** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.04.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 квітень 2009 року

Пошук в новинах   

Парафіяльне життя

 

відкритий урок
відкритий урок
 Всі ми знаходимось в очікуванні величного свята Світлого Воскресіння Христа, Який смертю своєю приніс себе в жертву за людський гріх і відкупив світ своїми страстями. Чекають Великодня і в Сокальській санаторній школі, де пройшов тиждень морально-релігійного виховання. Одним із важливих і яскравих його компонентів був інтегрований урок з музики, образотворчого мистецтва та християнської етики на тему: «Писанка – символ Христового Воскресіння» , проведений у 5-му класі вчителями Михальчук С. К. та Чернюх Л. І. Урок був незвичним, не лише тому, що проходив у нашій «Берегині» - справжньому, хоч і невеликому музеї, а через те,що в ньому поєдналися і музика, і  мистецтво і звісно  християнська етика. Учні мали змогу проявити всі свої таланти. Вони виявили глибокі знання з історії виникнення Великодніх свят та їх атрибутів, читали вірші про писанки та виконали пісню «Писанка», розповідали про види Пасхальних яєць. Мажорною нотою уроку було слухання музики сучасної композиторки Лесі Дичко під назвою «Писанки», та розмальовування великих ескізів-писанок. Вся атмосфера уроку, а це і вишиті строї учнів та вчителів, яскрава наочність, ніжний запах верби у Великодній композиції нагадували про наближення великого свята. Цікавим моментом стало проведення інсценізації казки  « Як писанка собі друзів знайшла». Виставі передувала вікторина «Що ми знаємо про Великодні традиції». Учні показали свою обізнаність із християнськими традиціями та обрядами. Артистами стали члени християнського гуртка «Зернятко», які спільно із завідувачем шкільного музею «Берегиня» прагнули влаштувати глядачам справжнє свято. На мою думку, це їм вдалося.

       На ці заходи був запрошений свящ. Ярослав Валюх, який є частим гостем у санаторній школі. Він вів бесіди з учнями, відповідав на їх запитання та привітав усіх присутніх з наближенням Великодніх свят.

 

 

 

 

Галина Харук

 Учениця 11-Б кл.

 сокольської санаторної школи

^

свящ. Ярослав Валюх

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:00, 13 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567