** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.09.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 вересень 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

Громадська рада при РДА затвердила план роботи до кінця 2017 року
Громадська рада при РДА затвердила план роботи до кінця 2017 року

Громадська рада при РДА затвердила план роботи до кінця 2017 року

У середу, 13 вересня, відбулось чергове засідання Громадської ради при Сокальській РДА. В ході засідання було розглянуто запропонований план роботи ради на 2017-2018 роки. Члени ради, внішси певні поправки, прийняли рішення затвердити план роботи лише до кінця цього року.

Уже найближчим часом радою планується розглянути перші три питання: про хід виконання робіт на автодорогах району; про екологічну ситуацію навколо річки Західний Буг, впорядкування стихійних сміттєзвалищ, економічні результати прийому львівського сміття; про проблеми у роботі Сокальського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

На базі ОЛК «Ровесник» стартувала спартакіада для людей з інвалідністю
На базі ОЛК «Ровесник» стартувала спартакіада для людей з інвалідністю

На базі ОЛК «Ровесник» стартувала спартакіада для людей з інвалідністю

12 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» в с. Комарів Сокальського району відбулося урочисте відкриття ХХХ обласної спартакіади для людей з інвалідністю. Учасників привітали голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, голова Львівської обласної Асоціації інвалідів Леонід Тарасенко, член Національного параолімпійського комітету України Ярослав Грибальський, представник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Ольга Ведернікова та інші. Прапор спартакіади підняли заслужений майстер спорту, параолімпійський чемпіон 2016 року з фехтування Антон Дацко та майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Всесвітніх ігор незрячих з пауерліфтингу Уляна Ціздик. Змагання проходитимуть 12-13 вересня. У них беруть участь команди людей з інвалідністю з усієї Львівської області.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

У Сокалі відбулася зустріч із учасниками АТО
У Сокалі відбулася зустріч із учасниками АТО

У Сокалі відбулася зустріч із учасниками АТО

У середу, 13 вересня, відбулась зустріч голови Сокальської райдержадміністрації Романа Токая та голови Сокальської районної ради Миколи Паська із з учасниками АТО.

Спілкувалися з бійцями й керівники структурних підрозділів Сокальської РДА, очільники соціальних служб, військового комісаріату, Держгеокадастру.

На початку зустрічі, голова Сокальської районної ради Микола Пасько зазначив, що Сокальська районна рада підтримала дві програми, які стосуються учасників антитерористичної операції. “Програма медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр. та програму організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017-2020 роки”

Володимир Огінський – начальник управління соціального захисту населення зосередив увагу присутніх на оформленні документів для одержання грошових і державних соціальних допомог та можливості санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО.

Болючими питанням для учасників АТО були питання землі, а саме земельні ділянки під забудову та землі для ведення сільсько-господарського господарства. На ці запитання відповідали начальник відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Сергій Бермес та начальник відділу містобудування та архітектури Мирослава Баралус.

Також під час зустрічі обговорили питання  санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО. Головний лікар Сокальської ЦРЛ повідомив, що учасники АТО користуються програмою медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019рр, яка на сьогодні виконана на 95%.

Із порядком реєстрації учасників АТО в районному центрі зайнятості ознайомив директор Сокальського районного центру зайнятості Віктор Лащук.

В ході дискусії було обговорено проблемні питання та прийнято рішення для їх невідкладного усунення.

Голова Сокальської РДА Роман Токай наголосив, що Сокальська райдержадміністрація спільно із районною радою робить усе можливе, щоб максимально спростити та наблизити до учасників АТО надання всіх послуг та пільг, які їм належать.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Пройшов семінар з питань підбору патронатних вихователів
Пройшов семінар з питань підбору патронатних вихователів

Пройшов семінар з питань підбору патронатних вихователів

12 вересня в Сокальському районному центрі зайнятості відбувся семінар з питань підбору патронатних вихователів, організатором якого виступив Сокальський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході семінару громадянам, які потребують працевлаштування, було надано роз`яснення, щодо застосування норм законодавчих актів, що врегульовують питання здійснення патронату над дитиною, розповсюджено роздатковий матеріал для зацікавлених у створенні сімей патронатних вихователів осіб. Патронат над дитиною – тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Дана форма влаштування дитини дає можливість не відривати її від місця походження та дозволяє спілкуватися з біологічними батьками, з якими фахівці працюють на подолання складних життєвих обставин і повернення дітей у родину. Патронатний вихователь – це особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та соціально-психологічної реабілітації дитини у своїй сім’ї.

Бажаючі стати патронатними вихователями можуть звертатися до Сокальського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою м.Сокаль, вул. Шептицького 61/2, тел. (03257) 73009; моб. 0982751153.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Відбулося урочисте відкриття Сокальського відділення Ощадбанку нового формату
Відбулося урочисте відкриття Сокальського відділення Ощадбанку нового формату

Відбулося урочисте відкриття Сокальського відділення Ощадбанку нового формату

12 вересня у Сокалі відбулося урочисте відкриття відділення Ощадбанку нового формату. У ньому взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, начальник Львівського обласного управління Ощадбанку Ігор Романів, керуючий Червоноградської філії Ощадбанку Ігор Барило, вкладники Сокальського відділення. Працівники фінансової установи у гарних вишитих вбраннях гостинно зустрічали запрошених гостей. Право перерізати стрічку мали Роман Токай, Ігор Романів та керуюча Сокальською філією «Ощадбанк» Світлана Ксьонжик. Освятив модернізоване приміщення митрофорний протоієрей о.Ярослав Кащук.

З 2014 року розпочалось оновлення приміщень «Ощадбанку» за цей період була проведена реконструкція 47 фінансових установ у Львівській області. Окрім створення зручних та комфортних умов, Ощадбанк також пропонує своїм клієнтам різноманітні нові послуги, які дозволяють оперувати власними коштами незалежно від місця перебування.

На завершення урочистого відкриття Світлана Ксьонжик організувала екскурсію для гостей по оновленому приміщенню і розповіла які зараз діють відділи та якими послугами можуть скористатись клієнти.

Після капітального ремонту Сокальське відділення Ощадбанку отримало сучасний дизайн, зручне зонування, просту для клієнтів навігацію та пристрої самообслуговування. Також в приміщення відкрито депозитарії, де у скриньках клієнт може розмістити власні речі. У відділенні створені всі умови для комфортного обслуговування різних категорій клієнтів – як фізичних, так і юридичних осіб.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:35, 22 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464