** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.02.2020

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 лютий 2020 року

Пошук в новинах   

культура

Оперативно працюємо над проектною документацію для реалізації ремонтно-реставраційних робіт по вежі в 2020 році
Оперативно працюємо над проектною документацію для реалізації ремонтно-реставраційних робіт по вежі в 2020 році

Оперативно працюємо над проектною документацію для реалізації ремонтно-реставраційних робіт по вежі в 2020 році.

Коли торік восени зародилася надія на обласні кошти для вежі, ми почали активно її досліджувати. Стало зрозуміло, що вежу саму реставрувати не доцільно, а лише спільно із прилеглою галереєю правого крила, оскільки в галереї спостерігається зсув фундаментів, що призвело до формування тріщин по стіні між вежею та галереєю. Крім того, у галереї спостерігається просідання підлоги. Ліквідовувати проблему слід в комплексі для двох пов’язаних між собою об’ємів.
Було виконано інженерно-геологічні вишукування – 1 шурф та 3 свердловини, а також обстежено підземелля палацу.
Внаслідок чого маємо наступну інформацію:
З мінусів – під фундаментами галереї знаходиться значна товща схильних до розрідження гумусованих грунтів (з домішкою органіки), саме тому йде руйнування галереї.
З плюсів – відсутність ґрунтових вод (що можуть спричинити корозію чи заморожування фундаментів).
В процесі опрацювання вишукувальних матеріалів визначено, що задля вирішення проблеми та стабілізації даних об’ємів достатньо у виявлених місцях зробити часткове підсилення фундаментів.

^

Тартаків / Tartakiv

дописувач_
.

суспільство

Прокурорами Сокальського відділу місцевої прокуратури впродовж минулого року до суду скеровано 160 кримінальних проваджень

Однією з основних конституційних функцій прокуратури є підтримання публічного обвинувачення в суді та здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням.
В ході реалізації своїх повноважень, прокурорами Сокальського відділу місцевої прокуратури впродовж минулого року до суду скеровано 160 кримінальних проваджень з обвинувальними актами про вчинення злочинів різних категорій, що становить понад 23% від числа закінчених, та є більшим показником ніж по області (15,8%).
З угодами про визнання винуватості скеровано 34 кримінальні провадження, з угодами про примирення – 6.
Серед скерованих, кримінальні провадження за фактами вчинення злочинів у сфері службової діяльності та корупції, незаконного обігу наркотичних засобів, незаконної порубки лісу, обігу зброї та бойових припасів, крадіжок, шахрайств, спричинення тілесних ушкоджень та низка інших.
Завдяки принциповій позиції прокурорів та ефективного підтримання публічного обвинувачення судом ухвалено понад 70 вироків із засудженням осіб, що вчинили злочини.
В ході здійснення процесуально керівництва прокурорами надано слідчим близько 350 письмових вказівок щодо проведення необхідних слідчих та процесуальних дій у кримінальних провадженнях. Скасовано понад 70 незаконних постанов слідчих місцевого відділення поліції про закриття кримінальних проваджень. Виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 раніше не облікованих кримінальних правопорушень.
Середнє навантаження на одного прокурора при цьому становило близько двохсот кримінальних проваджень, в яких здійснювалось процесуальне керівництво.
Робота прокурорів місцевої прокуратури і надалі орієнтована на забезпечення виконання завдань кримінального провадження, визначених статтею 2 Кримінального процесуального кодексу України, зокрема забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Виконувач обов’язків керівника
Червоноградськоїмісцевоїпрокуратури  Я. Гарасимчук

^

дописувач_
.

кримінал

Протидія незаконному обігу наркотичних засобів у 2019 р.

Пріоритетом роботи органів прокуратури залишається протидія незаконному обігу наркотичних засобів. У цій сфері впродовж 2019 року Червоноградською місцевою прокуратурою до суду скеровано 2 кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307 КК України, за фактами збуту наркотичних засобів.
Серед обвинувачених 39-річний житель міста Сокаль, який незаконно зберігав з метою збуту та збував наркотичні засоби та психотропні речовини. Правоохоронцями задокументовано 2 факти збуту психотропної речовини «амфетамін». Окрім цього, за результатами проведених обшуків за місцем проживання зловмисника вилучено канабіс масою майже 200 грам та амфетамін масою майже 25 грам, що становить великий розмір. 
Окрім цього, задокументовано факти виробництва, зберігання з метою збуту та збуту наркотичного засобу – опій ацетильований, а також незаконного посіву та вирощування конопель, організації та утриманні місця для незаконного виготовлення наркотичних засобів, 56-річним раніше судимим жителем м. Червонограда.Під час обшуку в останнього виявлено та вилучено макову солому, насіння маку, шприци з вмістом опію, канабіс, рослини конопель, хімічну речовину, необхідну для виробництва опію, грошові кошти, отримані від незаконної діяльності.
Обох зловмисників в порядку ст. 208 КПК України затримано «на гарячому» при збуті наркотиків.
На даний час обвинувальні акти стосовно зазначених вище осіб перебувають на розгляді в Сокальському районному суді.
За скоєнефігурантамзагрожуєпокараннявід 6 до 10 роківпозбавленняволі з конфіскацією майна.
Окрім цього, впродовж 2019 року Червоноградською місцевою прокуратурою скеровано до суду 4 кримінальні провадження за фактами зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин без мети збуту, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 309 КК України, а також 6 кримінальних проваджень за фактами незаконного вирощування снотворного маку та конопель, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.310 КК України.

Виконувач обов’язків керівника  
Червоноградської місцевої прокуратури                         Ярослав Гарасимчук

^

дописувач_
.

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:35, 23 жовтня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464