** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.05.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    10 травень 2017 року

Пошук в новинах   

освіта

Лідер року - 2017
Лідер року - 2017

Лідер року - 2017

10 травня 2017 року в Сокальській СШ І-ІІІ с. №2 відбувся конкурс  «Лідер року - 2017». Учасниками конкурсу були лідери  шкіл району: Гейко Віталій  (Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів),  Голінчак Оксана ( Хоробрівська ЗШ І-ІІІ ст.), Грем Анастасія ( Сокальська СШ І-ІІІ ст.№3), Дак Павло (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№2), Лисяк Христина (Сокальська гімназія імені Олега Романіва), Малицька Ірина (Великомостівська ЗШ І-ІІІ ст.), Мельничук Анастасія (Сокалььська ЗШ І-ІІІ ст. №5), Мушко Максим (Стенятинська ЗШ І-ІІІ ст.).

Компетентне журі намагалося об’єктивно оцінювати усіх учасників.

Завданням І-го етапу конкурсу для лідерів було "Домашнє завдання". Учасники в порядку згідно жеребкування представлять нашій увазі найуспішніший проект, який вони ж зініціювали і який був реалізований у їх навчальних закладах під їх керівництвом чи участю. Кожен із лідерів мав можливість заробити ще й  додатковий бал. Задля цього їм потрібно було уявити ситуацію, що перед ними неорганізована група людей, яку потрібно на якийсь час очолити. Конкурсанти мали можливість організувати коротку гру чи іншу форму роботи  з глядачами розважального чи пізнавального характеру. Зазначу, що під час конкурсу четверо його  учасників скористались такою можливістю. Лідери розважали присутніх спільними іграми та танцями.

Наступним був конкурс бліц-вікторина "ТАКАБОНІ". Учасники тримали в руках сигнальні картки з відповідями «так» та «ні». З закритими очима слухали запитання, яке вимагає відповіді «так», або «ні» та піднімали відповідну сигнальну картку.

Лідер у сучасному суспільстві – це людина, яка постійно у полі зору оточуючи Дуже часто про життя лідера знають все, навіть моніторять його сторінки в соцмережах. І в цьому є логіка, адже у сучасному світі, світі безмежних можливостей інтернету, це додаткова можливість  для лідера поширювати потрібну інформацію, іншими словами - «нести істину в маси». Організатори конкурсу також промоніторили сторінки в соцмережах (у вк) наших учасників. Серед учасників є такі, що поширююь на своїх сторінках пости патріотичного характеру, соціального змісту, або цитати-мотиватори (Павло Дак, Оля Диня,)

Пости філософського змісту, своєрідні роздуми про життя, про кохання, цитати відомих людей, романтичні спогади зустрічаються на сторінках у дівчат (Іра Малицька, Настя Грем, Христина Лисяк, Настя Мельничук). Маскуватись люблять наші хлопці, наприклад Віталій Гейко  Максим Мушко

Лідер має бути свідомий того, що раз він обрав для себе такий шлях, то має бути прикладом у всьому, навіть у поведінці в соцмережах.

Заключний третій конкурс полягав в тому, що учасники попарно переглядали відеоролики, після закінчення коментували їх. Основними тезами коментарів були:

- актуальність проблеми;

- позитивні та негативні сторони ситуації;

- шляхи вирішення проблеми

Окрім оцінок за конкурси, журі заповнюють протокол, який має назву «Особистий портрет лідера».  Критерії даного оцінювання:

- Володіння аудиторією

- Ораторські здібності учасника конкурсу

- Поведінка в соцмережах

Перед оголошенням результатів своїми неймовірними враженнями ділилися як учасники, так і члени журі.

Отож, лідерами 2017 року стали:

Лисяк Христина (учениця Сокальської гімназії імені Олега Романіва) - І м.,

Гейко Віталій (учень Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст.) - ІІ м,

Грем Анастасія  (учениця Сокальської СШ І-ІІІ ст.№3) - ІІІ м.

Усі учасники були нагороджені грамотами та призами.

Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017
Лідер року - 2017

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:26, 2 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464