** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.12.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 грудень 2008 року

Пошук в новинах   

економіка

  

   11 грудня з ініціативи  головного управління економіки Львівської облдержадміністрації та Сокальської агенції регіонального розвитку в Сокалі відбувся обласний семінар «Підприємництво —  інструменти розвитку». Учасниками семінару були заступники  голів райдержміністрацій, начальники управлінь економіки   та  керівники  агенцій регіонального розвитку Львівської  області. 

 Учасники зустрілись для того, щоб обговорити  можливості й потребу  підприємницьких  структур та владних інституцій  у послугах Агенцій, провести  презентації дієвих інструментів  для розвитку підприємництва та життєдіяльності громадських організацій, обговорити необхідність створення  Асоціації Агенцій регіонального розвитку у  Львівській області.


Присутніх гостей  привітали  т.в.о. голови райдержадміністрації Ігор Бережницький та голова Сокальської районної ради Олег Солодяк, які  розповіли про Сокальщину та підкреслили важливу роль  Агенції  регіонального  розвитку в житті району.

Своїми напрацюваннями поділилася директор Сокальської агенції регіонального розвитку  Ганна Костюк, зокрема, вона  зупинилася на  структурі та напрямках діяльності  організації,плануванні та розвитку на основі розробленої стратегії, методах підтримки підприємництва, інструментах розвитку бізнесу. Також була цікавою інформація, щодо стандартизації послуг для Агенцій. Спеціаліст Агенції Ірина Гелета,підготувала доповідь про механізми фінансової підтримки малого бізнесу через Сокальський  Фонд підтримки підприємництва.

~3~ У присутніх у залі виникло чимало запитань,щодо діяльності фонду на які вони дали розширені відповіді. Адже саме така форма надання фінансової допомоги як у м.Сокаль стала інноваційною  у Львівській області. Семінар поступово з  доповіді перейшов в дискусію.

Заступник  директора  Львівського центру науково-технічної й економічної  інформації Іван Кульчицький ознайомив присутніх із інноваційними компонентами у програмах регіонального розвитку, залучення молоді до  інституту громадського лідерства.

Цікавою булла доповідь  начальника управління міжнародного співробітництва ЛОДА Оксани Музичук, яка вела мову про  транскордонне співробітництво, розробку стратегій, планування розвитку територій та роль Агенцій регіонального розвитку у реалізації транскордонних програм, які у 2009 році будуть включати інфраструктурні компоненти, що важливо для районів. 

Безумовно будь-яка організація в.т.ч і громадська виконуючи поставлені перед нею завдання програми, заходи не може обходитися без фінансування.   Тож питання як  залучити інвестиції та де знайти гроші для  втілення регіональних проектів у життя — одна з найболючіших  тем. Ось чому  учасники семінару з цікавістю  слухали в. о. виконавчого директора  Агенції регіонального розвитку  та європейської інтеграціїЛюбов Мочарську, яка розповіла про донорів які працюють на Україні, гранти,  заплановані програми фінансування, зокрема зупинилася на программах ЄС, якими можуть скористатися громадські організації,ОМС,бізнес.

Упродовж роботи семінару  серед його учасників проводилося анкетування  щодо створення Асоціації Агенцій регіонального розвитку та її діяльності. Підсумував роботу семінару  заступник  начальника головного управління економіки  Львівської обласної державної адміністрації Микола Польовий, який закликав присутніх перейняти досвід у Сокальської Агенції Регіональногоь розвитку, застосовуючи інноваційні підходи та інструменти такі як  фонд підтримки підприємництва у себе, думати як зайняти важливу нішу у розвитку бізнесу на своїй території. 

Учасники семінару також обговорили  перспективи  щодо необхідності створення Асоціації  Агенцій регіонального розвитку  у Львівській області яка би мала  об’єднати зусиля  громадських організацій  співпрацювати  із місцевою та центральною владами, що в свою чергу створить  якісно нове економічне  середовище.


 Любов ПУЗИЧ. журналіст газети Голос з-над Бугу

 

 

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:36, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464