** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.09.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 вересень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Робоча група з проведення аудиту використання земель с/г відвідала Стенятинську сільську раду
Робоча група з проведення аудиту використання земель с/г відвідала Стенятинську сільську раду

Робоча група з проведення аудиту використання земель с/г відвідала Стенятинську сільську раду

7 вересня, у четвер, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, разом із робочою групою, здійснив виїзд на територію Стенятинської сільської ради з питань аудиту використання земель сільськогосподарського призначення.

В ході об’їзду території району, було оглянуто земельні ділянки, що знаходяться на території сільської ради.

Заступник голови сокальської районної ради Василь Бойко розповіла, що основною метою аудиту є забезпечення більш ефективного використання сільськогосподарських угідь шляхом проведення аналізу стану використання сільськогосподарських земель в розрізі сільських та селищних рад.

Відомо, що до 15 вересня 2017 року потрібно провести аудит використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів, внести результати аудиту до електронної системи даних у розрізі територій міських, селищної та сільських рад, а також  створити картографічні матеріали із нанесеними та пронумерованими земельними ділянками.

До 15 жовтня, необхідно сформувати реєстр розпайованих земельних ділянок за власниками та землекористувачами, та щомісячно до 15 числа оновлювати зміни в електронній системі даних.

 

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Діти, хворі на ДЦП, безкоштовно лікуватимуться у Трускавці
Діти, хворі на ДЦП, безкоштовно лікуватимуться у Трускавці

Діти, хворі на ДЦП, безкоштовно лікуватимуться у Трускавці

7 вересня управлінням соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації організовано засідання комісії по наданню соціальної допомоги дітям-інвалідам, хворим на ДЦП, яке провела керівник апарату РДА Віра Білець. В ході наради зазначалося, що на лікування дітей району, хворих на ДЦП, в Міжнародній клініці відновного лікування м.Трускавець з районного бюджету виділено 238 тис. гривень (в рамках реалізації районної Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік). На даний час в районі налічується 20 дітей цієї категорії, 10 з яких пройдуть лікування у Трускавці за бюджетні кошти. Батьки інших 10 дітей з різних причин відмовились від лікування. Вартість однієї путівки – 10 тис. 850 гривень.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

У неділю відбудуться міжнародні Дні Добросусідства
У неділю відбудуться міжнародні Дні Добросусідства

У неділю відбудуться міжнародні Дні Добросусідства

У гміні Сусєц (Томашівський повіт, Польща) відбудуться міжнародні Дні Добросусідства між Томашівським повітом та Сокальським районом.

10 вересня, у неділю, на теренах гміни Сусєц, що у Томашівському повіті (Польща) пройдуть міжнародні Дні Добросусідства за участю Томашівського староства та Сокальської районної ради. На святі міжнародної співпраці відзначать керівників рад і не тільки.

За попередньою інформацією, відзнаки будуть вручені у трьох номінаціях:

– за залучення  інвесторів та зовнішніх фінансових ресурсів;

– за промоцію регіональної та народної культури;

– за особистий внесок у розвиток міжнародної співпраці.

Міжнародні Дні Добросусідства у масштабі район-повіт відбудуться вже вдруге. У 2016 році свято Добросусідства проходило на території Жвирківської селищної ради (село Завишень), у якому взяли участь представники рад Сокальщини та Томашівського повіту.

До слова. Цього року виповнюється 13 років співпраці Томашівського повіту та Сокальського району. Угоду про міжрегіональне співробітництво в галузі економіки, сільського господарства, науки, культури, освіти, охорони здоров’я та інших галузях було підписано 15 жовтня 2004 року.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Консультує Міністр юстиції

Порядок надання населенню субсидій. Підстави для припинення надання раніше призначеної субсидії

Вітаю Вас пане Міністре! Зараз багато по телевізору говорять про субсидії та й так межи людьми ходять чутки, що будуть відміняти і забирати, а ті, хто не оформив більше не зможуть оформити. Поясність нам таку річ, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати.

Олександра Блюхер-Саєнко

Що таке субсидія?

Субсидія – це адресна допомога, яка надається для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Субсидія є безповоротною і її отримання не тягне за собою зміни форми власності житла.

Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ та/або електроенергія, субсидія надається тільки на один вид палива.

Хто має право на субсидію?

• Одна із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб.

• Особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла, якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

• Індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію.

• Неповнолітні, які залишились без батьківської опіки за заявою опікуна (піклувальника).

Куди звернутися, щоб отримати субсидію?

Призначення субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищних рад.

Які умови призначення субсидії?

Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих осіб або осіб, які фактично проживають в приміщенні.

