** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.07.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 липень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Відбулося засідання оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району

7 липня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району, яке провів голова РДА Олег Кожушко. В його ході обговорювалися наступні питання: про хід мобілізації та весняного призову; про запобігання пожеж в екосистемах під час пожежонебезпечного періоду. Після обговорення було вирішено винести дані питання на розгляд колегії райдержадміністрації, яку заплановано провести 10 липня.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

13 липня по території Сокальщини пройде XI Європейський тиждень велосипедного туризму „ECTW-2015”.

7 липня з даного питання голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко провів нараду. У ній взяли участь заступник голови РДА Анатолій Василишин, заступник голови районної ради Володимир Чуб, представники ВДАІ, Сокальської міської ради та структурних підрозділів РДА. Як зазначалося на нараді, велотуристи проїжджатимуть по території району через м. Великі Мости, с.Двірці із зупинкою в с. Пристань. Присутні обговорили організаційні питання (проведення зустрічі, організацію харчування, тощо).

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Керівникам району вдалося переконати працівників ПАТ "Львівська вугільна компанія" не вдаватися до протестних акцій

Голова Сокальської райдержадміністрації, його заступник, прокурор Сокальського району та начальник РВ ГУ МВСУ у Львівській області провели зустріч з трудовим колективом ПАТ «Львівська вугільна компанія». Під час зустрічі обговорювалися можливі шляхи вирішення питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємстві, яка становить 13 млн 416 тисяч гривень.

Зазначимо, попередньо працівники ПАТ зверталися з листом до керівництва району та області, правоохоронних органів з вимогою вирішити питання щодо виплати заборгованої заробітної плати.

На зборах трудового колективу було вирішено, на знак протесту, в понеділок, 6 липня з 11 години вони грозилися перекривати міжнародну трасу Львів-Рава-Руська біля села Сопошино. Натомість під час зустрічі керівникам району все ж таки вдалося переконати працівників підприємства не вдаватися до протестних акцій.

Голова РДА Олег Кожушко зазначив, що ДП «Львіввугілля» повністю розрахувалося з ПАТ «Львівська вугільна компанія» за надані послуги за збагачення вугілля. Водночас, ДП «ВолиньВугілля», заборгувало підприємству 5 мільйонів 165 тисяч грн.

Керівник району також повідомив, що обласна прокуратура наразі готує позов до суду, щодо незаконної приватизації ПАТ «Львівська вугільна компанія».

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:30, 7 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464