** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.10.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 жовтень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

В Сокальській міській раді розглянули скаргу сокальчан щодо роботи цегельного заводу

В Сокальській міській раді розглянули скаргу сокальчан щодо роботи цегельного заводу

6 жовтня в Сокальській міській раді пройшла робоча нарада громадськості із міською владою та керівництвом цегельного заводу. Зустріч була організована у відповідь на скаргу сокальчан, жителів вулиці Шевченка щодо забруднення повітря, неприємного запаху  та шуму внаслідок діяльності цеху по виробництву будівельних матеріалів цегельного заводу.

На засідання прийшли власник ТзОВ «Мебель сервіс» Олег Лящук, керівник цегельного заводу  Віталій Гузіч, представники депутатського корпусу та виконкому Сокальської міської ради, головний спеціаліст епідеміологічного відділу Червоноградського міськрайонногоуправління Держсанепідслужби Оксана Сливінська, міський голова Сокаля Богдан Зарічний, представники громадських організацій.

Громадян висловив кілька претензій до керівництва заводу. Зокрема у їх скарзі йдеться про те, що через неприємний запах дуже важко дихати. Тому на зустрічі їх цікавило, що чи має підприємство дозвіл на викиди забруднюючих речовин, що використовує при спалюванні, а також рух великотоннажних машин до цегельного заводу по вулиці Шевченка.

Головний спеціаліст міськрайонногоуправління Держсанепідслужби Оксана Сливінська повідомила, що їх спеціалістами проводилась планова перевірка цеху по виробництву будівельних матеріалів і проводилось дослідження забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони. В результаті дослідження перевищень не було виявлено.

В підсумку засідання керівники приватного підприємства зобов’язались допомогти місту із ремонтом дороги, якою рухається великотоннажний транспорт. Також вони повідомили, що завершуються монтаж відвідної труби, яка збільшиться у три рази і матиме фільтри. Окрім того Олег Лящук запевнив, якщо громада знайде незалежну ліцензовану організацію, що зможе провести незалежну експертизу з метою встановлення наявності перевищення рівня шкідливих речовин в атмосфері та встановлення джерела викидів, він профінансує ці роботи. Але було також запропоновано, щоб отримати об’єктивну інформацію, перевірити ще одне підприємство Датський текстиль. 

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

У Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань прав захисту дитини.

7 жовтня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів засідання комісії з питань прав захисту дітей. Члени комісії розглянули наступні питання: розгляд службових записок служби у справах дітей Сокальської районної державної адміністрації про стан виховання малолітніх дітей; про перезатвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2015-2016 роки тощо

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

На шахті «Лісова» вагонеткою важко травмовано гірника

На шахті «Лісова» вагонеткою важко травмовано гірника
На шахті «Лісова» вагонеткою важко травмовано гірника

Небезпечна подія сталася вчора, 6 жовтня

Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, вчора о 05.35 у с. Сілець на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» в забої під час зачистки колії був травмований вагонеткою гірничий майстер. Потерпілий – житель м. Червонограда, 1992 року народження. Чоловіка госпіталізовано до реанімаційного відділення Червоноградської міської лікарні. Стан на сьогодні, 7 жовтня, – важкий. Причини події з’ясовують.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

В селі Забужжя реалізовується соціальний проект "Міцна сім’я-щасливі діти"

В селі Забужжя реалізовується соціальний проект
В селі Забужжя реалізовується соціальний проект "Міцна сім’я-щасливі діти"

Протягом осені при парафії арх. Михаїла у селі Забужжя Сокальського деканату триватиме соціальний проект: «Міцна сім’я – щасливі діти!».Даний проект ініціативна молодь парафії подала на Всеукраїнський конкурс міні-грантів «Хочу! Можу! Зроблю!», який організовувала Патріарша комісія в справах молоді УГКЦ за підтримки Благодійного фонду імені Митрополита Андрея Шептицького і Благодійного фонду «RENOVABIS» в рамках Соціальної ініціативи «То-Ся не зробить».

Мета даного проекту втілити християнські цінності в сім’ї для покращення стосунків батьків та дітей, згуртуванню їх навколо Церкви. Донести батькам, що важливішим у вихованні дитини є перевага духовного над матеріальним. За допомогою проекту організатори хочуть показати як можна корисно проводити час з сім’єю і цінувати ці моменти.

В рамках проекту планується провести ряд катехитичних занять з батьками і дітьми, майстер-класи по виготовленню свічок, туристичні походи, поїздки у відпустові місця, вечори у сімейному колі. Основне тут є те, що у всіх заходах будуть брати участь батьки зі своїми дітьми і це дозволить їм спільно проводити час, більше спілкуватися.

Як повідомила координатор проекту Світлана Коляда, дана ідея викликала резонанс у парафіян місцевої релігійної громади і парафіян сусідньої парафії с. Трудолюбівка, храму св. Миколая, яка також бере участь у даному проекті. Певна кількість сімей виявляє до цього велике зацікавлення. Деякі парафіяни зайняли очікувальну позицію і говорять про можливість долучитись вже у ході проекту, або про його продовження вже наступного року навесні.

До участі запрошено як членів так званих кризових сімей, так і ті сім’ї, що мають дуже хороші характеристики в християнській спільноті. Власне тут є важливий момент передачі цінного прикладу спілкування подружньої пари та їх дітей від родини до родини. На даний час дана ініціатива тільки розвивається і набирає обертів, але є впевненість, що до завершення будуть хороші плоди праці і це переросте в постійну працю з парафіяльними сім’ями.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

бібліотечні новини

зустріч з письменницею Людмилою Когут
зустріч з письменницею Людмилою Когут

Сьогодні у читальному залі Сокальської центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч із львівською письменницею Людмилою Когут, авторкою збірок прозових оповідань та повістей «Мудрі жінки» (2008), «Країна розбитих сердець» (2009), «Сага про…» (2010), романів «Якби все почати заново» (2011), «Пов’язані любов’ю» (2012).

У книгах авторки – жіночі сподівання, пошуки й очікування щастя.
Авторка спілкувалася з читачами та роздавала автографи своїм шанувальникам.

Частину книг із автографами пані Людмила подарувала бібліотеці.

зустріч з письменницею Людмилою Когут
зустріч з письменницею Людмилою Когут
зустріч з письменницею Людмилою Когут
зустріч з письменницею Людмилою Когут
зустріч з письменницею Людмилою Когут
зустріч з письменницею Людмилою Когут

^

Інтернет-центр
Сокальська центральна бібліотека

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:29, 13 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464