** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.04.2020

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 квітень 2020 року

Пошук в новинах   

суспільство

Штрафи за підпал сухостою збільшаться у 18 разів

Верховна Рада України прийняла законопроект №2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об`єктів рослинного світу)».

❗Згідно із Законом:

��знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем караються штрафом від 91 тис. 800 грн до 153 тис. грн.

��порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 тис. 500 до 4 тис. 590 грн. і на посадових осіб - від 4 тис. 590 грн до 15 тис. 300 грн. Якщо це ж призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - штраф від 4 тис. 500 грн до 15 тис. 300 грн для громадян та від 10 тис. 710 грн до 18 тис. 360 грн. для посадових осіб.

��випалювання стерні, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища - карається штрафом від 3 тис. 60 грн до 6 тис. 120 грн для громадян та 15 тис. 300 до 21 тис. 420 грн. для посадових осіб.

��Якщо ті ж дії, вчинені в межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду - від 6 тис. 120 до 12 тис. 240 грн.

^

ДСНС
Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

здоров'я

Мобільні бригади продовжують свою роботу
Мобільні бригади продовжують свою роботу

Мобільні бригади продовжують свою роботу

Мобільні бригади по проведенню заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу методом eкспрес тестування продовжують свою роботу.
За останні дні при обстеженні мешканців Сокальщини було встановлено 5 позитивних результатів. Всього проведено 296 обстежень. Для остаточного встановлення діагнозу всім громадянам, в яких були позитивні результати експрес-тестів робиться забір біологічного матеріалу на полімеразну ланцюгову реакцію(ПЛР). І в разі позитивного ПЛР остаточно встановлюється діагноз COVID - 19.
Сьогодні зранку з обласної вірусологічної лабораторії до нас прийшов результат аналізу ПЛР на мешканця м. Сокаль(64роки) - негативний.
Станом на 13.04 немає жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус.
Всім бажаю терпіння, міцного здоров`я та зберігати режим самоізоляції.

Сергій Касян

^

дописувач_
.

кримінал

Горіння сухої трави на території Великомостівської міської ради
Горіння сухої трави на території Великомостівської міської ради

Горіння сухої трави на території Великомостівської міської ради

12.04.2020 року на території Великомостівської міської ради поблизу с. Стремінь надійшло повідомлення про горіння сухої трави, прибувши до місця пожежі рятувальниками виявлення горіння сухої трави окремими осередками на площі 4000 м.кв та сміття на несанкціонованому сміттєзвалищі окремими осередками на площі 1500 м.кв., до гасіння горіння сміття було залучено 5 одиниць техніки та 19 чоловік особового складу ДСНС. Внаслідок ліквідації пожежі на сміттєзвалищі державі завдано значні матеріальні збитки.
Коли горить сміття, воно з димом у навколишнє середовище виділяє токсичні речовини. Дим містить пари та тверді часточки, які залишаються у повітрі на довгий час у завислому стані. Ці часточки та токсичні гази сильно впливають на здоров`я населення, у результаті чого виникають подразнення очей, носової порожнини, труднощі з диханням, кашель та головний біль. Це все знижує імунітет людини, часто посилює негативний перебіг хронічних захворювань.
Не даваймо себе труїти! Хочеться побажати кожному жителю не бути байдужим як до довкілля, так і до власного здоров`я і не забувати - щоразу, коли бачите спалювання трави чи побутових відходів повідомте відповідні служби.

^

ДСНС
Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:20, 1 березня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567