** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.03.2021

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 березень 2021 року

Пошук в новинах   

влада

ВІДБУЛАСЬ 5 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ВІДБУЛАСЬ 5 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЬ 5 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 11 березня пройшла 5 сесія Червоноградської районної ради. Позачергове засідання було скликано з ініціативи голови райради Андрія Порицького та депутатської фракції ПП «Народний Рух України» з метою прийняття низки звернень.
     Зокрема, депутат Петро Музичка зачитав звернення до Президента та Голови Верховної Ради  України, генпрокурора і уповноваженого з прав людини щодо ситуації, яка склалася із судовим вироком активісту Сергію Стерненку. «Справа Стерненка вчергове підкреслила необхідність реформи судової системи. Тому депутатський корпус районної ради висловив глибоке занепокоєння фактом порушення прав людини і звернувся до високопосадовців з вимогою невідкладно здійснити радикальну реформу судової системи України, враховуючи світовий досвід судочинства, особливо таких юридичних інстанцій як Вища рада правосуддя, Конституційний Суд України, забезпечити сумлінну переатестацію суддів загальної юрисдикції», – наголосив депутат.
     Наступне звернення, автором якого також був Петро Музичка, стосувалось підтримки рішення Львівської обласної ради від №44 “Про передачу газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівської області”. У ньому йдеться про те, що впродовж місяця департамент ПЕК спільно з АТ “Львівгаз” ТОВ “Львівгаззбут” має сформувати списки газорозподільних систем (підвідних, вуличних газопроводів та споруд на них) у розрізі територіальних громад Львівщини та передати їх для узагальнення управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради. Далі депутати проситимуть Кабінет Міністрів України та Міністерство енергетики прийняти рішення про передачу газорозподільних систем з державної власності у спільну власність територіальних громад області.
    Основною причиною прийняття такого рішення стало обурення українців зростанням тарифів на газопостачання з початку цього року. Тому Петро Музичка запропонував підтримати ініціативу обласних обранців, вважаючи, що це в подальшому може позбавити людей плати за транспортування газу.
    Натомість депутат Геннадій Воловенко підкреслив, що рішення Львівської обласної ради наразі не підтримане жодним економічним розрахунком і тому він рекомендує депутатам Червоноградської районної ради не приймати дане звернення, а відправити на його доопрацювання.  Проте, «ЗА» – 24, рішення було прийнято.
     Наступні два звернення були підтримані депутатами Червоноградської районної ради одноголосно. Перше – адресоване до Президента України, стосувалось вшанування на більш високому рівні видатного військового та політичного діяча Євгена Коновальця, присвоєння йому звання Героя України з удостоєнням ордена Держави. У другому зверненні до Президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  районні обранці вимагають вжити заходи щодо якнайшвидшого розроблення та прийняття Закону України «Про колаборацiонiзм».
    Ще одним зверненням депутати райради задекларували свою позицію щодо необхідності створення на території Червоноградського району єдиного державного лісогосподарського підприємства. На їх думку – передача лісів району одному лісокористувачу сприятиме розвитку лісогосподарського виробництва, економічному розвитку лісового господарства і регіону в цілому та враховуватиме думку територіальних громад щодо подальшого функціонування та менеджменту у лісовій галузі району.
    Також в ході позачергової сесії депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо розслідування резонансних справ. Як ідеться у документі, більш як чотири роки здійснюється розслідування вбивства Павла Шеремети і істина у справі досі не встановлена. Натомість, в якості виконавців злочину, притягнули до кримінальної відповідальності із поданням обвинувальних актів до суду трьох осіб — дитячого кардіохірурга та волонтера Юлію Кузьменко, сержанта Сил спеціальних операцій, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. Жодних доказів їх причетності до вбивства Павла Шеремета немає. Тому, беручи до уваги високий рівень суспільного інтересу та неефективність розслідування справи державними органами, депутати Червоноградської райради просять невідкладно створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України для здійснення парламентського контролю за справою вбивства Павла Шеремета.
 І останнє звернення, яке було одноголосно підтримано присутніми, стосувалось критичної ситуації у вугільній галузі та невиплати заробітної плати працівникам вугільної промисловості. Депутат Геннадій Воловенко доповнив дане звернення пропозицією щодо створення тимчасової депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань вивчення заборгованості та діяльності ДП «Львівугілля», відокремлених підрозділів держпідприємства та ПрАТ «Шахта «Надія».
На завершення позачергової сесії, радник голови райради Галина Крук поінформувала депутатів про реалізацію міжнародного проєкту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів». За допомогою презентації, вона розповіла про мету та результати проєкту, що вже було зроблено в його межах і над чим зараз працює Червоноградська районна рада.
Нагадаємо, що туристичний проєкт «Єднає нас Буг» реалізовувався Сокальською районною радою спільно з польськими та білоруськими партнерами. Після ліквідації Сокальського району, всі зобов’язання щодо його завершення з українського боку, виконує Червоноградська районна рада.
Кінцевим результатом цього проєкту стане розроблений байдарковий маршрут, який має бути доступним, якісним і цікавим для туристів. Його протяжність становитиме 165 км по території України. Вздовж маршруту будуть облаштовані зупинки – місця для відпочинку туристів.  Окрім того, в селі Конотопи буде збудована 20 – метрова оглядова вежа. В межах проєкту вже придбано 34 байдарки із спорядженням. В планах – завершення будівництва Центру байдаркового туризму, облаштування відповідної інфраструктури, придбання катамарана, облаштування місць відпочинку, виготовлення рекламної продукції тощо. 
За словами Галини Крук, річка Західний Буг зберегла свою природну унікальність, тому її ще називають «дикою річкою». Реалізація цього проєкту дасть можливість показати туристам всю красу та особливості Бугу. Окрім того, територіальні громади, території яких розташовані  вздовж маршруту, зможуть розвивати місцевий туристичний сектор.
В результаті 26 голосів «ЗА» і інформація щодо реалізації міжнародного проєкту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів» взята до відома.

