** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.05.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 травень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

На період відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни, з  8 до 11 травня, підрозділи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області переходять на посилений режим несення служби.
У районних відділах цілодобово чергуватимуть оперативні групи задля гарантування пожежної та техногенної безпеки. Організовано роботу піших патрулів у місцях масового перебування людей. Також організовано відпрацювання планів пожежогасіння та реагування на надзвичайні ситуації.
Налагоджено взаємодію з Львівською обласною державною адміністрацією, Міністерством внутрішніх справ і Службою безпеки України. Окрім того, уточнено спільні плани дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів рад Сокальського району
нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів рад Сокальського району
  У Сокалі відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів рад Сокальського району. На порядку денному було 5 питань з різним. Зокрема, про хід виконання бюджетів місцевих рад доповідала начальник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова. Вона коротко зупинилася на 10 радах, які не справилися з поставленим завданням.
Водночас, за її словами якщо немає заборгованості по спеціальному фонду перераховувати кошти вільного залишку спецфонду на загальний тепер можна буде - зазначила Галина Леонова.
Також начальник фінансового управління Сокальської РДА зупинилася на питанні заборгованості будівництва доріг у 2014 році за рахунок субвенцій з державного бюджету. На завершення наради-семінару міських, селищного, сільських голів та секретарів рад Сокальського району Галина Леонова зупинилася і на питанні заборгованості по капітальному ремонту доріг.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

Реєстраційна служба Сокальського районного управління юстиції повідомляє, що 5 квітня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)». Законом розширено коло суб’єктів, яким надано повноваження з прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Відтепер на законодавчому рівні закріплена можливість здійснення цих повноважень посадовими особами органів місцевого самоврядування, адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, нотаріусами. Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: райдержадміністрація, м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Також, Законом з часу набрання ним чинності запроваджено диференційований підхід у визначенні розміру адміністративного збору, що залежить від площі об’єкта нерухомого майна, права на який заявлені до державної реєстрації, а також від того, заявником є фізична чи юридична особа. Визначається розмір адміністративного збору у відсотковому відношенні до мінімальної заробітної плати, яка, згідно зі статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік» складає з 1 січня – 1218 гривень; з 1 грудня – 1378 гривень.

Олег ЛАЩУК, начальник реєстраційної служби Сокальського РУЮ. 

^

Голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

економіка

За ініціативи Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбувся «круглий стіл», у роботі якого взяли участь представники громадських організацій та бізнес-структур Сокальщини.
Насамперед в.о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Михайло Шайнер ознайомив присутніх з оперативними даними щодо підсумків роботи Сокальської ОДПІ за січень – квітень 2015 року та основні напрямки діяльності інспекції на майбутнє. Платники, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ та у Радехівському відділенні з початку року сплатили до Зведеного бюджету 107,65 млн грн податків та зборів, що на понад 21 млн грн більше планових призначень. Зокрема прогнозні показники з наповнення Зведеного бюджету Сокальського району виконано на майже 116 відсотків. Надходження до Державного бюджету з початку року при завданні трохи більше 38 млн грн склали близько 48 млн грн, це на 9 млн грн більше, як було заплановано. А до місцевих бюджетів обох районів надійшло на 25 з половиною % більше і становить 59,75 млн.
Михайло Шайнер також з акцентував увагу, що перед органами ДФС стоять стратегічні цілі, зокрема забезпечення стабільного та ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів, удосконалення податкової системи та механізму адміністрування податків і зборів, стимулювання інвестиційного клімату, створення рівних конкурентних умов для платників податків, неупереджене застосування норм чинного законодавства, забезпечення умов щодо упередження корупційних проявів з боку посадових осіб служби. За його словами також взято курс Державною фіскальною службою України на перетворення відомства з фіскального органу на сервісну службу.
В ході зустрічі присутніх було ознайомлено і з запровадженням мораторію на 2015 та 2016 роки на перевірки малого бізнесу, що правда у яких випадках обмеження на проведення перевірок не поширюється. Представники Громадських організацій «Народне слово», «Сокальська Варта», «Антикорупційне бюро Сокальщини» та ТзОВ «АроПластПлюс» цікавились головного податківця станом надходжень до бюджету акцизного податку в цілому та безпосередньо від продавців нафтопродуктів, його баченням співпраці з громадськістю та бізнесом, перспективою лобіювання чиїхось інтересів, сприянням залучення інвестицій, у тому числі іноземних, в розвиток району, реалізацією податковою інспекцією мораторію на проведення перевірок суб’єктів господарювання.
В свою чергу Михайло Шайнер відповів, що в майбутньому він лобіюватиме лише інтереси держави, робота інспекції є і буде прозорою та відкритою для суспільства та громадськості, побажання та зауваження бізнесу будуть враховуватися у діяльності інспекції, тощо. Водночас додав, що ні про який адміністративний тиск на суб’єктів господарювання та втручання у їхню діяльність з боку посадових осіб Сокальської ОДПІ не може й бути мови, а перевірки малого бізнесу здійснюватимуться лише в рамках чинного законодавства.
На завершення присутні також торкнулися питання сплати до бюджету податків та зборів бюджетоутворюючими підприємствами району, зокрема ДП «Львіввугілля», ПАТ «Шахта «Надія», ВАТ «Львівська вугільна компанія» та перспективи списання цим підприємствам безнадійних боргів.
Відтак, за результатами засідання «круглого столу» присутніми було  прийняте рішення в якому рекомендувати органам місцевої влади включати в склад комісій по контролю за адмініструванням акцизного податку, які створюватимуться при місцевих органах виконавчої влади, представників громадських організацій; робочі зустрічі представників Сокальської ОДПІ за участю широких кіл громадськості та платників податків проводити не рідше одного разу в квартал, а наступну зустріч у такому форматі провести у липні цього року; водночас рекомендували голові Сокальської РДА Олегу Кожушку погодити кандидатуру Михайла Шайнера на призначення його на посаду начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

