** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.05.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 травень 2015 року

Пошук в новинах   

культура

Конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця»

Нещодавно в м.Стрій завершився Єпархіальний тур Міжнародного конкурсу сучасної релігійної пісні «Пісня серця -2015». Приємно відзначити, що серед багатьох пісень на духовну тематику переможцями стали пісні нашої землячки відомої як в Україні, та і за її межами сокальської композиторки Ольги Пенюк-Водоніс.

Її пісню «Отче небесний» виконала учасниця з міста Новий Розділ Гарапцьо Вікторія, що здобула диплом 3 ступеня. А пісню «Молитва» виконала учасниця з міста Перемишляни Ірина Бернацька , що здобула диплом 2 ступеня. Тепер ці учасники мають право продовжити боротьбу і виступити на заключному Патріаршому конкурсі сучасної релігійної пісні «Пісня серця - 2015» у місті Львові.Конкурс присвячено Митрополиту Андрею Шептицькому, рівноапостольному Володимиру Великому святим мученикам Борису і Глібу. Метою конкурсу є примноження культурних і духовних цінностей українського народу шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні .Завданням конкурсу є виявити і підтримати талановитих виконавців сучасної релігійної пісні і підтримати їх духовний зв’язок та взаємозбагачення. Патріарший конкурс відбудеться 13-14 червня 2015 року, Гала-концерт відбудеться – 27 червня 2015 р у місті Львові.

Гарапцьо Вікторія з м.Новий Розділ виконує пісню
Гарапцьо Вікторія з м.Новий Розділ виконує пісню "Отче небесний!
Бернацька Ірина з м.Перемишляни виконала пісню
Бернацька Ірина з м.Перемишляни виконала пісню"Молитва"


^

Юлія Сорочук
_

суспільство

На Сокальщині розпочалось відпрацювання "Пішохід".

З 15 травня на території Сокальського району розпочались оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Головне мета відпрацювання – привчити пішоходів до дотримання Правил дорожнього руху, а саме переходу проїзної частини дороги тільки у відведених місцях з дотримання правил особистої безпеки. Адже значна частина транспортних аварій відбувається з вини та за участю пішоходів у темну пору доби, або внаслідок алкогольного сп’яніння учасників дорожнього руху.

Отож, інспектори ДАІ нагадують пішоходам, дотримуватись правил безпечної поведінки на дорозі. Переходити проїжджу частину лише по пішохідних переходах. При русі в темний час доби і в умовах недостатньої видимості пішоходам рекомендується мати при собі предмети із світло відбиваючими елементами і забезпечити видимість цих предметів водіями.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:30, 3 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464