** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.12.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 грудень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

В депутатському складі Сокальської районної ради відбулись зміни
В депутатському складі Сокальської районної ради відбулись зміни

В депутатському складі Сокальської районної ради відбулись зміни

Відповідно до рішення Сокальської територіальної виборчої комісії, у зв`язку із припиненням повноважень депутата Ганни Надорожної, на її місце було призначено наступного по черговості депутата ві Сокальської районної організації Всеукраїнське об`єднання "Свобода" Володимира Фіяла.

Депутат районної Ганна Надорожна була обрана депутатом Великостівської об`єднаної територіальної громади. І відповідно до Закону України депутат достроково припинила повноваження депутата районної ради.

Новообраний депутат Володимир Фіяло прийняв присягу та взяв участь у роботі 24 сесії 7 скликання Сокальської районної ради.

^

Юлія Сорочук
_

спорт

завідувачем Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл» було призначено Володимира Пограничного
завідувачем Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл» було призначено Володимира Пограничного

Призначено завідувача ФСК «Сокіл»

На першому пленарному засіданні XXIV сесії Сокальської районної ради депутати обирали завідувача  Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл». Відповідно до Положення затвердженого сесією районної ради було подано чотири кандидатури на посаду завідувача комунального закладу. Двоє з них до розгляду питання на сесії райради зняли свої кандидатури. Таким чином, завідувача ФСК "Сокіл" обирали з двох кандитатів, а саме:  Сергія Матвєєва та Володимира Пограничного.

Обоє кандидати виступили перед депутатами, після чого більшістю голосів  завідувачем Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл» було призначено Володимира Пограничного.

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:26, 8 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464