^

Червоноградська рр
Червоноградська районна рада Львівської області

суспільство

ПромоДень проекту
ПромоДень проекту "Нас єднає Буг

ПромоДень проекту "Нас єднає Буг - утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів"

19 березня об 11.00 год
Промосплав Сокаль-Скоморохи


Нагадаємо, що проект «Єднає нас Буг» передбачає утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів, які поєднають Україну, Польщу і Білорусь. Його мета – зміцнення інтеграції в транскордонному регіоні, підвищення його соціального та економічного потенціалу через популяризацію і збереження природного спадку та вдосконалення туристичної інфраструктури річки Буг.
З українського боку вже придбано 34 байдарки із необхідним спорядженням, розпочато будівництво центру байдаркового туризму, облаштовано фундамент для спорудження 20-метрової оглядової вежі, яка буде розміщена в селі Конотопи, зроблено інспектування маршруту по річці Буг і визначено 7 місць для відпочинку туристів. Центри байдаркового туризмут будуть займатись промоцією природної спадщини та байдаркового туризму. Відвідувачі зможуть безкоштовно винайняти  байдарки та необхідне обладнання, відвідати заняття з байдаркового спорту та відкриті заходи.

^

дописувач_
.

суспільство

Оголошення!
Оголошення!

Оголошення!

З 15 березня 2021 року реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання особи, видача довідок про склад сім’ї, довідок про реєстрацію місця проживання, оформлення і видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, реєстрація нерухомого майна, реєстрація юридичних осіб буде здійснюватись у приміщенні ЦНАП Сокальської міської ради Львівської області (навпроти школи-інтернат) за адресою: м.Сокаль, вул.Тартаківська, буд.7

^

Міська рада
Сокальська міська рада

суспільство

У ЧЕРВОНОГРАДІ ЗАПРАЦЮВАЛА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА
У ЧЕРВОНОГРАДІ ЗАПРАЦЮВАЛА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

У ЧЕРВОНОГРАДІ ЗАПРАЦЮВАЛА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, 15 березня 2021 року розпочали свою роботу окружні прокуратури. Колективам новостворених окружних прокуратур Львівщини представили керівників.
Про це інформує прес-служба Львівської обласної прокуратури.
Відтак, керівником Червоноградської окружної прокуратури Львівської області призначено 37-річного Івана Мартиняка, який до реорганізації місцевих прокуратур очолював Червоноградську місцеву прокуратуру Львівської області. У органах прокуратури працює із липня 2005 року.
Юрисдикція окружної прокуратури, з місцем розташування у місті Червоноград, поширюється на Червоноградський район.
В оновлених відомствах працюватимуть прокурори місцевих прокуратур, які успішно пройшли три етапи оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.


З переліком новостворених прокуратур та відповідні територіальні громади, на які розповсюджується їх юрисдикція можна ознайомитисятут.

^

smartnews

дописувач_
.

суспільство

Пожежа у с.Фусів знищила житловий будинок
Пожежа у с.Фусів знищила житловий будинок

Пожежа у с.Фусів знищила житловий будинок

15 березня о 21:40 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с.Фусів Червоноградського району в дерев’яному житловому будинку, розміром 6×10 м.
До місця події було направлено вогнеборців 22-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Сокаль та місцеву пожежну команду с. Бишів. На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів будинок був повністю охоплений вогнем.

О 23:08 пожежу локалізовано та о 23:57 ліквідовано.

