** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.11.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    6 листопад 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Заступник голови райдержадміністрації зустрівся з мешканцями Мурованської сільської ради.
Заступник голови райдержадміністрації зустрівся з мешканцями Мурованської сільської ради.

Заступник голови райдержадміністрації зустрівся з мешканцями Мурованської сільської ради.

5 листопада відбулась зустріч заступника голови Сокальської райдержадміністрації Анатолія Василишина з громадою села Муроване. На зустрічі було обговорено низку питань щодо проблем, які є в селах Мурованської сільської ради. Крім того, мешканці мали можливість поспілкуватись з начальником управління соціального захисту населення РДА Володимиром Огінським та спеціалістом організаційного відділу Львівської ОДА Олегом Бонцаревським. Анатолій Василишин проінформував присутніх про результати виконаної роботи щодо соціально-економічного розвитку району, виконання бюджету, окреслив проблемні питання. Що стосується Мурованської сільської ради, то основними проблемами є: виділення коштів для газифікації сіл Муроване, Себечів, Вербове (освоєно 3,6 млн. грн., потреба – 1,2 млн. грн.); ремонт дороги Муроване – Себечів та під’їзду до с.Муроване від дороги Червоноград – Белз (Служба автомобільних доріг у Львівській області не приступає до ремонту та не погоджує ремонт іншому підряднику); виділення коштів на виготовлення технічної документації для будівництва спортивного залу Мурованської школи.

^

РДА
Сокальська РДА

культура

Пройшло урочисте закриття обласної виставки – конкурсу вишиваних рушників «Мамина світлиця»
Пройшло урочисте закриття обласної виставки – конкурсу вишиваних рушників «Мамина світлиця»

Пройшло урочисте закриття обласної виставки – конкурсу вишиваних рушників «Мамина світлиця»

Протягом жовтня 2015h/ тривала виставка вишитих рушників. У виставці під назвою «Мамина світлиця» взяли участь вчителі з 15 районів області та міста Львова (120 рушників, 20 з них -  старовинні , що мають більше ста років).

Виставку відвідали учасники заходів, що проводяться в Будинку вчителя, батьки та діти, які навчаються в гуртках Будинку вчителя, педагоги та учні Львова та області.

5 листопада 2015 відбулося закриття виставки, нагородження переможців та учасників конкурсу. Сокальщину представляли педагоги Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості: Марія Бабешко, Алла Смаль, Олександра Стецюк, Наталія Хохонь, Оксана Сумбаєвої. Сокальчанки стали лауреатами конкурсу і були нагороджені грамотами «За збереження та примноження культурної спадщини українського народу».  І місце в номінації «Народна вишивка» отримали твори Оксани Сумбаєвої.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

5 листопада в Сокалі урочисто відправили хлопців на службу в армію

5 листопада в Сокалі урочисто відправили хлопців на службу в армію
5 листопада в Сокалі урочисто відправили хлопців на службу в армію

Вже 20 юнаків з Сокальського району пішли служити у Збройні сили України. Цього тижня щодня хлопців відправляли в учбові центри «Десна», «Старичі» і «Девічки». Зокрема у четвер, 5 листопада біля Сокальського районного військомату пройшли урочисті проводи майбутніх Захисників Вітчизни, за участю духового оркестру. Благословив присутніх отець Володимир Жарський. Про це радіо «Сокаль» повідомив військовий комісар Сокальського районного військомату підполковник Микола Лисак.

За його словами зараз на військову службу відправляють юнаків, які досягли 20-річного віку. В жовтні вони проходили медичне обстеження і кожен 10 юнак був визнаний не придатним для служби в армії. Другою проблемою цьогорічного осіннього призову є не явка призовників у військомат. Варто нагадати, що за таке порушення передбачена адміністративна відповідальність.

