** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.05.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 травень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

ІНФОРМАЦІЯ СОКАЛЬСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ
ВИКОНАВЦЯ РОБІТ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ
  Мета проведення робіт: виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Дані про земельну ділянку: вул. Чорновола. З метою облаштування благоустрою та належної організації планувальної структури території.
  Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною
пропозицією.
Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.
Обов’язковими умовами є:
-      термін виконання робіт не більше 35 днів;
-      конкурсна пропозиція повинна містити інформацію про вартість робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також інформацію щодо кількості проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розроблених за попередні 24 місяці.
 Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі
послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967
(далі – Порядок);
- копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно
з ЄДРПОУ;
- копія ліцензії;
- копії сертифікату
Строк подання конкурсної документації: до 4 червня 2015 року (включно).
Поштова адреса, за якою подаються документи: вул.Шептицького,44, м.Сокаль, Львівська область, 80000.
Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться  12 червня 2015 року о 1000 в приміщенні Сокальської міської ради за адресою: вул.Шептицького,44, м.Сокаль, Львівська область.

^

Міська рада
Сокальська міська рада

влада

  13 травня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів нараду щодо розробки дорожньої карти вирішення порушених у зверненні до Львівської облдержадміністрації питань ТзОВ «Терра Віта+». У нараді взяли участь начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Шайнога, завідувач сектору розвитку сільської місцевості управління агропромислового розвитку Ірина Варемчук, головний спеціаліст юридичного сектору РДА Тамара Евель, в.о. начальника відділу Держземагенства у Сокальському районі Сергій Бермес. В ході наради було напрацьовано дорожню карту вирішення порушених у зверненні питань ТзОВ «Терра Віта+».


^

РДА
Сокальська РДА

влада

  На 111,7 % виконано бюджет Сокальського району за чотири місяці 2015 року. При плані 30 мільйони 532 тисячі 372 гривні надійшло до казни 34 мільйони 119 тисяч 233 гривні, повідомила радіо «Сокаль» начальник відділу доходів фінансового управління СРДА Світлана Гофрик.
  За її словами з 37 місцевих рад 10 не виконали план по наповненню дохідної частини за перші чотири місяці поточного року. Серед міст найгірша ситуація в Угнові, де виконання становить 54 з половиною відсотка, та в Белзі. Серед сільських рад не виконали дохідну частину за 4 місяці Бутинська, Домашівська, Корчівська, Межирічанська, Перв’ятицька, Переспівська, Смиківська, Хлівчанська. Водночас, виконання бюджетів решти місцевих рад становить понад 100%.
  Що ж стосується податків, за даними Світлани Гофрик, основним джерелом наповнення бюджету району є податок з доходів фізичних осіб. За звітній період він виконаний на майже на 108% або 25 мільйонів 113 тисяч гривень. Також новий податок для бюджетів – акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів, виконано на 129 з половиною %.  

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Вийшла друком збірка дитячих патріотичних творів «Боремось-поборемо!»
(Художня шевченкіана гімназистів)

збірка дитячих патріотичних творів «Боремось-поборемо!»(Художня шевченкіана гімназистів)
збірка дитячих патріотичних творів «Боремось-поборемо!»(Художня шевченкіана гімназистів)

Дана збірка є продовженням реалізованого у 2014р. проекту учнівського самоврядування «Українські діти – Кобзареві квіти», метою якого було укладання електронного збірника учнівських поетичних і прозових творів до 200-річного ювілею з дня народження Тараса Шевченка. Сьогодні це вже понад 50 творів різних жанрів. Збірка дитячих патріотичних творів «Боремось-поборемо!» доповнена поезіями-відгуками на сучасні події в Україні.

Боремося – поборемо: антологія дитячої  патріотичної  поезії та прози 2013-2015рр./ упор. Тимчишин Г.С. – Сокаль: КП «Редакція газети «Голос з-над Бугу», 2015. −66с. 


НА ЗАПОВІТАХ КОБЗАРЯ ЗРОСТАЮТЬ ДІТИ

 

«Якби ми вчились так, як треба, то й мудрість би була своя…» - пророчі слова Тараса Шевченка ще два століття тому застерігали від національного нігілізму, з чим зіткнулися ми сьогодні віч-на-віч на Півдні та Сході України. У наш дивовижно трагічний  час, коли відбувається духовне відродження нації і  її гартування у кривавому протистоянні за право залишатися народом,  з незвичайною  гостротою  постає проблема виховання у сучасної людини нового світогляду. Саме у  нелегкий час  боротьби за державну цілісність і незалежність спостерігаємо, як  навіть слово є зброєю. Особливо дитяче слово – щире і  без фальшу – воно готове гартувати душу й тіло і протистояти брехні. Отож збірка дитячих творів «Боремося – поборемо!» -  це щирі учнівські  переживання,  переосмислені у різних за жанром  творах. Це і поезії, і  різні   малі прозові форми, однак спільним для усіх є  нелукавий патріотизм  і чітка громадянська позиція, сформована на Кобзаревих заповітах.
    У першому розділі – поезії-присвяти геніальному Кобзареві. Сьогодні, розпочавши відлік третього століття його життя, у переломні післямайданні часи  знову вкотре читаємо   його твори,   переосмислюємо по-новому. Геніальний  Тарас  — це не лише наша гордість, а й  нагадування  про наші втрати,  це й докір за нашу легковажність, зневіру і довіру.  От і дитяче розуміння Шевченка змінюється-зростає від очевидного захоплення до глибокого осучаснення.
     А в другому розділі – надії, іноді розпач і  переможні сподівання та  віра в мирне майбуття. Це  поезії-відгуки на сучасні події в Україні. І знову роздуми над Шевченковими творами, вже прозові…
          