фольклорний колектив Сокальської дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка « Забавлянка»
фольклорний колектив Сокальської дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка « Забавлянка»
Фольклорний ансамбль «Забавлянка» повернувся з перемогою.

6 травня 2015 року в м.Львові відбувся Обласний фестиваль-конкурс дитячих фольклорних колективів мистецьких шкіл області "Прикарпатські візерунки". Серед 17 колектив,які вийшли в 2 тур конкурсу та виступили на Гала концерті був і фольклорний колектив Сокальської дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка « Забавлянка» керівником якого є викладач вокально-театрального відділу Тетяна Гнатюк. Колектив вдало виступив, здобув перемогу і був нагороджений Дипломом « За краще відтворення регіональних традицій». Щиро вітаємо всіх учасників колективу та його керівника Тетяну Гнатюк.

викладач вокально-театрального відділу  Тетяна Гнатюк
викладач вокально-театрального відділу Тетяна Гнатюк
«Забавлянка» повернувся з перемогою.
«Забавлянка» повернувся з перемогою.

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

культура

Подвійна перемога Міщій Соломії

У м.Львові відбулася обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін (сольфеджіо) учнів старших класів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів шкіл Львівщини. Серед переможців була учениця 6 класу Сокальської дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка Міщій Соломія (викладач Пивоварчук Христина Володимирівна). Вона здобула Диплом з відзнакою. Це друга перемога обдарованої учениці  в цьому навчальному році. Нещодавно Соломія повернулася з перемогою на Обласному конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Львівщини, де здобула Диплом Першого ступеня (викладач Крикавська  Ольга Василівна, концертмейстер Деркач Ма‘ряна Володимирівна). Бажаємо подальших перемог цій талановитій дівчинці.учениця 6 класу Сокальської дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка Міщій Соломія
учениця 6 класу Сокальської дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка Міщій Соломія
Соломія Міщій  та її  викладач Х.В.Пивоварчук
Соломія Міщій та її викладач Х.В.Пивоварчук


^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

суспільство

В Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби відбулися урочистості з нагоди відправлення для виконання завдань в зону антитерористичної операції персоналу оперативно-бойової прикордонної комендатури. Підрозділ сформували на основі військовослужбовців, призваних під час 4-ої хвилі мобілізації. Усі вони жителі Львівської, Волинської, Хмельницької та Житомирської областей.

Провести військовослужбовців на схід приїхали заступник начальника Західного регіонального управління з ресурсного забезпечення Державної прикордонної служби  України Олександр Книр, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, Великомостівський міський голова Ярослав Ройко, отці Володимир Юськів, Роман Возняк та Дмитро Улицький.

Звертаючись до військовослужбовців начальник Кінологічного навчального центру, полковник Валерій Мошора зазначив, що під час навчань у Великих Мостах вони показали неабиякі результати, наполегливість, силу та відповідальність. Таку ж віддачу від прикордонників очікують і під час виконання покладених на них завдань в зоні АТО. Адже зараз, за словами Валерія Мошори, не час для сумнівів, а час захищати країну, свій дім, свою сім`ю та своє право жити вільно у єдиній, неподільній Україні.

