** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.09.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 вересень 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

Станиця Сокаль провела урочисте відкриття пластового року
Станиця Сокаль провела урочисте відкриття пластового року

Станиця Сокаль провела урочисте відкриття пластового року

В Сокалі пройшло відкриття пластового року Національної скаутської організації станиця Сокаль. В його ході організатори провели презентацію пластового руху, а також підбили підсумки роботи влітку 2017 року. Запрошені батьки пластунів та тих, хто виявив бажання вступити у скаутську організацію із задоволенням послухали враження дітей від перебування у різноманітних таборах та переглянули фото презентації.

2016-2017 роки були дуже плідними для пластунів району. Вони брали участь, а також самі організовували численні акції, як в Сокалі так і за межами району. Більше однієї години тривала презентація усіх проведених заходів. Це і ярмарка змістовного дозвілля, відкриття пластового року в Кінологічному навчальному центрі в Великих Мостах, проведення традиційної пластової ватри до дня Покрови Пресвятої Богородиці і традиційної акції «Листопадовий зрив», пластова спартакіада в місті Тернопіль, спільно із БФ «Карітас –Сокаль» був організований захід для неповносправної молоді району і звичайно, традиційний захід до Різдва Христового – передача Вифлеємського вогню.

Також брали участь пластуни району у заходах у Львові. Це день першої пластової присяги та масштабний крайовий фестиваль «День пластуна» на якому кожен осередок представляє театралізоване дійство. До речі у 2013 році Сокальська станиця на цьому фестивалі стала володарем гран-прі. Ще одне досягнення вже цьогорічне – на обласному конкурсі «Краща  станиця» перше місце та нагороду отримала станиця Сокаль.

Проте, особливим часом для пластунів є саме літо, яке відкриває таборовий сезон. Це якраз період мандрівок, і різноманітних екскурсій, коли пластуни на практиці можуть застосувати всі набуті теоретичні знання. Табір дає можливість початківцям випробовувати свої сили в житті на природі.

Перший станичний табір, який організували пластуни Сокальщини називався «Старе місце» і проходив на Львівщині, в селі Завадів. Також цього літа пластуни – учасники з Сокальського району брали участь в двох літніх пластових таборах. Це міжкрайовий табір  «Золота булава» та крайовий екологічний пластовий табір «Вовча школа». Додому вони повернулись не з пустими руками, а отримавши відповідні відзнаки та подарунки.

Пластун – розвідник Назар Матвіїв у складі української делегації, цього року побував у пластовому таборі за кордоном, в північному Уельсі, це Західна Британія. Щоб туди потрапити українські пластуни проходять великий відбір. Цього року зі 120 бажаючих було відібрано лише 8 і серед них сокальчанин. Він мав можливість порівняти проведення таких заходів на Україні і поза межами, поспілкуватись із пластунами інших країн.

Завершилась пластова зустріч приємною подією. Було проведення іменування та пов’язано юнацьку хустку пластунці Олександрі Мостовій.

Додамо, що на Сокальщині діє кілька осередків пласту:  Сокалі, Двірцях, Хлівчанах та Куличкові, які нараховують більш як 100 учасником.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:55, 26 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464