Любов Омеляш, директор гімназії
 


^

дописувач
-

суспільство

  На сьогоднішній день, при співпраці ТОВ «Авакс Проф» (м.Тернопіль) та ТОВ «Автомагістраль-Південь» (м.Одеса) підготовлено та здійснено капітальний ремонт дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква між населеними пунктами Межиріччя-Гірник. Крім цього, ТОВ «Авакс Проф» провело підготовчі роботи автомагістралі Р-15 через р.Рата в м.Великі Мости, біля Кінологічного навчального центру, який знаходиться на території Великомостівської міської ради.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

  У середу, 13 травня  працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» перекрили дорогу біля села Сопошин на міжнародній трасі «Львів - Рава-Руська». Основні вимоги людей – виплатити заборговану зарплату, яка станом на 1 травня становить майже 12 мільйонів гривень.
  За словами голови первинного осередку незалежної профспілки гірників України Ольги Шкоропад, востаннє їм заплатили лише 15% за листопад 2014 року. Водночас їм заборгували держпідприємства «Львівугілля» та «Волиньвугілля».   Профспілкова лідерка ПАТ “Львівська вугільна компанія” розповіла, що через несплату за електроенергію підприємству постійно відключають світло і воно зазнає великих збитків. Враховуючи таку складну фінансову ситуацію трудовий колектив ПАТ «Львівська вугільна компанія» вирішив ще раз привернути увагу до своїх проблем перекривши міжнародну трасу, що і було зроблено 13 травня.
  Одразу ж на місце події прибули представники Львівської обласної та Сокальської державної адміністрацій, місцевих відділень МВС, СБУ та Фонду держмайна, районної прокуратури та інші. Вони почали вмовляти учасників акції не заважати руху автотранспорту і в чергове пообіцяли найближчим часом вирішити нагальні проблеми збагачувальників, а представник СБУ повідомив, що їм вдалося встановити реальних власників ПАТ, щоправда, не назвавши їх. За словами голови первинного осередку НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» Ольги Шкоропад, це повідомлення вселило певні надії. Вона також повідомила, що трудівники вирішили тимчасово перервати акцію, бо розуміють, що заборговані їм кошти «не впадуть на дорогу» без столичних чиновників, до яких і вирішили відправити своїх повноважних делегатів.
  Трудовий колектив на завтрашніх перемовинах із першим заступником міністра енерговуглепрому Ігорем Мартиненковим о 10.00 представлятиме Ольга Шкоропад. До столиці також їдуть голова правління та гендиректор ПАТ «Львівська вугільна компанія», а також представники облдержадміністрації та ДП «Львівугілля». Також було вирішено, після поїздки до Києва зібратися у п’ятницю, 15 травня, у Сокальській райдержадміністрації, аби порадитися, як діяти далі.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

60 гривень виділено для кожної дитини із багатодітних сімей для придбання шкільного приладдя

У 2015 році, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації виділено кошти на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей. Зокрема це стосується родин де виховується 4 і більше дітей, повідомила радіо «Сокаль» головний спеціаліст з питань сімейної політики Ольга Скребуха. За  її словами, на кожну дитину, віком до 18 років,  а також на дітей, які навчаються у вищих навчальних закладах I-II, ІІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання (до 23 років), включно виділяється 60 гривень.
  Для отримання грошової допомоги представник багатодітної сім’ї звертається за місцем реєстрації до управління соціального захисту населення та подає наступні документи:
-      заяву;
-      копію паспорта одного з батьків;
-      копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного з батьків;
-      копію свідоцтв про народження дітей;
-      копію посвідчень батьків та дітей багатодітної сім’ї чи інших документів, які підтверджують статус багатодітної сім’ї;
-      довідку про склад сім’ї.
  Зазначимо, що звертатись за такою допомогою можна до 25 травня 2015 року, в управління соціального захисту населення, за адресою: місто Сокаль, вулиця Героїв УПА 11.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

кримінал

Виявлено вибухонебезпечний предмет в с.Поториця
  10.05.15 року о 19.55 год. надійшло повідомлення, що в с.Поториця по вул.Лугова, 57 Сокальського району, на присадибній ділянці (70 м від житлового будинку) виявлено 1 предмет ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни.
    11.05.15 року о 14.30 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України 81 мм мінометну міну вилучено та знешкоджено встановленим порядком. На місці працювала ОГ Сокальського РС (Гнідець А.В.).

^

ДСНС
Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

кримінал

Виявлено вибухонебезпечний предмет поблизу м.Сокаля
   10.05.15 року о 17.20 год. надійшло повідомлення, що поблизу м.Сокаль, в полі виявлено 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
     11.05.15 року о 17.00 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком. На місці працювала ОГ Сокальського РС (Гнідець А.В.).

^

ДСНС
Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

спорт

Результати Чемпіонату Сокальського району - 1 тур

  Вища ліга.
Сілець – Межиріччя – 2:1;
Волсвин – Муроване – 1:1;
Комарів – Хоробрів – 1:2;
Гірник – Сокаль – 5:3;
Поториця – Жвирка – 3:0;
Діброва – Острів – 2:1.

  Перша ліга. Група «А».
Поториця-Д – Горбків – 0:0;
Тартаків – Боб’ятин – 0:1;
Свитазів – Шпиколоси – 2:0;
Стенятин – Перв’ятичі – 1:0.

Група «Б».
Савчин – Забужжя – 2:0;
Гута – Ванів – 1:2;
Глухів – Себечів – 1:5;
Бендюга – Теляж – 3:0.

Група «В».
Двірці – Хлівчани – 0:1;
Бутини – Реклинець – 3:2;
Жужеляни – Куличків – 3:3;
Карів – Белз – 0:3.

Степан ЧОП, голова федерації футболу Сокальщини.
 


^

Голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:33, 13 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464