** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.08.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 серпень 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

На Сокальщині стартувало профілактичне відпрацювання «Нетверезий водій»
На Сокальщині стартувало профілактичне відпрацювання «Нетверезий водій»

На Сокальщині стартувало профілактичне відпрацювання «Нетверезий водій»

На Сокальщині розпочалися профілактичні заходи під умовною назвою «Нетверезий водій». Відпрацювання триватиме до 16 серпня з метою виявлення випадків керування транспортними засобами у стані сп’яніння та попередження автопригод, вчинених нетверезими водіями. Правоохоронці зазначають: алкогольне сп’яніння збільшує ризик ДТП у рази, тож нетверезий водій становить реальну загрозу для оточуючих. Під впливом алкоголю суттєво знижується увага, сповільнюється швидкість реакції та здатність об’єктивно оцінити ситуацію. Нерідко водій може помилково вважати, що випита доза алкоголю жодним чином не перешкодить йому вправно керувати авто. Однак, така самовпевненість може мати вкрай трагічні наслідки.

Нагадуємо: за керування у стані сп’яніння передбачено чималий штраф – 10 200 гривень, а також позбавлення водійських прав на один рік. Якщо ж водій вдруге протягом року сяде за кермо у «під шафе» – його очікуватиме ще більш суворе покарання. Порушнику загрожуватиме штраф у розмірі 20 400 гривень із позбавленням права керування на три роки. Штраф у сумі 40 800 гривень, а також позбавлення водійських прав на десять років ризикує отримати водій, який, попри заборону, втретє наважиться сісти за кермо у стані сп’яніння.

З початку року на Сокальщині було виявлено 64 водії, які керували транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Багатодітні родини можуть отримати грошову допомогу для придбання шкільного приладдя
Багатодітні родини можуть отримати грошову допомогу для придбання шкільного приладдя

Багатодітні родини можуть отримати грошову допомогу для придбання шкільного приладдя

На виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про виділення коштів на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей» багатодітні родини, в яких виховується четверо та більше дітей, віком до 18 років включно та до 23 років, які навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання можуть отримати одноразову грошову допомогу. Кошти, 111 гривень на кожну дитину скеровуються на придбання начального приладдя.

Для отримання грошової допомоги представник багатодітної сім’ї звертається за місцем реєстрації до управління соціального захисту населення та подає наступні документи:

заяву;

копію паспорта одного з батьків;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного з батьків;

копії свідоцтв про народження дітей;

копії посвідчень батьків та дітей багатодітної сім’ї;

довідку про склад сім’ї;

довідку з місця навчання для дітей старше 18 років.

Дана інформація стосується багатодітних сімей, в яких виховується 4 і більше дітей. Звертатись необхідно в управління соціального захисту населення Сокальської РДА впродовж серпня 2017 року, за адресою місто Сокаль, вул.Героїв Упа,11, каб.22, конт.тел.7-20-66) .

 

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Більш як 9 мільйонів гривень перерахували Сокальські платники на підтримку армії
Більш як 9 мільйонів гривень перерахували Сокальські платники на підтримку армії

Більш як 9 мільйонів гривень перерахували Сокальські платники на підтримку армії

Впродовж семи місяців поточного року надходження в бюджет військового збору склали 9,3 млн. гривень. Цю суму податкові агенти Сокальщини утримали з доходів громадян та перерахували до бюджету.  У липні місяці в бюджет надійшло 1,4 млн. грн. військового збору.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та низку інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Гірники зустрілись із міністром енергетики та вугільної промисловості
Гірники зустрілись із міністром енергетики та вугільної промисловості

Гірники зустрілись із міністром енергетики та вугільної промисловості

В понеділок 7 серпня шахтарі ДП «Львівугілля» на чолі із профспілковими активістами, народним депутатом головою підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайлом Бондарем зустрілись із міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Носаликом.

В ході розмови йшлось про ситуацію, яка склалась на вугільних підприємствах щодо виплати зарплати гірникам, адже станом на ранок 7 серпня гірникам було виплачено лише 33%. У п’ятницю, 4 серпня відбулося спільне засідання голів профспілкових організацій Львівської територіальної організації Профспілки вугільників та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград. В результаті було прийнято рішення призупинити відвантаження вугілля до надходження коштів на виплату зарплати за червень 2017 року. Окрім того, в разі не надходження коштів шахтарі запланували вийти на протест із перекриттям автомобільної дороги Львів – Рава-Руська.

Відтак, фактично після розмови із міністром та запевнень з боку казначейської служби, що гроші на зарплату надійдуть,  в понеділок, 7 серпня  ДП «Львівугілля» отримало кошти від реалізації вугільної продукції та кошти державної фінансової підтримки на собівартість на виплату заробітної плати шахтарям. Загалом, працівникам держпідприємства було виплачено за червень більш як 80% зарплати.

Нагадаємо, що 1 серпня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Документом передбачено для забезпечення фінансування заходів з охорони праці та підвищення техніки безпеки на державних вугледобувних підприємствах виділено 100,0 млн. гривень. Крім того, для забезпечення виплати заробітної плати шахтарям державних вугледобувних підприємств та недопущення виникнення соціальних вибухів серед шахтарів виділено додатково 280,0 млн. грн. за бюджетною програмою “Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції”

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Учасники АТО звільняються від сплати земельного податку
Учасники АТО звільняються від сплати земельного податку

Учасники АТО звільняються від сплати земельного податку

Незважаючи на існуючі пільги та гарантії для учасників АТО, найбільшою популярністю користується право на виділення земельної ділянки у власність. Це й не дивно, враховуючи те, що з усіх варіантів отримання такою собою «компенсації» за витрачені час та здоров’я під час захисту Батьківщини, цей варіант можна розглядати як найбільш вартісний.

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до ст.ст. 269, 270 Податкового кодексу платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

Водночас, згідно з п.п. 281.1.4 п. 281.1 ст. 281 Кодексу від сплати земельного податку звільняються ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» зі змінами та доповненнями (далі – Закон 3551-ХІІ).

Ветеранами війни є особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав. До ветеранів війни належать: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни (ст. 4 Закону 3551-ХІІ).

При цьому звільнення від сплати земельного податку, передбачене для такої категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара (п. 281.2 ст. 281 Кодексу).

До переліку видів земельних ділянок, щодо яких фізичні особи мають право на пільги зі сплати земельного податку, не включено земельні ділянки, що утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв).

Для звільнення від сплати земельного податку особа, яка має підстави для отримання пільг, повинна надати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу, зокрема, посвідчення «Учасник бойових дій». І, безумовно, першочергове завдання контролюючого органу - забезпечити усіляку підтримку і допомогу учасникам АТО та членам їх сімей, які звертаються за допомогою.

Сектор обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:11, 28 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464