** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.03.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 березень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Піписали меморандум про єдиний міськрайонний ЦНАП
Піписали меморандум про єдиний міськрайонний ЦНАП

Підписали меморандум про єдиний міськрайонний ЦНАП

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих та Сокальський міський голова Вадим Кондратюк 14 березня підписали Меморандум про взаємне співробітництво для поліпшення якості надання адміністративних послуг мешканцям міста та району.

Основною метою реалізації Меморандуму є формування вищого рівня якості надання адміністративних послуг в єдиному міськрайонному ЦНАП з врахуванням наявного досвіду, кращих вітчизняних та зарубіжних практик. Завданнями його реалізації є :

- забезпечення надання в міськрайонному ЦНАП найширшого переліку найнеобхідніших мешканцям міста та району адміністративних послуг;

- створення належних умов для доступного та комфортного отримання адміністративних послуг суб`єктами звернення - мешканцями міста та району;

- поширення інформації про адміністративні послуги, які надаються через міськрайонний ЦНАП та консультування щодо їх надання;

- постійне спрощення та інше удосконалення процедур надання адміністративних послуг, в тому числі через перегляд інформаційних і  технологічних карток цих послуг, актуалізацію переліку вхідних документів, необхідних для отримання адміністративної послуги;

- постійне підвищення рівня компетентності персоналу міськрайонного ЦНАП та суб`єктів надання адміністративних послуг;

- ефективне використання комунальних та державних ресурсів на створення та функціонування міськрайонного ЦНАП.

Піписали меморандум про єдиний міськрайонний ЦНАП
Піписали меморандум про єдиний міськрайонний ЦНАП

Основним результатом реалізації проекту буде підвищення рівня якості надання адміністративних послуг мешканцям міста і району шляхом: створення зручних та комфортних умов;  зменшення часових та інших витрат; скорочення строків надання послуг; вдосконалення та спрощення процедури надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру; зменшення кількості вхідних документів, що подаються суб`єктами звернення для отримання послуг; оптимізація документообігу, налагодженню ефективної взаємодії міськрайонного ЦНАП та суб`єктів надання адміністративних послуг.

Ремонт і встановлення обладнання відбудеться за рахунок Євросоюзу (минулого року Сокальський район виграв гранд). Це буде перший в області такий ЦНАП. Голова РДА Олег Пелих повідомив, що його відкриття орієнтовно відбудеться в липні-серпні.

Даний Меморандум набирає чинності з моменту завершення робіт з облаштування (модернізації) приміщення міськрайонного ЦНАП та готовності його до екплуатації.^

Юлія Сорочук
_

влада

Сокальський міський  голова підписав розпорядження
Сокальський міський голова підписав розпорядження "Про проведення місячника озеленення.."

Сокальський міський  голова підписав розпорядження  "Про      проведення  місячника  озеленення, прибирання  та  благоустрою  і  Дня  довкілля в місті Сокаль "

Сокальський міський  голова підписав розпорядження  від  «13»  березня  2017  року     №20 "Про      проведення  місячника  озеленення, прибирання  та  благоустрою  і  Дня  довкілля в місті Сокаль " з  13  березня  до  13  квітня  2017  року проводиться  місячник  озеленення,  прибирання  та  благоустрою  і День довкілля  - 06 квітня 2017 року.

Керівникам підприємств, установ, організацій, які знаходяться на території міста та мешканцям міста впорядкувати приватні та прилеглі до них території, власні подвір’я.Комунальному підприємству «Сокальжитлокомунсервіс»:

1.Розробити план  заходів  щодо  проведення  місячника  озеленення,  прибирання  та  благоустрою та забезпечити організацію приведення закріплених територій в належний санітарний стан.

2.Привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки і сквери.

3. Визначити місця для тимчасового скупчення сміття на території міста під час проведення робіт з благоустрою.

4. Розроблений план заходів подати в Сокальську  міську  раду.^

Міська рада
Сокальська міська рада

влада

Голова райдержадміністрації провів щовівторкову нараду
Голова райдержадміністрації провів щовівторкову нараду

Голова райдержадміністрації провів щовівторкову нараду

14 березня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих провів нараду за участю керівників установ і організацій району.

Голова РДА проінформував про те, що у м.Великі Мости датський інвестор відкриває підприємство з виробництва меблів, де буде створено 500 робочих місць. Олег Пелих звернувся до керівника РЕМу щодо сприяння у налагодженні роботи даного виробництва.

Далі керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання.

Начальник фінансового управління РДА повідомила, що бюджет району за 3 місяці виконано на 86,5%, районний бюджет – на 77,6%.

Заступник генерального директора ДП «Львіввугіля» проінформував про те, що, станом на 14 березня, при плані 44,3 тис. тонн видобуто 37,8 тис. тонн рядового вугілля. На енергетику відвантажено при плані 27,5 тис. тонн - 23 тис. тонн вугілля. На аварійних складах шахт залишається 70,9 тис. тонн рядового вугілля. На сьогоднішній день повністю виплачено заробітну плату гірникам за січень та 40% - за лютий.
^

РДА
Сокальська РДА

спорт

Наші спортсмени гідно виступили в обласних змаганнях з карате
Наші спортсмени гідно виступили в обласних змаганнях з карате

Наші спортсмени гідно виступили в обласних змаганнях з карате

11 березня у м. Миколаїв Львівської області відбулися обласні змагання з карате «Олімпійські надії». Організатори (клуб «Самурай») з допомогою районної державної адміністрації та районної ради Миколаєва, а також меценатів зі Львова зробили гарні змагання з гідним нагородним фондом і цінними подарунками для переможців. На урочистому відкритті учасників привітали очільники органів влади облспорткомітету.

Змагання проводилися у двох видах програми: індивідуальне ката та індивідуальне куміте. Наш шахтарський регіон представляли 8 спортсменів клубів «Дзіон» та «Сокіл» які у загальному заліку здобули 9 призових місць: 5 перших та 4 других. Безспірним лідером команди за результатами виступів став Владислав Мартинюк, який здобув медалі найвищого ґатунку та кубки переможця і у ката (категорія 8-9 років) і у куміте (категорія 9р., до 32 кг). Наша єдина амазонка, Оля Байдюк, трошки поступилася Владу. В неї перше місце в ката (категорія 8-9 р.) та друге місце у куміте (категорія (8-9 р. до 32 кг).

Два других місця у Вадима Книша (ката категорія 8-9 років та куміте 8 р. до 26 кг). Ще одне перше місце у ката здобув найменший спортсмен, Дмитро Книш, він став чемпіоном у категорії 6 років. Інші спортсмени виступали лише у розділі куміте і ось їх результати: Данило Сич – 1 місце у категорії 12-13 р. понад 55 кг; Максим Мартинюк– 2 місце у категорії 14-15 р. до 57 кг.

Переможці крім нагород отримали сертифікати на безкоштовне відвідування розважального центру «Дитячий Світ» у Львові.

^

радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:00, 28 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464