** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.10.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 жовтень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

У Сокальській райдержадміністрації обговорили проблемні питання з якими стикаються бізнесмени Сокальщини.

13 жовтня у приміщені Сокальської РДА відбулася нарада за участю заступника голови Сокальської райдержадміністрації Анатолія Василишина, представників Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області та бізнес-структур Сокальщини.

Оскільки дохідна частина бюджету напряму залежить від успішної діяльності суб’єктів господарювання, то основним завданням зустрічі було обговорення нагальних проблемних питань, з якими стикаються у своїй діяльності бізнесмени, пошук шляхів їх вирішення, усунення перепон та незручностей при адмініструванні податків, а також врахування податківцями у подальшій роботі зауважень та пропозицій, висунутих платниками податків.

Насамперед заступник начальника Сокальської ОДПІ Михайло Шайнер ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції за дев’ять місяців поточного року за основними напрямки діяльності інспекції та з напрацюваннями щодо виконання прогнозних показників щодо наповнення державної казни у майбутньому.

Головний державний інспектор з питань комунікацій Надія Мудрак ознайомила присутніх з пропозиціями щодо змін до податкового законодавства, запропонованими підприємцями під час засідання „круглого столу” у серпні місяці, які були опрацьовані та скеровані до Головного управління ДФС у Львівській області. В ході наради присутні відзначили покращення якості обслуговування платників при наданні працівниками Сокальської ОДПІ адміністративних послуг. Було також обговорено питання сплати до місцевих бюджетів акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів – алкоголю, тютюну та паливо-мастильних матеріалів.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

На теренах Сокальщини визначені 4 місця де можуть бути створені індустріальні парки
На теренах Сокальщини визначені 4 місця де можуть бути створені індустріальні парки

На теренах Сокальщини визначені 4 місця де можуть бути створені індустріальні парки

У Львові проходив 15 міжнародний економічний форум «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність». Його учасниками були представники бізнесу 8 країн світу, таких як Німеччина, Польща, Словенія, Словаччина, Австрія, Угорщина та Чехія. Серед основних тем, які обговорювались під час форуму це індустріальні парки і розвиток промисловості, шанси і виклики сьогодення.

Від Сокальсього району на цій зустрічі був запрошений голова районної ради Ігор Дацюк. Він зустрівся із представниками асоціації індустріальних парків України та інших держав де обговорили можливості майбутньої співпраці.

На теренах Сокальського району вже визначено 4 місця, де можуть бути створені такі парки, а саме мова йде про територію міста Сокаль та сільські ради Корчева, Белза і Теляжа. Голова райради в ході форуму запросив майбутніх інвесторів, щоб вони відвідали Сокальщину, оглянули ці місцини, як платформу для створення спеціальної економічної зони.

Зазначимо, що індустріальний парк – це відповідно відстроєна земельна ділянка, на котрій розташовується необхідна для бізнесу інфраструктура. Метою створення таких парків в нашому районі це залучення інвесторів та створення нових робочих місць, зазначив голова районної ради Ігор Дацюк.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Сокальському волейболу – 90 років!!!

Сокальському волейболу – 90 років!!!
Сокальському волейболу – 90 років!!!

Сокальському волейболу – 90 років!!! З цієї нагоди 16-18 жовтня в місті проходитимуть святкування в честь ювілею. В програмі заходів: волейбольний турнір присвячений пам’яті доктора теології, філософії та права Петра Саноцького.

У ньому братимуть участь команди: «Єдність» з Бродів, 2 команди зі Львова а це «Барком» та Університет назвичайних ситуацій та сокальські хлопці зі «Сокола».

У перший день свята – 16 жовтня в дитячо-юнацькій спортивній школі «Соколяни» пройде парад відкриття змагань. Початок о 15 годині.

В суботу, 17 жовтня знову ж таки о 15 годині в приміщенні Сокальської районної ради пройде святочна академія «Сокальському волейболу – 90 років.

І в неділю, 18 жовтня о 14 годині відбудеться парад закриття змагань та нагородження переможців.

Організатори спортивного дійства запрошують ветеранів сокальського волейболу, учнів ДЮСШ та шанувальників відбиванки завітати до них на свято та підтримати команди.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:31, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464