** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.06.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 червень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Міські депутати прийняли програми "Дороги Сокаля на 2015-2071 роки"

На останньому засідання сесії Сокальської міської ради була прийнята програма «Дороги Сокаля на 2015-2017 роки», метою якої є збереження існуючої мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху. Підвищення ролі місцевих громад у плануванні ремонтних робіт на дорогах, забезпечення громадського контролю за ефективністю використаних коштів та якістю робіт.

Як йдеться в програмі, сьогодні є незадовільним експлуатаційний стан доріг місцевого значення, а також частково доріг комунальної власності, з причин недофінансування на проведення капітальних і поточних ремонтних робіт. Практично половина з них уражена ямковістю, а окремі ділянки доріг є аварійно небезпечними. Такий стан автомобільних доріг загального користування місцевого значення гальмує соціально-економічний розвиток міста, негативно впливає на розвиток цілих галузей, створює соціальну напругу.

Згідно із законодавством, Сокальська міська рада може виділяти кошти лише на ремонт комунальних доріг. Водночас у межах Сокаля є дві дороги загального користування місцевого значення: Сокаль - Стоянів та Червоноград – Перетоки. Щоб мати можливість долучитись до фінансування ремонту цих автошляхів і була прийнята дана програма. Відтепер, якщо Служба автомобільних доріг підготує усі необхідну документацію для проведення ремонту Сокаль-Стоянів та Червоноград-Перетоки, міська рада зможе долучитись і співфінансувати ці роботи.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету та  інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Обсяги фінансових ресурсів на реалізацію Програми, у разі потреби, протягом року можуть уточнюватися.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

З нагоди свого 25-річного творчого ювілею Ольга Пенюк-Водонис дарує всім поетам Сокальщини свою нову пісню на слова Людмили Романюк.

Поетам Сокальщини
Гімн ЛМО «Колос»
Слова Людмили Романюк
Музика Ольги Пенюк-Водоніс
Поетам Сокальщини Гімн ЛМО «Колос»
Поетам Сокальщини Гімн ЛМО «Колос»

 

 

 


Багато є доріг на білім світі,

А нас з‘єднала у житті одна

Поета непроста стежина в квіті –

Тонка і дивовижна, мов струна.

Приспів:

Тож зичу вам всім творчого натхнення,

Щоби стежина не згубилась нам,

І хай Господь пошле своє благословіння, 2р.

Здоров ‘я, щастя й довголіття вам.

Щоб радісних хвилин було доволі,

Несімо в «Колос» злагоду й любов.

Чудовий час, коли у дружнім колі

Творця промінчик поєднав нас знов.

Приспів.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

В Сокалі відбулось обговорення формування майбутньої Сокальської територіальної громади

У четвер, 11 червня, в сесійній залі Сокальської районної ради проходила зустріч представників місцевих рад, яким відповідно до Закону, запропоновано утворити  так звану Сокальську об’єднану громаду. За планами райдержадміністрації, в неї мають входити наступні сільські ради: Поторицька, Волицька, Варязька, Опільська, Савчинська, Тудорковицька, Хоробрівська, Скоморохівська, Свитазівська, Стенятинська, Телязька, Тартаківська, Боб`ятинська, Княжівська , Лучицька, Переспівська, Перв`ятицька, Смиківська, а також Жвирківська селищна рада і Сокальська міська рада.

В роботі цієї наради брали участь голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк та його заступник Володимир Чуб, начальник фінансового управління СРДА Галина Леонова, експерт державного офісу реформ Андріан Фітьо, голови місцевих рад, депутати Сокальської районної ради та усі зацікавлені.

Представниками сільських громад були поставлені конкретні запитання, серед яких стан доріг, можливість їхнього ремонту та обслуговування з бюджету об’єднаної громади, виконання завдання крокової доступності до адміністративних послуг для мешканців громади в разі такого укрупнення, наслідки реформи освіти і медицини та організація роботи цих важливих сфер; в кожному населеному пункті.

Начальник фінансового управління  Галина Леонова доповіла, що в такому адміністративному новоутворенні має залишиться профіцит  понад 1 млн. грн.  Експерт офісу реформ Андріан Фітьо наголосив на добровільності проведення процесу об’єднання , але в той же час повідомив, що Львівська обласна держадміністрація вже подавала до Кабінету міністрів  один проект перспективного плану об’єднання громад Львівщини і цей план був повернутий на доопрацювання.

Чимало присутніх висловлювались критично до підготовки цієї зустрічі, адже для того, аби відбулась продуктивна дискусія, необхідно детально розібратись у всіх факторах впливу, а цього зробити було неможливо. Тому присутні запропоновали  і офісу реформ і авторам цього плану об’єднання напрацювати графічний матеріал, знайти відповідь на поставлені представниками місцевого самоврядування запитання і провести відповідну зустріч іще раз.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Заступник голови райдержадміністрації провів нараду щодо стану проведення мобілізації та призову на строкову службу в районі

12 червня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів нараду щодо стану проведення мобілізації та призову на строкову службу в районі. У ній взяли участь т.в.о. військового комісара району Микола Лисак, заступник начальника РВ ГУМВСУ Володимир Звадюк, голова лікарської комісії Ганна Тарнавська та інші. Присутні обговорили виконання доручення голови Львівської ОДА щодо подання списків осіб, яким вручені повістки 10-11 червня і заплановані призвати за мобілізацією. За інформацією Миколи Лисака, станом на 10 червня Сокальсько-Червоноградський ОРВК відправив 63 мобілізованих та 55 призовників. Присутні також обговорили шляхи вирішення проблемних питань, що виникають в ході проведення мобілізації та призову.


^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

ПЕРЕВІРКА МАРШРУТНИХ ТАКСІ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН
ПЕРЕВІРКА МАРШРУТНИХ ТАКСІ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН

ПЕРЕВІРКА МАРШРУТНИХ ТАКСІ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН (ВІДЕО)

В рамках відпрацювання рейду Автобус – 2015 , працівниками ДАІ спільно з  ГО «Дорожній Контроль Захід» 10 червня з 9.00 до 11.00 проводилась перевірка маршрутних таксі на автостанції у м. Сокаль.

За результатами перевірки було складено по одному протоколу відносно перевізників «Автолайн» та «Авто Транс Сервіс». Ще два автобуси даних перевізників того ж дня були зняті з маршруту.

Порушення полягали у незадовільному стані транспортних засобів.

Слід зазначити, що за дві години поки здійснювалась перевірка, жодний автобус не виїхав на маршрут, хоча графік виїзду кожні 15 хвилин.

Цього ж дня, щодо перевізника «Авто Транс Сервіс» було складено протокол і в м. Червоноград у зв’язку з відсутність ліцензії. Рейд «Автобус 2015», триватиме до кінця місяця.

ПЕРЕВІРКА МАРШРУТНИХ ТАКСІ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН
ПЕРЕВІРКА МАРШРУТНИХ ТАКСІ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН
ПЕРЕВІРКА МАРШРУТНИХ ТАКСІ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН
ПЕРЕВІРКА МАРШРУТНИХ ТАКСІ НА ТЕХНІЧНИЙ СТАН

^

ДК ЗАХІД

ДК ЗАХІД
Дорожній Контроль Захід

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:47, 16 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464