** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.01.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 січень 2008 року

Пошук в новинах   

спорт

церемонія нагородження кращих спортсменів Сокальського району 2007 року
церемонія нагородження кращих спортсменів Сокальського району 2007 року
В Сокальському народному домі в суботу, 12 січня, відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів Сокальського району 2007 року.

В сучасній активній формі шоу із нагородами і виступами вокалістів Народного дому, танцювального колективу БУТ, виконавців, творчих колективів Сокальської школи мистецтв, керівництво району та відділу у справах молоді і спорту, Львіське обласне Управління з питань фізкультури і спорту нагородило кращих спортсменів, тренерів, активістів та меценатів Сокальщини цінними призами, кубками, медалями і грамотами.

Отже в першій номінації «Найкращі юні спортсмени» були нагороджені:

Оксана Райта (легка атлетика, переможець в обласних змаганнях з бігу на 1000м., член збірної команди Львівщини);

Олена Томчук (плавання, переможець обласних змагань на дистанції 100 та 200м. на спині); Альбіна Шайхова (баскетбол, переможець Першості області, член збірної команди області серед школярів);

Тарас Практика (волейбол, переможець обласних змагань, член збірної команди області);

Микола Товарянський (легка атлетика, переможець обласних змагань, член збірної команди області);

Жук Михайло (плавання, переможець обласних змагань на дистанції 50м. вільним стилем).

В номінація «Кращі учні Дитячо-юнацької спортивної школи «Соколяни»» нагороджені:

відділення баскетболу:

Ольга Маланчук, Людмила Омелян, Тетяна Караван;

відділення волейболу: Олександр Бурко, Степан Кулик, Тарас Кравчук;

відділення легкої атлетики: Роман Ярош, Сергій Лисяк, Анна Чепіль;

відділення плавання: Роман Лукань, Тарас Крохмаль, Глафіра Марф’юк;

відділення шахів: Андрій Лисяк, Максим Журавінський і Тарас Гладкий.

Серед кращих учнів ДЮСШ “БУГ” були нагороджені:

Андрій Панюта (настільний теніс); Олег Пагула (настільний теніс); Діана Поліщук (настільний теніс);

Іван Гавалко (гирьовий спорт); Володимир Безпалько (гирьовий спорт); Назар Демчук (гирьовий спорт); Олександр Воробей (гирьовий спорт);

Іван Мерко і Роман Федай (футбол).

Про інших номінантів серед кращих спортсменів Сокальського району 2007 року в наступних випусках новин.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:54, 17 жовтня 2018 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464