Виступаючи перед військовослужбовцями та їх рідними комендант оперативно-бойової комендатури запевнив, що підрозділ буде рішуче діяти проти усіх збройних формувань, окремих бандитів та їх прибічників, припиняючи спроби завдати шкоди мирним громадянам на тих ділянках Східного регіонального управління, які будуть доручені оперативно-бойовій комендатурі.

Володимир ТЕЛЮК, м. Великі Мости.


^

Голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

суспільство

Волонтером називають людину віддану, приязну і милосердну, а волонтерство  способом безкорисливого життя, намаганням допомогти всім, не чекаючи взамін навіть: "Спасибі". Способів допомоги є чимало, аби було бажання. Часом саме його не вистачає найбільше.

Іван Кубас, житель села Волиця, уже не вперше звертався по допомогу до волонтерів ГО "Всеукраїнський волонтерський рух" та ГФ "10 Сотня Самооборони Майдану", що знаходяться у Сокалі. Коли прийшлося їхати  на схід, вперше звернувся за бронежилетом та усім необхідним саме до них.

"Ми втратили віру на допомогу з боку держави. Її ніколи не було і, скоріш за все, не буде. Багато хто  з моїх побратимів їхали з дому без належного взуття, форми, речей першої необхідності. Про каску чи кевларовий бронежилет навіть й мови не могло бути. Чесно кажучи, я й сам не вірив, що мені можуть дістати таке спорядження. Але нашим землякам усе під силу. Волонтери допомогли тоді й допомагають сьогодні. Спільними зуллями церкви, небайдужих людей, патріотів та з Божою поміччю, відстоюю своє та їхнє право називатись українцем на своїй землі. Я вдячний їм, бо це свого роду подвиг. Вони витрачають час, свої можливості. Це своєрідне бажання серця, поклик душі, бо всі вони також працюють, мають сім`ї. Я не завжди маю час зносити свої молитви до Бога, але за їхнє здоров`я гріх не попросити",  у телефонній розмові Іван просить передати слова вдячності.

Таких як він  десятки воїнів, героїв, наших з вами побратимів. Кожен, хто просить про допомогу, очікує її отримати. Але хто такі волонтери та які справжні їхні будні  розповідають люди, які знають про це більше, аніж хтонебудь.

Волонтер Мар`яна Климців з радістю відгукнулась на пропозицію "відкрити очі" на те, хто насправді є тими янголами-охоронцями, які опікуються нашими солдатами.

- Україна переживає нелегкі часи. Чи не щодня ви отримуєте від людей прохання допомогти у придбанні чи наданні речей першої необхідності, важкодоступних апаратів чи рацій, дальномірів чи приладів нічного бачення. На придбання всього цього потрібні кошти та можливості. Тож чим живуть волонтери-сокальчани зараз і як саме вони сприяють допомозі воякам та їхнім сім`ям?

- Сокальщина - край чудових та не байдужих до чужого горя людей, і я вдячна за те, що вони завжди відгукуються на наші прохання про допомогу. Почну з того, що ми є волонтерською організацією, але ми не виконуємо якоїсь надзвичайної місії, ми просто робимо те, що вміємо, і що вдається найкраще. Наша справа  скоординувати роботу людей, сприяти якнайшвидшому вирішенню питань. Хлопці отримують звернення, складаємо список потрібного, шукаємо можливості для отримання, а кінцевий результат  збір і відправлення. Сокальський район надзвичайно активний у волонтерській діяльності. Саме слово "волонтерство", означає робити щось безкоштовно і добровільно. Волонтери  це всі ті не байдужі, хто віддає себе ідеї й працює на спільну мету: одягнути, нагодувати, захистити. Кожен небайдужий є волонтером. Ми не шукаємо слів похвали в нашу сторону, справжні герої-патріоти це всі ті, хто долучається будь-яким способом до цієї справи. Таких районів, як наш, є дуже і дуже мало, тому ці жінки, бабусі, діти  на вагу золота, бо те, що роблять вони, не робить жоден із наших можновладців. Ми уже мали можливість спостерігати, як роблять брудну саморекламу, піаряться на чужому горі, коли прості люди ночами шиють спідню білизну, плетуть маскувальні сітки, печуть тістечка солдатам чи, наприклад, плетуть браслети виживання (не просячи написати їхні імена в газеті чи висловлювати їм хвалебні оди).

