** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.11.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 листопад 2017 року

Пошук в новинах   

культура

ВІЙСЬКОВИЙ ЛІЦЕЙ У ЧЕРВОНОГРАДІ – ВАГОМИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУ Й ОБОРОНУ УКРАЇНИ, - ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН
ВІЙСЬКОВИЙ ЛІЦЕЙ У ЧЕРВОНОГРАДІ – ВАГОМИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУ Й ОБОРОНУ УКРАЇНИ, - ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН

ВІЙСЬКОВИЙ ЛІЦЕЙ У ЧЕРВОНОГРАДІ – ВАГОМИЙ ВНЕСОК У БЕЗПЕКУ Й ОБОРОНУ УКРАЇНИ, - ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН

Під час робочої поїздки на Сокальщину, сьогодні, 8 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин оглянув територію та майно майбутнього військового ліцею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у м. Червоноград.

За результатами наради щодо ходу проектних та організаційних робіт, пов’язаних зі створенням військового ліцею, Олександр Ганущин наголосив: «Усе в наших руках! Ставимо собі за мету – 1 вересня 2018 року урочисто запросити перших курсантів до нового суперсучасного навчального закладу. Упевнений, що майбутні ліцеїсти у перспективі стануть істотним підсиленням офіцерського складу. Сподіваюся, потужність ліцею в 400 курсантів – буде вагомим внеском у безпеку й оборону України».

Варто зауважити, що у цьому навчальному закладі навчатимуться учні 10-11 класів, які після його закінчення продовжуватимуть навчання в академії сухопутних військ.

За словами очільника обласного парламенту, попереду – величезний обсяг робіт, зокрема підготовка проектної документації, процес отримання коштів із державного бюджету, розміщення офіцерів-викладачів та інші.

Нагадаємо, 19 вересня депутати Львівської обласної ради підтримали проект рішення «Про затвердження акта ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом комунального закладу Львівської обласної ради «Червоноградська загальноосвітня школа-інтернат І - ІІІ ступенів», а також проголосували за проект рішення «Про передачу майна в державну власність на баланс Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного».

Раніше, Міністр оборони України та керівництво Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підтвердили готовність створити на базі колишньої школи-інтернат у м. Червоноград військовий ліцей.

^

Львіська обласна рада

дописувач_
***

суспільство

Стартував Всеукраїнський конкурс “Малі міста – великі враження”
Стартував Всеукраїнський конкурс “Малі міста – великі враження”

Стартував Всеукраїнський конкурс “Малі міста – великі враження”

Півмільйона гривень мають змогу отримати об’єднані територіальні громади або міста, які переможуть у Всеукраїнському конкурсі «Малі міста – великі враження».

За результатами конкурсу відберуть шість об’єднаних територіальних громад або малих міст з усієї України. В них впровадять пілотні культурні проекти, пов’язані із культурною спадщиною. Прийом заявок для участі у проекті оголосило Міністерство культури України.

Переможці конкурсу – учасники проекту отримають фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн. для реалізації проекту а також методичну допомогу в наступному:

Розробка ексклюзивної ідеї.

Розробка концепції стартапу.

Супровід під час реалізації.

Маркетинговий супровід проекту.

Реалізація проекту створить умови для комплексного розвитку наступних складових:

Формування іміджу територій, який сприятиме росту інвестиційної привабливості.

Інтеграція культурної спадщини в життя громади.

Формування умов для розвитку малого та середнього бізнесу в сервісної сфері.

Формування традицій громади.

Створення кластерів і хабів/розвиток стартапів.

Пропозиції до експертної ради можуть подавати:

Органи місцевого самоврядування малих міст та об’єднаних територіальних громад, організації та об’єднання незалежно від форми власності та підпорядкування, які є юридичними особами і відповідно до своїх статутних завдань здійснюють реалізацію заходів у сфері культури і мистецтва, метою яких не є отримання прибутку.

Документи на конкурс подаються в електронному та паперовому вигляді:

до 30 листопада 24.00 в електронному вигляді на електрону адресу: icultur@ukr.net

до 2 грудня 17.00 у паперовому вигляді за адресою: Міністерство культури України.

Конкурс «Малі міста – великі враження», 01030 м. Київ, вул. Івана Франка, 19.

1. Заповнена аплікаційна форма за встановленим зразком (зразок додається)

2. Дані про об’єкт культурної спадщини:

історична довідка;

план об’єкту та прилеглої території;

довідка про стан об’єкту;

довідка про балансоутрим

3. Гарантійні листи від ОДА та ОМС про співфінансування проекту;

4. Гарантійні листи від потенційних партнерів проекту.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, за адресою: icultur@ukr.net

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Візьму на роботу АТОвця!
Візьму на роботу АТОвця!

Візьму на роботу АТОвця!

