** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.06.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    6 червень 2017 року

Пошук в новинах   

освіта

Сокальські педагоги – у п’ятірці найкращих в Україні
Сокальські педагоги – у п’ятірці найкращих в Україні

Сокальські педагоги – у п’ятірці найкращих в Україні

З 21 по 28 квітня на базі КВНЗ «Вінницька академія безперервної освіти» відбувся ІІІ (заключний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «Біологія». Протягом тижня 25 учасників у кожній з номінацій, а це – педагоги загальноосвітніх навчальних закладів з усіх областей України, проходили тестування з фахової майстерності, демонстрували володіння інформаційними технологіями, провели майстеркласи, презентували власні навчальні проекти. Уперше в історії конкурсу педагогифіналісти проводили експертизу підручників.

Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві, – такими словами привітала учасників заключного туру Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. – Саме ви, активні, готові до навчання впродовж життя, простійного професійного зростання, є каталізатором змін в українській освіті та українському суспільстві в цілому.

Родзинкою свята, зокрема, у Вінниці стало виголошення етичного кодексу учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року2017». Він ґрунтується на нормах загальнолюдської моралі та педагогічної етики, а толерантність, взаємоповага, доброзичливість та професійність є головними орієнтирами конкурсних випробувань.

Серед учасників фінального етапу не було людей випадкових. Усі вони – переможці попередніх – районних та обласних етапів змагань. Для кожного фіналіста школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця.

У фінал вийшло 12 учасників з Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, ІваноФранківської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Харківської областей та міста Київ. В числі фіналістів була вчитель біології Сокальщини, Наталія Гладиш – вчитель вищої категорії, вчительметодист Волицької ЗШ ІІІІ ступенів, яка успішно пройшла всі випробування, показала високу фахову та педагогічну майстерність, володіння сучасними педагогічними технологіями і в підсумку посіла почесне четверте місце.

Також в протоколі конкурсу зазначено, що Наталія Гладиш одержала звання «Кращий сільський вчитель України». Щиро вітаємо талановитого педагога із значним успіхом та зичимо міцного здоров’я, творчого неспокою та всього самого найкращого! Отож, наш соколиний край багатий на талановитих Учителів, якими пишається Львівщина та вся наша країна.

Олена БАТІГ, методист відділу освіти Сокальського РМК.

^

голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

суспільство

В райдержадміністрації обговорили питання підготовки до запровадження безвізового режиму
В райдержадміністрації обговорили питання підготовки до запровадження безвізового режиму

В райдержадміністрації обговорили питання підготовки до запровадження безвізового режиму

6 червня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна провела нараду про підготовку до запровадження безвізового режиму для громадян України з країнами Європейського Союзу (з 11 червня 2017 року). У ній взяли участь керівник апарату РДА Віра Білець,заступник голови районної ради Василь Бойко, представники Державної прикордонної служби України, митниці, районного відділення поліції, Хоробрівської сільської ради та інші. Перший заступник голови РДА Ірина Задолинна проінформувала про результати наради, яка відбулася сьогодні з даного питання у Львівській облдержадміністрації. Основними завданнями в районі є: впорядкування узбічь дороги, що веде до МАПП «Угринів-Долгобичів»; забезпечення належного громадського порядку в умовах збільшення транспортних потоків; інформування населення про порядок перетину державного кордону з початком запровадження безвізового режиму. У зв’язку з цим, були дані відповідні доручення ПП»Рома», районному відділенню поліції та відділам райдержадміністрації.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:14, 4 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464