** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.04.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 квітень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Представники японської фірми оглянули стан виконання робіт на об’єктах Сокальської ЦРЛ, які виконувались за кошти «Кіотського протоколу»
Представники японської фірми оглянули стан виконання робіт на об’єктах Сокальської ЦРЛ, які виконувались за кошти «Кіотського протоколу»

Представники японської фірми оглянули стан виконання робіт на об’єктах Сокальської ЦРЛ, які виконувались за кошти «Кіотського протоколу»

Днями Сокальську ЦРЛ відвідала делегація у складі директора департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів Світлани Гринчук, начальника відділу впровадження екологічних проектів департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Романа Новосада та представника японської приватної енергетичної компанії, менеджера глобальної екологічної групи з питань навколишнього середовища та рослинних насаджень Акіро Ашіно. Вони зустрілися з головою районної ради Миколою Паськом, керівником апарату РДА Вірою Білець, головою депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиції Володимиром Пограничним та головним лікарем району Романом Шведом.

Метою зустрічі стало обговорення проекту, який реалізовувався за кошти «Кіотського протоколу» і мав на меті здійснення заходів з енергозбереження в окремих приміщеннях районної лікарні. Японці, після звіту українського уряду, що всі роботи по кіотському протоколу повністю виконані, виявили багато недоопрацювань на об’єктах. Зокрема, така ситуація склалась і на Сокальщині. Щоб завершити всі роботи, необхідно звертатись до уряду України з проханням про виділення додаткових коштів. Зокрема, для Сокальської ЦРЛ необхідно близько 5 млн.грн.

Загалом, в рамках «Кіотського протоколу» було заплановано провести заміну вікон та утеплення фасадів на 4 медичних об’єктах СЦРЛ: поліклініка, лікувальний корпус, неврологія та молочна кухня. На сьогодні стан виконання робіт на окремих об’єктах становить 20%, а на інших – 70%.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:22, 26 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464