** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.06.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 червень 2010 року

Пошук в новинах   

культура

У ритмі танцю.

     Кожна дитина  наділена  своєрідним  талантом. Хтось гарно співає, хтось – малює, а хтось  має талант до танцю. З таких талановитих і небайдужих до танцю дітей було створено Зразковий ансамбль сучасного танцю "Престиж". А починалось це в 2001 році. В  Сокальський  будинок  учнівської творчості прийшла на роботу тендітна молода дівчина, яка організувала танцювальний гурток. Пройшло 9 років. За цей період танцювальний гурток став відомим коллективом і одержав звання Зразкового, а  керівник і хореограф  ансамблю Надія Лютик показала себе, як енергійний, талановитий і вимогливий педагог, ораганізатор,  хореограф і дизайнер. Вона   створила   танцювальний коллектив    в якому  займаються   діти віком з 6 до 16 років .Це 3 вікових групи і кожна з них своєрідна  і оригінальна по- своєму.

Прекрасна творча атмосфера в дитячому колективі захопила дітей чарівним і неповторним світом танцю. Першу вагому перемогу ансамбль здобув у 2001 році. На II Обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Галицькі барви» вони стали лауреатами і здобули Диплом II cтупеня. Колектив приймав участь і успішно перемагав  на багатьох танцювальних фестивалях і конкурсах. Вони стали переможцями: Обласного фестивалю народного танцю «Свитазівські притупи», м.Сокаль,  Обласного фестивалю для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», м. Львів, Дипломантами   фінального туру VI дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми Звитяги», м.Львів, учасниками відбіркового туру конкурсу «Крок до зірок», м.Львів, Переможцями всеукраїнських  конкурсів танцю в м.Трускавець, та м. Київ.  Колектив багато виступає з концертами  в рідному   м. Сокалі,  так і за його межами, бере активну участь в різноманітних святкуваннях. Великий змістовний і різноманітний репертуар цього колективу. Це танці різні за жанрами: бальні, сучасні, естрадні, народні. Багато уваги приділяється сюжетним танцям., оригінальним ексклюзивним костюмам дизайн яких це творча фантазія Надіі Лютик. Колектів продовжує творчо працювати.

Цей  цікавий, яскравий  і талановитий колектив показав своє мистецтво в столиці  України  м. Києві, де успішно виступив на Всеукраїнському конкурсі танцю. Новими перемогами колективу ( два 1 місця ) став виступ  у Всеукраїнському фестивалі  танцю “Яскрава країна – 2010”, що проходив в м. Трускавець, в якому взяло участь 170 дітей . Журі фестивалю під орудою народного артиста України Анатолія Короткова дуже високо оцінило творчий рівень фестивалю, відзначивши юні обдарування з Сокалю – зразковий хореографічний колектив “Престиж”. А зараз юні танцюристи готуються до відповідального виступу. Їх запрошено в Крим, де вони приймуть участь в ювілейних концертах  до 85-річчя  створення  Міжнародного дитячого центру «Артек». 

 

^

Валері Кюнеп
дописувач

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:44, 15 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567