** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.05.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 травень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

  7 травня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів нараду за участю керівників управління соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури, сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи та запобігання і виявлення корупції РДА, районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),представника Сокальської ЦРЛ. Під час наради розглядались питання щодо організації вивчення потреб демобілізованих військовослужбовців, які повернулись із зони АТО, зокрема в частині покращення їх житлових умов, організації лікування, надання земельних ділянок.

Матеріал з інтернет сторінки Сокальської РДА


^

дописувач
-

економіка


***
Станом на 07 травня 2015 року до загального фонду районного бюджету надійшло 125032,1тис.грн, з них податків і зборів 26836,9 тис.грн. Видатки загального фонду районного бюджету склали 109251,9 тис.грн, в тому числі на виплату заробітної плати з нарахуваннями – 43424 тис.грн, на придбання медикаментів – 281,6 тис.грн, на оплату продуктів харчування – 1517,3 тис.грн, енергоносіїв – 8024,6 тис.грн.

***
За 4 місяці 2015 року надходження до бюджету від юридичних та фізичних осіб – власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, склали 253,1 тис. грн., що на 34,7 тис. грн., або майже на 16 відс. більше запланованого. Зокрема, у квітні місяці власники житлової та на житлової нерухомості сплатили в бюджет 186,7 тис. грн. податку.

***
Юридичні особи Сокальщини та Радехівщини впродовж січня – квітня поточного року перерахували до місцевих бюджетів 106,3 тис. грн. транспортного податку, у квітні місяці – 25 тис. гривень. Нагадуємо, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи - власники легкових автомобілів з об’ємом двигуна понад 3000 куб. см., які використовувалися до 5 років. Ставка податку становить 25 тис. грн. з розрахунку за календарний рік за кожен такий автомобіль.

***
З 1 січня цього року запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів у розмірі 5 відсотків, який у повному обсязі зараховується до місцевих бюджетів за місцезнаходженням пункту продажу товарів. За 4 місяці поточного року суб’єктами господарювання, які на території Сокальського та Радехівського районів здійснюють продаж у роздрібній мережі підакцизних товарів, зокрема алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів тощо, сплачено до місцевих бюджетів обидвох районів 2,8 млн. грн. акцизного податку, у тому числі надходження квітня місяця склали 1,1 млн. гривень.

***
У січні – квітні цього року платники рентної плати за користування надрами, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, включаючи Радехівське відділення Сокальської ОДПІ, перерахували до бюджету 1,8 млн. грн. рентної плати за користування надрами, що на 0,2 млн. грн. більше доведених завдань. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року приріст надходжень склав 0,5 млн. грн., або 36 відсотків.

***
Протягом 4-х місяців поточного року платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів сплатили до бюджетів Сокальщини та Радехівщини 1,95 млн. грн. рентної плати. Це в 2,2 рази більше прогнозних показників та у 2,3 рази, або ж на 1,1 млн. грн. більше минулорічних надходжень.В.о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Михайло Шайнер
матеріал з інтернет сторінки Сокальської РДА


^

дописувач
-

освіта

6 травня відбулося урочисте відкриття дошкільної групи Дібровського навчально-виховного комплексу «ЗШ I-II ступеня – дитячий садок. Відкриття відбулося за результатами участі в обласному конкурсі мікропроектів з пріоритетного напряму розширення мережі дошкільних навчальних закладів. В навчальному закладі створено належні умови для здійснення виховного процесу 20 дітей дошкільного віку з короткотривалим перебуванням. В урочистостях взяли участь голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Роман Монастирський, головний спеціаліст відділу освіти РДА Леся Ковалишин, голова Домашівської сільської ради Ольга Ващишин, батьки та громада села. Місцевий священник освятив приміщення.


Матеріал з інтернет сторінки Сокальської РДА

^

дописувач
-

релігія

Мир Вам!

