** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.05.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 травень 2015 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

28 квітня 2015 року зборами суддів  Сокальського районного суду вирішено відкласти вирішення питання щодо обрання голови суду до  28 травня 2015 року. 

Окрім цього, оскільки кількість суддів в Сокальському районному суді Львівської області не перевищує десяти, тому посада заступника голови суду в штатному розкладі не передбачена. 

На даний час у зв`язку з не обранням голови суду, у відповідності до ч.3 ст.24 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» адміністративні повноваження голови суду, здійснює суддя Сокальського районного суду, що має більший стаж роботи на посаді судді – Пахут Сергій Олександрович.^

Сокальський районний суд
-

влада

14 травня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко провів засідання робочої групи з питань розробки перспективного плану формування спроможних територіальних громад. Під час засідання голова РДА дав наступні доручення: фінансовому управлінню прорахувати фінансові показники сформованих спроможних (об’єднаних) територіальних громад; відділу містобудування та архітектури РДА внести зміни в графічну частину проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

Сокальська районна рада виступає проти призначення керівником Сокальської податкової Михайла Шайнера

Сокальська районна рада виступає категорично проти призначення керівником Сокальської об’єднаної інспекції державної фіскальної служби Михайла Шайнера.

У відповідному листі за підписами голів районної ради, депутатських фракції та групи йдеться, що президія Сокальської райради після співбесіди з Михайлом Шайнером прийняла одноголосне рішення проти даної кандидатури і доручила голові СРДА не давати згоду на погодження. Адже до районної ради постійно надходять скарги від підприємців Сокальщини щодо діяльності Михайла Шайнера на вищеназваній посаді.

Тому представники влади та депутатських фракції звернулись із листом до голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова та голови ЛОДА Олега Синютки не затверджувати керівником районної податкової інспекції Михайла Шайнера.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Серед творів переможців, які увійшли до збірки "З вершин і низин",
твори трьох наших земляків

 
Конкурс імені Мирона Утриска
Конкурс імені Мирона Утриска
 

З року в рік  в день народження подвижника і будителя Бойківщини Мирона-Тадея Утриска проводиться презентація бойківського конкурсу, названого в його честь.

За ініціативою Віри Бончук та ентузіастів народного музею "Бoйкiвщинa" міста Турки в 1997 році було оголошено перший аматорський конкурс імені Мирона Утриска, в якому прийняли участь 18 авторів. З року в рік кількість бажаючих прийняти участь у цьому заході зростає.Конкурс імені Мирона Утриска збирає людей творчих, небайдужих і талановитих.

Це – історики, краєзнавці, композитори, поети, прозаїки, етнологи і фольклористи, мистецтвознавці, мовознавці.

Авторами книг, надісланих на конкурс є люди різних професій, але їх об’єднує високий дух творчості. Серед авторів – священники, вчителі, інженери, музиканти, лікарі, художники, журналісти.
Хоч учасники не народилися в Карпатах, але душею зрослися з ними.

Кожен із авторів ділиться творчими здобутками, в основному, за останні роки, адже більшість учасників не новачки в конкурсі.

Учасники нагороджуються іменними дипломами. Найкращі твори представлені у Віснику конкурсу ім.Мирона Утриска "З вершин і низин".
  

збірка «З вершин і низин»
збірка «З вершин і низин»

Нещодавно у Львіському видавництві «Камула» війшла збірка «З вершин і низин».  У віснику представлені  твори переможців за  2014 р.

Приємно відзначити, що  у збірку увішли   і твори сокальських авторів: вірші  Юрія Мартинюка  (с.Боб‘ятин) з поетичної добірки «Небесна сотня», вірші Надії Матвіїв-Таранової  (м.Сокаль) з поетичної добірки «Пронизане болем» та пісні Ольги Пенюк-Водоніс (м.Сокаль) з збірки пісень « Під ніжними пелюсткам троянд» .

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

Працівники ДАІ Сокальщини проводять профілактичне відпрацювання «Номерний знак»

 

На Сокальщині працівниками Державтоінспекції проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак». Їх мета – покращення транспортної дисципліни водіїв, підвищення ефективності роботи працівників міліції з розшуку та виявлення транспортних засобів, які залишили місця скоєння дорожньо-транспортних пригод або яким незаконно заволоділи. Про це радіо «Сокаль» повідомив інспектор АТІ відділу ДАІ Сокальського району Олег Колінцьо.
  За його даними останнім часом почастішали випадки експлуатації водіями незареєстрованих транспортних засобів, без номерного знака або з номером, який не належить цьому автомобілю чи не відповідає вимогам стандартів, закріплений не в встановленому місці, закритий чи забруднений, і це не дозволяє чітко побачити номер з 20-ти метрів.
  В ході проведення вищевказаних заходів працівники ДАІ вже виявили 5 транспортних засобів, номерні знаки яких встановлені із порушенням Правил дорожнього руху. Водіїв таких автівок вже притягнуто до адміністративної відповідальності.
  Тому відділ ДАІ звертається до водіїв із проханням звернути увагу на номерні знаки, його відповідність передбаченим законом нормам і стандартам і нагадує, що забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерів, наносити на них додаткові позначення або закривати їх. Вони повинні бути чистими і достатньо освітленими. За використання номерних знаків із порушенням передбачено штраф у розмірі 170-255 гривень.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» на санаторно-курортне лікування мають право особи, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.
  Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:
- заяву;
- медичну довідку форми 070;
- копія паспортних даних;
- копію посвідчення учасника бойових дій чи інваліда війни;
- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
   Забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до вищевказаного Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:
- учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день;
- інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:13, 2 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464