** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.05.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 травень 2019 року

Пошук в новинах   

влада

В Сокальській районній раді пройшла нарада щодо виділення земельної ділянки родині загиблого Героя АТО
В Сокальській районній раді пройшла нарада щодо виділення земельної ділянки родині загиблого Героя АТО

В Сокальській районній раді пройшла нарада щодо виділення земельної ділянки родині загиблого Героя АТО

  8 травня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду за участю головного архітектора району Мирослави Баралус, начальника Міськрайонного управління у Сокальському районі та місті Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сергія Бермеса, інженера-землевпорядника Сергія Сидора, сільського голови Мурованської сільської ради Івана Василишина та жителів села Муроване Олега Білика і Михайла Костіва.

Присутні обговорили можливість отримання земельної ділянки для будівництва житлового будинку матері Героя АТО Юрія Білика, який віддав своє життя, захищаючи Україну.

Власне, з питання, щодо надання земельної ділянки, брат Юрія Білика, Олег Михайлович, напередодні прийшов на особистий прийом до голови Сокальської районної ради. Він повідомив, що мати Юрія Білика з 2016 року не може отримати земельну ділянку. Микола Пасько відреагував миттєво, призначивши зустріч за участі керівників усіх дотичних  служб.

В результаті присутні обговорили, які необхідні документи для того, щоб родина загиблого бійця отримала землю та терміни їх видачі. Очільник райради попросив начальника міськрайонного управління Держгеокадастру у Львівській області Сергія Бермеса взяти це питання під особистий контроль, щоб допомогти  родини загиблого українського захисника отримати ділянку.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Ювілей шахтарської залізниці
Ювілей шахтарської залізниці

Ювілей шахтарської залізниці

Колектив відокремленого підрозділу «Вантажно-транспортне управління» ДП “Львіввугілля” (начальник Олександр Барна) 7 травня урочисто відзначив 65-річчя від початку діяльності.

Славний трудовий шлях колективу залізничників ВП “Вантажно-транспортне управління” ДП “Львіввугілля” розпочався 7 квітня 1954 року, коли на наших теренах запрацював транспортний цех Великомостівського шахто-будівельного тресту “Західшахтобуд”. По щойно прокладених залізничних коліях потяглися вагони з матеріалами для будівництва прибузьких шахт, а за кілька місяців – ешелони з твердим “чорним золотом” Галичини стали невід’ємною частиною промислових пейзажів шахтарського краю. І допоки крутяться шківи на копрах, ця ланка у виробничому ланцюжку вугільної Львівщини – найміцніша і нерозривна.

З нагоди ювілею на урочистостях залізничників привітали директор Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Володимир Лялька, в.о. технічного директора-першого заступника генерального директора ДП «Львіввугілля» Олександр Сафонов, голова Львівської терорганізації Профспілки вугільників України Олег Турчин та заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук.

Гучними оплесками колектив вітав сивочолих ветеранів шахтарської залізниці та тих, хто нині забезпечує стабільну роботу ВТУ, відзначених народами та грамотами за багаторічну сумлінну працю.

 

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:41, 27 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464