Вогнем знищено житловий будинок. Врятовано 2 будівлі. До ліквідації займання залучалось 2 одиниці спецтехніки та 4 чоловік особового складу. Травмованих внаслідок пожежі немає. Причини виникнення займання встановлюють правоохоронні органи.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

 Конкурс на зайняття вакантних посад  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»
Конкурс на зайняття вакантних посад комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Увага!!! Конкурс на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників (вчителя-реабілітолога, практичного психолога)  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської  міської ради 

  Оголошується конкурс на заміщення  вакантних посад педагогічних працівників, а саме: вчителя-реабілітолога (0,75 вакансії),  практичного психолога(0,5 вакансії) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  Сокальської міської  ради.
Основні вимоги до кандидатів:
- вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Психологія”, «Лікувальна фізкультура»
– стаж роботи за фахом не менше трьох  років.
Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають  до  конкурсної комісії такі документи:
 копія паспорта громадянина України;
 письмова заява про участь у конкурсі;
 резюме у довільній формі;
 копія трудової книжки;
 копія  документів  про освіту;
 письмова згода на збір та обробку персональних даних.
         Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит у формі тестів та проходять  співбесіду.
         Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається  додатково.
Документи на участь в конкурсі приймаються впродовж  15 календарних  днів - з  09 березня  2021 року до  23 березня  2021 року - за адресою: м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 68

^

дописувач_
.

здоров'я

Роман Швед про ситуацію в Сокальській ОТГ

Станом на 15 березня за попередню добу по Сокальській РЛ:
▪️34 особи протестовані методом ПЛР–тесту;
▪️підтверджено 21 випадок COVID-19: м.Сокаль-10,
смт.Жвирка-4,
с.Тартаків -1,
с.Теляж-1,
с.Свитазів-4,
с.Забужжя-1;
▪️16 осіб госпіталізовані;
▪️40 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні в ковідному відділенні СокальськоїРЛ:
м. Червоноград – 18,
м.Сокаль- 9,
Радехівський район-4,
м.Соснівка-1,
с.Ванів-1,
с.Поториця-2,
м.Белз-2,
с.Завешень-1,
с.Скоморохи-1,
с.Тартаків-1;
- 5 пацієнтів перебувають у відділенні інтенсивної терапії;
▪️4 пацієнтів виписані з одужанням від COVID-19;
▪️1 пацієнт помер.

^

дописувач_
.

спорт

ДЮСШ “СОКОЛЯНИ” ЗДОБУЛИ ПРАВО ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ “ДИТЯЧА ЛІГА”
ДЮСШ “СОКОЛЯНИ” ЗДОБУЛИ ПРАВО ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ “ДИТЯЧА ЛІГА”

УЧНІ СОКАЛЬСЬКОЇ ДЮСШ “СОКОЛЯНИ” ЗДОБУЛИ ПРАВО ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ “ДИТЯЧА ЛІГА”

11-13 березня 2021 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат України "Дитяча Ліга" з волейболу серед юнаків 2008р.н.
Учні Сокальської ДЮСШ "Соколяни" перемігши команди м. Вінниця та м. Полтави з рахунком 3:0 та здобули право приймати участь у фіналі Чемпіонату України "Дитяча Ліга".
Склад команди: Максим Назар, Микола Васько, Артем Пігрух, Вадим Когут, Ілля Кіщук, Вадим Россовський, Владислав Дейнека, Станіслав Дейнека, Анатолій Бавдис.
Тренер-викладач: С.В. Кулик, В.Ф. Матвійчук

^

дописувач_
.

спорт

Мама, тато, я – спортивна сім’я
Мама, тато, я – спортивна сім’я

Мама, тато, я – спортивна сім’я

Цими вихідними на базі Сокальської ДЮСШ «Соколяни» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в якому взяли участь 18 сімей з територіальних громад нашої області.
         З вітальним словом до  учасників змагань звернулися голова Сокальської міської ради Сергій Касян та директор Львівського обласного центру фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" Вадим Климович.
 Високі особисті результати показали представники нашої громади: сім’я Гнідець (мама Тетяна, тато Андрій і дочка Яна), які поступились команді з Новороздільської ТГ і посіли друге місце, та сім’я Лоза (мама Катерина, тато Сергій і донька Софія) – які вибороли третє місце.
 За підсумками змагань в командному заліку Сокальська територіальна громада посіла перше місце.
 Переможці та призери фестивалю були відзначені кубками, медалями, грамотами та пам’ятними призами.
 Організаторами фестивалю виступили управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сектор молоді та спорту відділу культури, молоді та спорту Сокальської РДА.

Відділ Молоді Та Спорту Сокальської РДА

^

дописувач_
.

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:59, 19 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567