Майбутні захисники Вітчизни служитимуть в сухопутних військах, державній спеціальній службі транспорту та національній гвардії. Триватиме осінній призов впродовж листопада. Також Микола Лисак додав, що  молоді сьогодні слід чітко розуміти та розмежовувати такі поняття як військова служба та мобілізація. Призов на військову службу не передбачає відправку хлопців у зону АТО.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

ДП «Львівугілля» готує передачу об’єктів соціальної сфери
ДП «Львівугілля» готує передачу об’єктів соціальної сфери

ДП «Львівугілля» готує передачу об’єктів соціальної сфери

На виконання численних дору­чень Мі­ні­с­те­рс­тва енергетики та вугільної промис­ловості України щодо скорочення об’єктів со­ціаль­ної сфери, стабілізації фінансово-еко­но­­мічного стану, зменшення вит­рат на утримання соціальної  сфери ДП “Львів­ву­гілля” протягом останніх п’яти років пос­тійно зверталось до Чер­воноград­ської  міської  ради  що­до роз­гляду пи­тан­ня прий­­няття до ко­мунальної  влас­ності  п’ятнад­цяти об’єктів соціа­ль­ної сфери, а саме: 7 гуртожитків, 7 дошкільних навча­льних закладів та спорткомплексу “Шахтар”. Фактичні витрати на утримання соціальної сфери ДП “Львіввугілля” фінансувались за рахунок власних над­ходжень від реалізації вугільної продукції державним підприємством.

Упродовж 2014-2015рр. проведе­на значна робота по передачі об’єктів соціальної сфери. До комунальної влас­ності міста передано 6 гуртожит­ків. Підля­гає передачі у комунальну власність і гурто­житок шахти “Степо­ва”, однак у зв’язку із звер­ненням меш­канців в різні інстанції щодо питань, пов’язаних з розподілом жит­лових при­міщень, пере­дача тим­ча­сово призупинена до вирішення в гос­подар­ському суді м. Львова.

Згідно  плано­вого графіку, погодженого Червоноград­сь­кою місь­кою  радою та ДП  “Львіввугіл­ля”, в 2015 році передбачена передача семи дошкільних установ та спорт­комп­­лексу “Шах­тар”. Але, у зв’язку зі значним ростом дефіциту у міському бюджеті, незабезпеченості установ міс­та пошу­ками на захищені видатки, відсут­ністю коштів на утримання семи дошкільних навчальних  закладів та спорткомп­лексу “Шахтар” Червоноград­ська місь­ка рада за­про­понувала ДП “Львіввугілля” наступ­ний поря­док  прий­няття  об’єктів  соціальної сфери:  у цьому році заплановано прийняття у кому­нальну влас­ність міста дитячий чадок шахти “Зарічна”, яка підля­гає закриттю, а  у листопаді-груд­ні 2015 р. – садочки шахт “Великомо­стівсь­ка” та “Від­род­ження”. Всі інші дошкіль­ні установи та спорт­комплекс “Шахтар” плануються до пе­редачі у наступному 2016 році.

Передача об’єктів соціальної сфе­ри до комунальної власності міста дасть можливість покращити фінан­сово-економічний стан ДП “Львіввугіл­ля”, а вивільнені кошти скерувати на ви­плату заробітної плати, виконання в повному обсязі податкових та госпо­дарських зобов’язань.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Екскурсія школярів в пожежну частину м.Сокаля
Екскурсія школярів в пожежну частину м.Сокаля

Екскурсія школярів в пожежну частину м.Сокаля

В рамках проведення «Основ безпеки життєдіяльності»  5 листопада учні 1-Б класу Сокальської гімназії відвідали 22 Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Львівській області.Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Провідний інспектор Борис О.В.  Сокальського районного сектору розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з представленням дітям спецобладнання та можливості пожежно-рятувальної техніки та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі Провідний інспектор Борис О.В.  Сокальського районного сектору звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Олег Борис - Провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області

^

ДСНС
Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:23, 15 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464