З метою вирішення проблем зайнятості та мотивування до працевлаштування учасників АТО, на початку листопада працівники Сокальського центру зайнятості провели ряд заходів для учасників АТО в рамках заходу «Візьму на роботу АТОвця!» 03.11.2017р. начальником відділу взаємодії з роботодавцями -Л.Веселовою було проведено презентацію роботодавця з використанням відео вакансії ТзОВ «Сотеко» (овочівник) та ярмарок вакансій, на якій учасники АТО ознайомились з вакансіями таких підприємств, як ВП «Шахта «Відродження», ВП «Шахта «Лісова», КП «Сокальжитлокомунсервіс» і ін.

Провідний фахівець з профорієнтації – Т.Павлик провела професіографічну екскурсію на МКП «Водоканал», де директор підприємства І.В.Лащук детально розповів про підприємство, наявні вакансії,умови праці і ін. Хлопці мали можливість зустрітись і поспілкуватись з колишнім безробітним АТОвцем Вікторем Сибалем, який працевлаштований центром зайнятості у МКП «Водоканал» .В.Сибаль поділився враженнями та вдалим досвідом свого працевлаштування. За бажанням учасника АТО - Івана Хахули, було знято відеорезюме з метою працевлаштування на посаду механіка або охоронника. Також в рамках проведення заходу фахівцями служби зайнятості було організовано і проведено мотиваційні семінари, такі як:»Оволодій новою професією», «Співбесіда з роботодавцем» , які орієнтували й мотивували слухачів до активної професійної діяльності, навчання, підприємництва тощо. Завдяки заходам, учасники мали можливість поділитись своїми історіями ,проблемами, отримати професійну консультацію фахівців, ознайомитись з привабливими вакансіями і ін..

Сокальський районний центр зайнятості

^

дописувач_
***

суспільство

Виконком Сокальської міської ради затвердив нові тарифи на воду
Виконком Сокальської міської ради затвердив нові тарифи на воду

Виконком Сокальської міської ради затвердив нові тарифи на воду

Вже вдруге на засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради виноситься питання щодо встановлення нових тарифів для водопостачання та водовідведення. Ще 21 вересня це питання було розглянуто членами виконавчого комітету і відправлено на доопрацювання.

Відтак, вже в понеділок, 6 листопада керівник КП «Сокальводоканла» Ігор Лащук, знову представив на розгляд присутніх доопрацьований проект рішення щодо встановлення нових, економічно-обгрунтованих цін на водопостачання та водовідведення. Він зазначив, що сокальчани будуть платити за їх послуги 19.75 грн. Установи та підприємства – 20.61 грн Перегляд тарифів на послуги водопостачання та водовідведення зумовлені передусім зростанням витрат на оплату електроенергії, витрат на оплату праці, зростанням цін на матеріали, збільшенням ставок податків та зборів.

Стабільна робота стратегічного для життєдіяльності міста комунального підприємства «Сокальводоканал» знаходиться у прямій залежності від того, як сплачують за спожиті послуги з водозабезпечення та водовідведення абоненти. Прикро, але борг населення перед підприємством становить сьогодні становить 240 тис грн. За словами Ігоря Лащука, це в основному вже дуже давні борги неблагополучних сімей. Водночас, багато абонентів звернулись в комунальне підприємство, щоб їм реструктуризували заборгованість за водопостачання і водовідведення. Завдяки цим заходам люди зменшують борги, а підприємство отримує кошти.

В результаті виконком Сокальської міської ради погодив нові тарифи для водопостачання і водовідведення. Вони вступлять у силу з 1 грудня.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради

Пройшла виїзна нарада з головою облради

8 листопада з робочим візитом на Сокальщині перебував голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Він поспілкувався з очільниками району  щодо реалізації транскордонного проекту “Єднає нас Буг”,

Участь у виїздній нараді взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської РДА Роман Токай, депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян, заступник міського голови Сергій Марчук, головний землеупорядник Любомир Миколайчук та головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування Степан Волков та інші спеціалісти. Говорили про реалізацію міжнародного проекту Транскордонної програми "Польща-Білорусь-Україна 2017-2020рр."  із назвою "Буг об’єднує нас"  – створення байдаркових маршрутів. Розмір гранту ЄС становить – 1 285 060,25 євро. Відповідно до передбачених конкурсом умов,  10% - співфінансування з джерел територій, на яких він реалізовується.

Учасники наради оглянули пляж, на території якого буде реалізовуватися транскордонний проект. Проговорили спірні моменти, окреслили план подальших дій.

На даний час завершуються роботи з впорядкування документації, відводиться земля для облаштування об’єктів інфраструктури: доїзди до річки Буг, велодоріжки, місця відпочинку тощо.

У 2019 році проект планується завершити.

Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради
Пройшла виїзна нарада з головою облради

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:18, 26 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464