** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.07.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    10 липень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

10 липня відбулося засідання Колегії Сокальської райдержадміністрації, яке провів голова РДА Олег Кожушко. На нього були запрошені керівники ряду структурних підрозділів РДА, голови місцевих рад району, представники силових структур, священнослужителі. Про хід виконання заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів в ході VI черги мобілізації на території Сокальського району доповів військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОРВК Микола Лисак. Обговоривши дане питання, Колегія вирішили: з метою проведення перевірок місцевих рад району та притягнення до відповідальності посадових осіб за невиконання завдань, визначених розпорядженням голови райдержадміністрації „Про забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів в ході VI черги мобілізації”, створити тимчасову комісію у складі представників Сокальсько-Червоноградського ОРВК, прокуратури району, РВ ГУ МВС України у Львівській області; головам місцевих рад району вести реєстр громадян, що були з різних причин неоповіщені, висвітлювати на інформаційних стендах списки громадян, що підлягають виклику у військовий комісаріат; прокуратурі району надати в засоби масової інформації матеріал щодо відповідальності за порушення законодавства про мобілізаційну підготовку та оборону країни; підготувати звернення до релігійних громад району щодо необхідності виконання обов’язку по захисту держави.

В ході засідання Колегії райдержадміністрації розглядалося питання про посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній пожежонебезпечний період 2015 року та готовності до реагування у разі виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій в екосистемах Сокальського району. Доповідав в.о. начальника Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Анатолій Приходько. Він, зокрема зазначив, що протягом шести місяців 2015 року на території Сокальського району виникло 105 пожеж проти 41 за аналогічний період 2014 року. Внаслідок пожеж загинула одна особа, прямі збитки складають 838 тис. гривень, побічні – 4 мільйони 693 тис. гривень. Протягом шести місяців на території району виникло 56 пожеж в екосистемах, знищено та пошкоджено 13 будівель. Заслухавши та обговоривши дане питання, Колегія вирішила: головам місцевих рад району: встановити шлагбауми на в’їздах на торфовища та інформаційні щити щодо заборони скидання та спалювання сміття; створити фінансові та матеріально-технічні резерви для гасіння пожеж в екосистемах і ліквідації їх наслідків; організувати проведення щоденних рейдів щодо недопущення спалювання сухої трави та сміття на закріплених адміністративних територіях; проводити роз’яснювальну роботу серед громадян щодо заборони розкладання вогнищ на відстані ближче 300 м від торфовищ. Керівникам лісових господарств: привести у працездатний стан пожежні автомобілі, мотопомпи та іншу, пристосовану до гасіння пожеж техніку; забезпечити постійне патрулювання найбільш пожежонебезпечних ділянок лісу; створити або поновити мінералізовані смуги та забезпечити догляд за ними впродовж пожежонебезпечного періоду; здійснювати очистку лісу від позалісосічної захаращеності, сміття та провести ремонт доріг протипожежного призначення. Управлінню водного господарства: у спекотні літні дні підтримувати постійно заповненими водою канали торфополів; своєчасно проводити викошування та видалення сухої трави на меліоративних каналах торфовищ; поглибити та очистити штучні водоймища та дренажні канали на території торфовищ; тощо.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

Голова райради в області піднімав питання ремонту автомобільних доріг в Сокальському районі

У Львові відбулася зустріч керівництва району з очільниками області. Голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк обговорив з головою ОДА Олегом Синюткою та його заступником Іриною Гримак питання можливості продовження робіт по ремонту автомобільних доріг Сокальщини.

Як розповів радіо «Сокаль» Ігор Дацюк наразі це питання ще вивчається. Більше того, нагадаємо депутати на сесії Сокальської районної ради задля ефективного використання коштів на ремонт автодоріг, змінили статтю їх використання.

Вони також прийняли звернення до керівництва ОДА, ЛОР і облавтодору щодо проведення ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення у Сокальському районі. В ньому вже вкотре вказано на вкрай незадовільний стан шляхів, умовами їх обслуговування і стурбованість громадськості щодо ремонтних робіт, що проводилися на них починаючи з минулого року.

Закликали обласну владу і структуру, що обслуговує дороги на Львівщині, до порозуміння в питаннях проведення робіт із залученням коштів громад і фізичних осіб та їх співфінансування з обласного бюджету. Основну увагу районні обранці зосередили на дорозі Сокаль-Бояничі і завершенні ремонту на шляху сполученням Сокаль-Червоноград.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Пожежа господарської будівлі в м.Сокалі

09.07.15 року о 22.39 год. надійшло повідомлення про пожежу в м.Сокаль по вул.Тартаківська, в цегляній господарській будівлі, критій шифером, орієнтовним розміром 3×20 м, власник Юрій Л. Вогнем знищено дах на площі 60 м2. Врятовано: чотири господарські будівлі. Прибуття підрозділу: 22.50 год. Пожежу локалізовано о 23.24 год., ліквідовано о 23.42 год. Виїжджали: АЦ ДПРЧ-22 м. Сокаль, АЦ ДПРЧ-33 м.Червоноград. Керівник гасіння пожежі – начальник караулу ДПРЧ-22 Гук Д.І.

^

ДСНС
Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:37, 7 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464