** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.09.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

Поляки можуть допомогти у модернізації шахт ДП "Львіввугілля"

Питання налагодження співпраці ДП «Львіввугіля» та польської фірми Becker-Warkop обговорили в Сокальському районі спеціалісти паливно-енергетичного комплексу регіону з фахівцями Республіки Польща.

Під час зустрічі, польських колег ознайомили з перспективами родовищ та запасів Львівсько-Волинського вугільного басейну. Здійснено також аналіз наявного на шахтах гірничо-технічного обладнання з метою можливості надання польською стороною допомоги у модернізації шахт.

Окрім того, експерти відзначили перспективи подальшого видобування вугілля на шахті «Зарічна», яка на сьогодні припинила видобуток вугілля на глибині 480 метрів, проте має вугільний пласт V6 Візейський на глибині 680-710м із запасами біля 30 млн. тонн. Також фахівці зазначили, що шахти Львівсько-Волинського вугільного басейну мають великі перспективи щодо збільшення видобутку вугілля при умові модернізації обладнання на основі сучасних технологій.

Налагодження подальшої співпраці ДП «Львіввугілля» з поляками продовжать на виставці гірничо-технічного обладнання 10-11 вересня в місті Катовіце (Польща), на якій будуть присутні керівники облдержадміністрації та ДП «Львіввугілля».

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

У Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи

8 вересня у Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з опрацювання звернень учасників антитерористичної операції та визначення критеріїв і механізмів виділення земельних ділянок, у якому взяли участь заступник голови РДА Анатолій Василишин,начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Мирослава Баралус, заступник голови районної ради Володимир Чуб, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Ложовська та інші. В ході засідання присутні обговорили питання виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та постановки на квартирний облік членів сімей загиблих у зоні АТО військовослужбовців. За підсумками засідання було дано доручення тримати на постійному контролі питання щодо задоволення потреб та вирішення проблемних питань учасників АТО та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Працівники Червоноградського міськвідділу міліції виявляли під час рейду де продають слабоалкогольні напої школярам
Працівники Червоноградського міськвідділу міліції виявляли під час рейду де продають слабоалкогольні напої школярам

Працівники Червоноградського міськвідділу міліції виявляли під час рейду де продають слабоалкогольні напої школярам

Під час рейду, який провели працівники Червоноградського міськвідділу міліції виявили непоодинокі випадки продажу торговими закладами слабоалкогольних напоїв школярам та неповнолітнім учням коледжів. Так, на сходах одного із навчальних закладів правоохоронці віднайшли трьох дітей віком від 11 до 13 років, які розпивали пиво. Дівчата розповіли де саме вони його придбали. На продавця магазину складено адміністративний протокол за ст.156 ч.2 КУпАП.

Згодом працівники міліції зафіксували ще один схожий випадок, але в іншій торговій «точці». Там неповнолітньому продали слабоалкогольний напій «Бірмікс». Особа, яка його реалізувала, теж притягується до адмінвідповідальності. Як розповіла в.о начальника СКМСД Червоноградського МВ майор  міліції Ірина Панасюк, низка профілактичних заходів була спрямована власне на запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень. Тому відпрацьовувалися місця звичного скупчення молоді це парки, сквери, території навчальних та спортивних закладів.

Водночас, правоохоронці проводили відповідну роботу з власниками та продавцями торговельних підприємств, застерігаючи їх від продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. Нагадаємо, що за це правопорушення законом передбачений штраф на суму від 6 тисяч 800 гривень та позбавлення ліцензії на торгівлю.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:27, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464