. Щодо державного бюджету, за словами Олега Олійник, наразі точно відомо, що заплановані кошти, у сумі 1 мільйон 241 тисяча гривень на школу в Пристані і будівництво Народного Дому в селі Домашів, яке триває вже з 2000 року і повинно завершитися до кінця поточного – наголосив Олег Олійник.


Щодо інших запланованих на 2008 рік обєктів будівництва, які фінансуються з держбюджету, наразі невідомо, чи буде для них виділено кошти.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:07, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464