- Чи допомагаєте ви всім, хто до вас звернувся? Чи бувало таке, що приходили люди, які уже зверталися за допомогою до когось і їм відмовили?

- Важко відповідати на такі питання і стримувати емоції. Можливо, мої слова виявляться для когось образливими і не толерантними, але є факти, про які важко мовчати. Робота окремих посадовців викликає великі сумніви та безліч запитань, особливо коли мова йде про допомогу воїнам АТО та їхнім сім`ям. Взяти б, для прикладу, одного з наших місцевих депутатів, до якого звернулася лікар-хірург доброволець із Белза. Служити йшла у добровольчий батальйон "Січ" (котрий курує партія "Свобода"). Він по-грубіянськи пояснив, куди їй іти. Це ницо з його боку. На людях вдають із себе одних, вихваляючись досягнутим, а насправді ж  зовсім інші.  Співвідношення виконаної роботи та "роздутої" у ЗМІ інформації не відповідає дійсності. Було й таке, що трьохпалі рукавиці із флісу (котрий був куплений волонтерами за кошти жертводавців), той самий депутат (відома у місті людина) відвіз у Великі Мости, де розташована військова частина. Коли хлопці мерзли в окопах, такі потрібні теплі білі флісові рукавиці опинились на складі частини, яку фінансує держава. Це все є добре продуманою передвиборчою піар-акцією, метою якої є сотні фото, десяток заміток у газеті, лишень би почули, які хороші та добрі наші депутати і як вони дбають про свій народ. Хіба ж на такому піаряться?! Це не волонтерство. ЦЕ РЕКЛАМНА АКЦІЯ! Яка тут безкорисливість. Та хіба ж їм відома ця риса характеру… Не думаю. У всьому вони шукають вигоду, власну вигоду.

- Виходячи з усього цього, що для вас бути волонтером, координувати роботу окремих груп людей  робота чи поклик душі?

- Це не робота, це є щось більше. Та й і я не одна. Нас багато, і ми є однією командою. Ми  усі ті, хто віддає себе, свій час і свої можливості. У якій ще області ув`язнені у виправній колонії плетуть основу під маскувальну сітку?! Скажу вам одразу  ніде. Як же не гордитися самосвідомістю сокальчан, коли кожен тут розуміє своє місце і призначення. Дійсно, у сокальській колонії максимального рівня безпеки №47, навіть засуджені можуть по праву називати себе волонтерами. Вони, навіть будучи за гратами, роблять більше, ніж чиновники на волі. І тут справа не у моральності, а у відчутті патріотизму в грудях. Вони роблять усе безкорисливо, а не для людського ока чи фотокамер. Вони працюють на перемогу, а не з метою передвиборчої агітації. Так само, волонтерами можна назвати і тих священиків, котрі акумулюють та передають кошти, які зібрали їхні церковні громади; завідувачів дошкільних навчальних закладів, директорів шкіл, котрі проводять акції та ярмарки. Якщо спочатку ми агітували таких людей долучитись до такого роду діяльності, то тепер вони роблять це самостійно. Нам демонструють лише результат своєї праці.

- Армії допомагають не тільки дорослі, але й діти. Їхнього завзяття вистачає?

- Не даремно кажуть, що у дітях  наше продовження. Школам та садочкам нашого району окрема подяка. Так активно і масово це відбувається, що не пригадаю жодної навчальної установи, яка б не допомогла бодай чимось нашим землякам в зоні АТО. Ці хлопчики та дівчатка з таким захопленням плетуть патріотичні синьо-жовті браслети, пишуть листи солдатам, відправляють індивідуальні пакунки, збирають продукти харчування, виготовляють обереги, янголятка та ляльки-мотанки. Також почали дуже активно і багато вишивати. Вишивають медальйони з тризубами, декоративні вінтажні медальйони з квітами, а також обкладинки на паспорти. Їхня праця є неоціненною і наші захисники це знають. Я не можу виділити чи відокремити когось, похвалити когось більше чи менше, якщо усі вони працювали одинаково. Біда згуртувала людей, дітей, батьків, підприємців та священнослужителів. Усі вносять свою лепту в перемогу.

- Для людей похилого віку теж вистачає роботи?