У разі коли не всі, хто зареєстрований в оселі, проживає в ній, субсидія розраховується на осіб, які фактично живуть у приміщенні на підставі рішення районної держадміністрації, виконавчого органу міської, районної ради або утвореної ними комісії.

У разі відсутності документів, які підтверджують тимчасову відсутність зареєстрованих осіб, рішення приймається на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов.

Які документи потрібні для отримання субсидії?

• Заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

• Довідки про доходи (у разі зазначення в декларації інших отриманих доходів, інформація про які відсутня у Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування, і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення).

• Договір найму (оренди) житла (за наявності).

Документи можуть бути надані поштою, у електронній формі через сайт Мінсоцполітики (https://subsidii.mlsp.gov.ua/), особисто.

Чи довго чекати відповіді, і як довго діє субсидія?

Рішення про призначення субсидії або відмова приймається протягом 10 днів після подання заяви та отримання відомостей щодо доходів заявника, складу зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб, забезпеченості громадян житловою площею та комунальними послугами тощо.

Субсидія призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

• на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;

• на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

 В яких випадках надання субсидії можуть припинити?

• За поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових)     кооперативів, об`єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні  послуги, якщо громадянин не сплачує вартість  фактично  спожитої послуги з урахуванням  розміру  призначеної  субсидії, за винятком випадків, пов`язаних із затримкою зарплати чи пенсії, що підтверджується відповідними документами.

• У разі отримання інформації про збільшення чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

• У разі переїзду сім`ї в іншу місцевість.

• Якщо під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов соціальним інспектором виявлено ознаки порушення норм законодавства щодо призначення субсидії.

• За заявою уповноваженого власника (співвласника) житла, наймача житла у державному та громадському житловому фонді, члена житлово-будівельного кооперативу, власника (співвласника) житлового приміщення.

• Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані, зокрема про доходи та майновий стан.

У разі коли через несплату громадянином спожитої послуги надання субсидії припинено, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, які підтверджують погашення заборгованості.

Куди звертатися, щоб отримати детальну консультацію?

Сокальське бюро надання правової допомоги. м. Сокаль вул. Міцкевича, 5

 

^

Відділ ДРАЦС
Відділ ДРАЦС

спорт

Команда школярів з Сокаля – серед найкращих знавців олімпійського руху

Успішно виступають у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves», який 6 вересня 2017 року розпочався на базі МДЦ “Артек” у Пущі-Водиці, переможці львівського обласного етапу – школярі з Сокаля.

Фінал Всеукраїнського проекту ”Олімпійське лелеченя”, який за традицією вже вшосте проводиться на початку навчального року, зібрав 300 найспортивніших та найактивніших школярів команд-переможниць з 25 регіонів України. Відбіркові ж турніри проходили по всіх куточках нашої країни, де учні 5-6 класів з майже 4 000 шкіл виборювали право представляти свою область на головному старті року.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, президент Національного олімпійського комітету, Сергій Бубка, керівник управління розвитку олімпійського руху НОК України Анна Сорокіна, уславлені спортсмени, серед яких Олімпійський чемпіон з фехтування фехтування Вадим Гутцайт , призери Олімпійських ігор Олена Петрова, Олена Садовнича , Валерій Андрійцев, Ганна Безсонова, Ілля Кваша , призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор Юлія Левченко, призер Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Богдан Ядов, разом із дітлахами взяли участь у відкритті яскравого олімпійського свята.

У цікавому випробуванні – вікторині олімпійської тематики кожен учасник з 25-и команд мав можливість перевірити свої знання у режимі тесту, а вже півфінальні та фінальні турніри – пройшли у вигляді гри «Брейн-ринг».

До фіналу зуміли пройти три команди – Луганської, Львівської та Чернігівської областей.

У підсумку місця розподілились таким чином. Найкращим знавцем олімпійського руху визнана команда «Живчик» Чернігівської області. Друге місце посіли представники команди «Соколята» з Львівської області, трійку найкращих замкнула команда «П’ятий елемент» з Луганщини.

Наразі протягом п’яти днів на юних атлетів чекатимуть цікаві зустрічі з спортивними кумирами, рухливі ігри та естафети, творчі конкурси та вікторини.

Такий проект реалізується Національним олімпійським комітетом України з метою заохочення підростаючого покоління до активних занять фізичною культурою та спортом, та глибшого сприйняття олімпійських цінностей – дружби, досконалості та взаємоповаги.

Вітаємо юних спортсменів Сокальщини та їхніх вчителів фізкультури!

^

ФСК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:24, 21 листопада 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464