** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.07.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 липень 2015 року

Пошук в новинах   

анонс

Свято Івана Купала
Свято Івана Купала

Свято Івана Купала

Свято української прадавньої та сучасної культури, купальських звичаїв і традицій!

7 липня о 20:00 на пляжі біля Бугу

В програмі:

- обрядові дійства

- плетіння віночків

- конкурс на найкращий віночок

- купальське вогнище

- пісні і танці біля ватри

^

Адміністратор
-

влада

Відбулося засідання робочої групи

8 липня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів засідання робочої групи з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2015/16 років. У ньому взяли участь представники Сокальської міської ради, ряду структурних підрозділів РДА, бюджетних установ та підприємств ЖКГ. Присутні обговорили ряд організаційних питань щодо підготовки до нового опалювального сезону. За підсумками засідання заступник голови райдержадміністрації доручив: керівникам підприємств та установ забезпечити перезаключення договорів на постачання газу; відділу освіти, відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій забезпечити проведення тендерів на закупівлю вугілля для установ освіти та культури.^

РДА
Сокальська РДА

економіка

Районний бюджет за півріччя виконано на понад 115 з половиною %

Про виконання районного бюджету, про проведення мобілізації, жнив та ремонту доріг району на Сокальщині такі питання обговорювалися під час робочої наради, яку проводив голова райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів, відділів та секторів апарату. Зокрема, Олег Кожушко розпочав її з повідомлення про ті завдання, які були поставлені головою Львівської ОДА під час Skype-конференції.

В ході наради керівники підрозділів прозвітували про виконану роботу та наголосили на основних проблемних питаннях. Зокрема, начальник фінансового управління Галина Леонова доповіла, що за 6 місяців цього року районний бюджет виконано на понад 115 з половиною %. Проте, як наголосила вона проблемним питанням залишається виплата індексації працівникам бюджетної сфери.

Відтак, за підсумками наради голова райдержадміністрації доручив структурним підрозділам РДА організувати: засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; провести нараду з питання підготовки бюджетних установ району до наступного опалювального сезону та підготувати листи головам місцевих рад щодо уточнення списків військово-зобов’язаних та осіб, які будуть мобілізовані в ході 6 хвилі мобілізації. Окрім того підготувати листи головам місцевих рад, щодо подання інформації про шляхи переробки твердих побутових відходів на їх територіях та забезпечити вивчення потреб демобілізованих з зони АТО.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Свято Івана Купала
Свято Івана Купала

Свято Івана Купала

У вівторок, 7 липня, сокальчани та гості зі Львова та деяких районів Львівщини зібралися біля річки Західний Буг на свято Івана Купала, яке організували активісти Львівського обласного осередку ВГО «Сокіл» спільно з Сокальською районною організацією ВО «Свобода».

Cтарші, молоді і навіть малеча прийшли сюди на свято української прадавньої та сучасної культури, купальських звичаїв та традиці. Дівчата збирали польові квіти на галявині, а хлопці складали вогнище. Була організована польова кухня, оскільки бажаючі учасники залишались на усю ніч.

Дівчата-організатори розповіли про походження свята. І як у ті далекі часи, воно розпочалося купальськими піснями. Присутні змогли зануритися у магію купальської ночі. Вони танцювали у дружньому колі навколо багаття. Далі молодь змагалася в стрибках через вогонь.

А опісля дівчата побігли до річки, щоб пустити по воді свої віночки. За повір’ям, куди попливе вінок, з того боку чекати нареченого, а чий приб’ється до берега – ще рано думати про заміжжя.

Вийшло гарне, цікаве свято, яке сподобалося всім.

Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала
Свято Івана Купала

^

Юлія Сорочук
_

спорт

Сокальські «Соколи» посіли І місце у Стрию з волейболу

Як ми вже повідомляли, сокальський волейбольний клуб "Сокіл" став Чемпіоном Львівської області. А 4-5 липня наші спортсмени успішно виступили на змаганнях, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких за програмою 24-их Спортивних ігор Львівщини, що проходили у Стрию.

В заявочний день до участі було зареєстровано 17 команд. Їх було розбито на 4 групи. «Сокіл» змагався із Городком, Радеховом, Сколем і Мостиськами. Ігри проходили в спорзалі Аграрного коледжу по коловій системі - тобто, кожна з команд грала одна із іншою. Сокальські волейболісти перемогли усіх суперників з рахунком 2:0 і виборола шанс позмагатись за чемпіонство.

В неділю, 5 липня, у ДЮСШ міста Стрий переможці груп зустрілись у фінальних іграх. Впевнено перемігши волейболістів зі Стрия, Борислава і Бродів з рахунком 2:0 сокальський «Сокіл» зайняв перше місце. На ІІ-му Борислав, ІІІ-ті - спортсмени з Бродів і на 4-му місці - спортсмени Стрийського району. В урочистій обстановці наша команда отримала кубок, грамоти і медалі Львівського обласного управління молоді і спорту та обласного центру "Спорт для всіх".

Нагадаємо, цього року Сокальщина відзначатиме 90-річчя з часу запровадження на наших теренах відбиванки - аналогу сучасного волейболу. Цей вид спорту започаткував наш відомий земляк - доктор теології, філософії і права Петро Саноцький, відомий борець за незалежність під всевдом Орел сизокрилий. Наші волейболісти із добрими результатами достойно зустрінуть свято, яке буде проводитись в жовтні.

Як повідомив радіо «Сокаль» головний тренер волейбольного клубу «Сокіл» Роман Новацький, на урочистості окрім ветеранів спорту, учнів і вихованців ДЮСШ «Соколяни», переможців змагань та інших відомих волейболістів, планують запросити іменитих вихованців сокальського волейболу - капітана національної збірної з волейболу, чемпіона України у складі команди Локомотив (Харків) Сергія Капелуся та капітана збірної Росії з волейболу, олімпійського чемпіона Тараса Хтея.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:40, 27 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464