- Звісно. Волонтерство не має вікових обмежень (сміється). Аби наші захисники відчули радість Христового Воскресіння, господині району відправили на схід освячені великодні набори, в яких: паска, ковбаска, писанки, сир та інші продукти. А сухі сокальські борщики на передовій  серед улюблених. Бабусі та дідусі допомагають, як можуть. Варто також згадати майстринь з цілого району, які шили для наших вояків спідню білизну. І всі мабуть бачили,як у соцмережах популяризували фото бійців "Айдару" в "сімейках" у горошок та квіти. Та не всі знають, що це саме їхніх рук праця. Праця бабусь і жіночок із Конотіп. Бог дає їм здоров`я і можливості. За це їм честь і хвала.

- Війна змусила людей по-іншому реагувати на певні речі, такі як допомога та співчуття. Як люди з обмеженими матеріальними ресурсами допомагають армії та солдатам на передовій?

- Так, безперечно, війна змінила кожного з нас. Відкрила очі на речі, які на перший погляд вважались би незначними. Люди дійсно стали активно проявляти свою громадянську позицію, а також позитивні якості характеру  співчуття, розуміння, терпеливість, щедрість. Хтось готовий пожертвувати тисячу і більше гривень,  хтось  чи не останні десять. Меценатів та жертводавців серед сокальчан, і не тільки сокальчан, вистачає. До збору долучаються як пересічні люди, підприємці, священнослужителі, так і сільські громади, які передають на передову продукти харчування, одяг, взуття, речі першої необхідності. Хто має можливість  допомагає матеріально, хто не має  долучається до доброї справи іншими способами: дає пальне чи запчастини до автомобілів, їжу, предмети особистої гігієни, в`яже шкарпетки чи шиє балаклави, рукавиці чи маск-халати. Перша партія балаклав оливкового кольору була зшита майстринями із Забужжя, які самотужки зорганізувались та одразу приступили до роботи. Так само активно вони стартували із пошиттям маск-халатів. Так як обсяг роботи був дуже і дуже великий, працівники садочка кроїли, а жінки із села  зшивали докупи усі деталі. Опісля до них приєднались жительки Стенятина, Конотопів, Опільська. Вони також налагодили пошиття. Паралельно таке ж відбувалося і в селах Волиця, Комарів, Зубків, Завишень. Усі трудились наполегливо та завзято. Часом годі було знати, яка партія маск-халатів і ким була зшита. До нас приносили усе акуратно складеним, великими пакунками. Коли жінки просили дістати тканину  ми її знаходили, коли ж потрібні були інші додатки  ми знаходили і це. Тому з впевненістю можу стверджувати: кожен віддавав той ресурс, яким міг пожертвувати: час, можливості, майстерність, гроші. Такими були їх та наші трудові будні. Ми бачили результат старань як окремих людей, так і цілих груп. Було й таке, що приватне підприємство з пошиву спецодягу (село Завишень), також пошило для солдатів на передову одну партію маск-халатів. Жінки виходили на роботу у вихідні дні, залишаючи вдома чоловіків, дітей. Ось самопожертва! Ось відданість і наполегливість. І це  наші з вами земляки. Мій волонтерський внесок  організаторські здібності. Хто вміє заробляти гроші  вкладає їх, а хто вміє шити спідню білизну  вкладає свою працю. Хтось має час і натхнення плести маскувальні сітки, в`яже дротами балаклави, пече смачний хліб  те все і є його дякою за мир і спокій, який охороняють наші мужні чоловіки. Ось це і є волонтерством. Без прикрас і зайвого пафосу. Кожен робить свою роботу: якісно та з душею.

- Чи надходить допомога зза кордону? І чи багато є охочих надати допомогу нашим воякам?

- Звісно. Допомога надходить звідусіль. Це як і від окремих заробітчан з усіх куточків світу, так і від наших друзів, родичів, знайомих, які знаходяться закордоном. Хлопці із 80-ї аеромобільної бригади  просили безпілотник, так як кут, де вони знаходились є не захищений. Війська ворога прибувають, а методів огляду території  ніяких. Ми розглядали багато варіантів придбання і знали, що нам це під силу. Ви розумієте, що на сьогодні такі літальні розвідувальні апарати коштують не дешево. Тоді нам допомогли сокальчани-патріоти із Чікаго, що проживають у Сполучених Штатах Америки уже дуже довго, і їм не байдужа доля українців та країни. Вони входять у громадську організацію "Чікаго. Автомайдан" та співпрацюють з нашою авіарозвідкою. Ці сокальчани зібрали гроші, заплатили за безпілотник, купили та передали його нам. Наша справа була його відправити солдатам туди,на передову. Ви навіть не можете уявити, якими радими були хлопці, адже вони з нетерпінням чекали на цей апарат. Знаю одне, без допомоги наших американських друзів ми б не змогли обійтись. Як бачимо, бути патріотом своєї країни  це не відмітка у паспорті, а стан душі. Після цього розумієш, що у єдності і є сила нашого народу.