Мир вам, – зверення єпископів Львівщини з нагоди Дня пам’яті та примирення
Мир вам, – зверення єпископів Львівщини з нагоди Дня пам’яті та примирення

Саме такими були перші слова воскреслого Христа до своїх апостолів. Сьогодні ми, Рада єпископів Львівщини, звертаємося до Вас, возлюблені в Христі брати і сестри. Переживши Великий Піст, ми увійшли у святу і велику Пасху, свято нашої надії на те, що воскреслий Христос дарує мир і спокій нашій державі.
  Впродовж вже не одного року Україна крокує своїм "страсним тижнем" – часом болю й розчарування, віри і зради, любови і ненависти. Проте так важливо не забувати цілі нашої мандрівки, того, куди ми прямуємо, що прагнемо осягнути.
  Апостоли, які були свідками життя Ісуса Христа, хоча й перебували поруч, бачили чуда, які Він творив, але так до кінця й не розуміли, чому вони йдуть до Єрусалиму, а Той, у кого вони повірили, має померти. Пам’ятаємо й учнів, які йшли до Емаусу – вони навіть не впізнали Ісуса. Чому? Були пригнічені й розчаровані. Їхні очі відкрилися лиш тоді, коли Христос поблагословив, розламав і подав їм хліб. Відтак повернулись у Єрусалим та засвідчили перед усіма, що сталося в дорозі.
  Сьогодні ми – як і апостоли тоді – перебуваємо в небезпеці дозволити вмерти нашій мрії, втратити віру в інше, Нове Життя.  Не біймося! Христос не вмер, а своїм Воскресінням оживляє наші мрії, надає їм сенс і здійснює їх. Сьогодні Він прагне й нам подарувати Мир,  але чи готові ми його прийняти?
  Мир є тим простором і часом, в якому ми можемо зустрітися з Богом, але маємо так багато противників, які намагаються порушити цей благоговійний стан, зруйнувати мир серця. Іноді й ми самі, спокушені нечистим, стаємо носіями хаосу й смерті мрій наших ближніх.
  З глибини наших сердець звертаємося сьогодні до усіх Вас, брати й сестри, стати будівничими "Царства Миру". Повірте, що хоч це справа не легка, проте можлива до виконання. Пригадаймо слова Христа: "Блаженні миротворці, бо вони Синами Божими назвуться", і подумаймо: які ж ми щасливі, що сьогодні народилося так багато тих Дітей Божих – наших військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які стали хранителями нашого Миру, оберігаючи життя і цілісність нашої держави.
  Скажімо "Дякую!" усім нашим захисникам, що повернулися з війни із ранами тілесними та душевними та живуть нині поруч нас, є нашими рідними, сусідами...  Звернімося до них з привітним словом і спільно у храмі Божому складімо перед Господом молитву за них, їхні сім’ї та родини.
  Молимося й уклінно благаймо Господа за тих матерів, які поховали своїх синів і замість полеглих прийдімо, подякуймо і привітаймо їх з днем Матері: "Не вмерла Твоя мрія. Твоя надія жива у сотнях тисяч, мільйонах сердець українців, які співстраждають разом з Тобою, скорботна Мамо, овдовіла Дружино".
  Брати і сестри, довкола так багато болю, але не тратьмо надії та пам’ятаймо слова Христа, що плачучі, вбогі, милосердні, чисті серцем, миротворці, переслідувані за Правду – блаженні, а саме таким належить Царство Небесне.
  В оцю першотравневу й суспільно напружену пору супроти злоби й підступів нашого невидимого та видимого ворога, володаря хаосу, увійдімо в дні скорботи за полеглими та подяки живим. Станьмо пліч-о-пліч у змаганні за Мир, який розпочинається з нас. Не піддаваймося на провокації тих, які хотіли б День примирення та перемоги використати у своїх підступних цілях задля розбрату у нашому суспільстві. Хай Мир Господній перебуває з Вами!

  Владика ІГОР Возьняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви
  Владика ДИМИТРІЙ  Рудюк, Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату, керуючий Львівсько-Сокальською єпархією УПЦ КП
  Владика МАКАРІЙ  Малетич, Митрополит Львівський Української Автокефальної Православної Церкви, керуючий Львівською, Рівненсько-Волинською і Таврійською єпархіями, місцеблюститель Київського митрополичого престолу УАПЦ
  Владика МЕЧИСЛАВ Мокшицький, Архиєпископ-Митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви, голова Конференції католицького єпископату України латинського обряду
  Владика ФІЛАРЕТ Кучеров, Єпископ Львівський і Галицький Української Православної Церкви, керуючий Львівською єпархією УПЦ
 

^

Львівська ОДА

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:52, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464