До речі, нині волонтери оголосили збір коштів на тепловізор, який коштує 2800 євро. Гроші можна приносити на адресу: м. Сокаль, вул. Шептицького, 113 (навпроти відділу освіти), або переказувати на розрахунковий рахунок громадського формування "Самооборона Майдану. 10 сотня": р/р 2600701535133 у "Кредобанку", картка ПриватБанку 5168 7420 1904 7913. Дякуємо всім, хто допомагає українському війську.

- Яким же чином ви здійснюєте свою діяльність та чи підтримуєте зв`язки з іншими волонтерськими організаціями?

- Ми тісно та результативно співпрацюємо з волонтерськими та громадськими організаціями області, а також такими, що діють на території всієї України. Стараємось скоординовувати наші дії розумно та виважено. Якщо, до прикладу, звертаються бійці з проханням придбати тепловізора чи інший "життєво-необхідний" прилад, то ми купуємо його (якщо власних коштів вистачає), або ж звертаємось за допомогою друзів-волонтерів. Але повторюсь, волонтерство не варто виносити на п`єдестал пошани, наша робота проста та звична  координція та допомога. Ми знаємо, де дістати необхідні речі, придбати те, чого немає у нас, і як налагодити весь цей процес укомплектування як одного бійця, котрий відправляється на схід, так десяткам таких же, як і він, солдатам. Є організації, які закуповують великі партії тієї ж форми чи берців, спальників чи білизни, а наше завдання  знайти необхідну кількість і в найкоротший термін забезпечити усім необхідним тих, хто звертається. Тільки разом ми досягнемо мети. Перемога  це наполеглива праця усіх та кожного зокрема. Не будьмо байдужими  допомагаймо!   

Розмову вела Юлія КОРНИЛО.

^

Голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

суспільство

  Командування Львівської військової частини 41-14 Національної Гвардії України, потребує допомоги. Військовослужбовцям, які виконують бойові завдання у зоні антитерористичної операції потрібно:  одноразовий посуд, а саме глибокі тарілки, ложки та стакани. Костюми від дощу, куртки, накидки, миючі засоби, а також туалетне приладдя - (зубні пасти і щітки, шампуні, мило та засоби для прання). А також носки, натільна білизна, кишенькові ліхтарі.
  Потребують військовослужбовці і продукти швидкого приготування, це можуть бути пюре, супи, макарони, тощо, а ще чай, кава й інші напої.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Для вантажівок заборонили проїзд дорогою поблизу Червонограда. Мова йде про трасу Р-15 Жовква-Червоноград-Володимир-Волинський-Ковель. Оскільки в селі Межиріччя, неподалік Червонограда, триває капітальний ремонт дороги, проїзд цієї ділянкою (км123-129) заборонили великому транспорту.
“Об’їзд цієї ділянки автодороги для транспортних засобів до 20 тонн буде здійснюватись за маршрутами: - авто/дорога Р-15 Ковель-В.Волинський –Червоноград-Жовква км 89+514 – км 114+232, - а/д Т-14-04 Червоноград – Рава Руська км 4+377 км 16+425, - а/д О 141605 Белз – Великі Мости км 0+000 – 17+950 та - а/д Р-15 Ковель-В.Волинський –Червоноград-Жовква км 136+630 – км 162+363.
Що стосується транзитного вантажного транспорту, загальною вагою більше 20 тонн, то він буде скерований автодорогою Львів – Радехів – Луцьк та Київ – Чоп”, - розповідає речниця Служби автомобільних доріг Львівщини Тетяна Парубій.
За її словами такі обмеження будуть до середини червня. Нагадаємо, через жахливий стан цієї дороги, місцеві активісти неодноразово перекривали там рух. Зараз дорожники ремонтують найгіршу ділянку траси.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

5 травня о півночі надійшло повідомлення про пожежу в селі Волиця, яка виникла по вулиці Шевченка в приватному господарстві. За словами керівника гасіння пожежі – начальника караулу ДПРЧ-22 міста Сокаль Максимчука вогнем було знищено частину сіна. Натомість вдалося врятувати господарську будівлю та решта 7 т сіна. Пожежа була ліквідована близько 1 години ночі.

^

ТРК "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:22, 12 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464