** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.12.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 грудень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

В СРДА пройшла традиційна вівторкова нарада
В СРДА пройшла традиційна вівторкова нарада

В СРДА пройшла традиційна вівторкова нарада

Поточна діяльність управлінь РДА, установ, закладів і підприємств Сокальського району обговорювалась на традиційній вівторковій нараді. Проводив її голова Сокалської РДА Роман Токай. Керівники та представники розповіли про роботу за минулий тиждень, наголосили на проблемних питаннях.

За інформацією міського голови Сокаля Вадима Кондратюка по вулиці Володимира Великого встановлені два колодязя, таким чином вирішена проблема із просіданням колектора на проблемній ділянці каналізації. Крім того, в смт Жвирка водоканал встановив нові лічильники,  однак виникла проблема – якість води у водогоні не дозволяє подати її споживачам. Дане питання вирішується. «Сокальжитлокомунсервіс», за даними мера, з неділі проводив очистку основних вулиць міста від снігу, а також проводив їх посипання пісковою сумішшю. Наразі, температура повітря висока, сніг топиться, отже в зв’язку з цим, а також через брак пального, очистка залишків снігу не ведеться. Оперативні служби району працюють в штатному режимі.

Медики надають ургентну та в повному обсязі стаціонарну медичну допомогу. Як зазначив головний лікар Сокальської ЦРЛ, наразі доводиться працювати в умовах браку пального.

Поліція Сокальського району з’ясовує обставини інциденту на полюванні, що трапився в районі Сільця. Потерпілого було прооперовано, щодо факту поранення проводяться відповідні слідчі дії.

Керівництво Сокальської виправної колонії №47 наприкінці листопада повідомило працівників установи про скорочення. Таким чином, вивільнення відбудеться в січні 2018 року. Установа планово йде до закриття. Останні ув’язнені, що перебувають в колонії, 10 грудня будуть етаповані до інших виправних закладів України.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Сокальські колективи відвідали Буський район в рамках фестивалю гостинності
Сокальські колективи відвідали Буський район в рамках фестивалю гостинності

Сокальські колективи відвідали Буський район в рамках фестивалю гостинності

Радо вітала Буська земля представників Сокальщини, які рамках фестивалю гостинності презентували свої таланти.

У неділю, 3 грудня, на сцені Буського РНД відбулося свято пісні та танцю, віртуозного володіння музичними інструментами, художнього слова. За це глядачі дарували артистам з Сокальського району свої щирі оплески та вигуки «браво».

Голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова вручили керівництву Сокальщини в особі голови РДА Романа Токая і голови райради Миколи Паська запашний бузецький коровай, презентаційну продукцію, ікони та подяки за налагоджену співпрацю поміж обома районами, популяризацію української пісні, вірша, танцю та національних традицій.

В свою чергу гості з Сокальщини також зробили подарунки нашим керівникам, серед яких продукція, що випускається місцевими підприємствами, художні вироби дітей, а голові РДА Петру Морозу ще й двомісячне цуценя німецької вівчарки з кінологічного центру в Великих Мостах.

Керівники Бущини зі сцени РНД склали слова подяки усім артистам, які брали участь у концерті, разом зі своїми колегами з Сокальщини зупинилися на спільних моментах, які об’єднують наші два райони.

«Такі мистецькі виступи, як сьогодні, та три тижні тому в Сокалі, дають тверде переконання, що культура Бущини, Сокальщини, загалом Львівщини є на високому рівні, є тим фундаментом, на який опирається українське мистецтво. Переконаний, що наші найкращі колективи та виконавці Буського та Сокальського районів вдало себе презентують на завершальному етапі мистецького проекту в масштабному Різдвяному гала-концерті, який відбудеться в обласному центрі Львові», – зазначив голова Буської РДА Петро Мороз.

Очільник Буської районної ради Богдан Глова вразив гостей знаннями історії Сокальщини, розповів присутнім про об’єднавчі віхи минувшини двох райцентрів, висловив своє позитивне враження від фесту, який підтримує культуру сільської місцевості, талановитих митців, сприяє розвитку сучасної української культури.

«Наші території пов’язані не лише спільною історією та постатями, а ще й річкою Західний Буг. Тому Буська районна рада спільно з Сокальською районною радою нещодавно підписали Угоду в рамках реалізації інноваційного транскордонного проекту «Єднає нас Буг». Бо річка – це не лише водний об’єкт, але й дорога, яка поєднує нас з Європою», – зазначив Богдан Глова.

Після завершення мистецького заходу керівники органів влади обох районів разом з учасниками танцювального колективу з Сокальщини зробили спільне фото на пам’ять.

Перед початком концертної програми у фойє РНД усі охочі мали нагоду послухати народний духовий оркестр Сокальського РНД та ознайомитися з унікальною виставкою авторських ікон, виконаних в техніці різьби по дереву, художника Анатолія Покотюка.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

В селі Варяж говорили про створення Забузької об’єднаної територіальної громади
В селі Варяж говорили про створення Забузької об’єднаної територіальної громади

В селі Варяж говорили про створення Забузької об’єднаної територіальної громади

У п’ятницю, 1 грудня, в селі Варяж відбулось обговорення реформи місцевого самоврядування. Зокрема йшлось про створення Забузької об’єднаної територіальної громади. На зустріч були запрошені голова Сокальської районної ради Микола Пасько та заступник начальника фінансового управління СРДА Олена Федюк.

Як наголосила сільський голова Варязької сільської ради, що ініціатором об’єднання є депутати Жвирківської селищної ради, які прийняли відповідне рішення про надсилання пропозиції суміжним громадам на засіданні сесії . Олександра Сухоручко ознайомила присутніх із листом та рішенням Жвирківської ради, згідно з яким до запропонованої Забузької територіальної громади пропонують увійти таким радам: Опільська, Савчинська, Тудорковицька, Варязька, Хоробрівська, Телязька.  Також відомо, що центром Забузької територіальної громади має бути смт.Жвирка.

За попередньою інформацією, Тудорковицька,  Хоробрівська та Телязька сільські ради відмовилися від такого об’єднання.

Микола Пасько повідомив, що нещодавно у Сокальському районі була створена перша міська територіальна громада із центром у місті Великі Мости, тому керівники рад Сокальщини, мають можливість вивчити усі питання створення ОТГ.

“Заступник фінансового управління Сокальської РДА Олена Федюк ознайомила присутніх із “цифровим змістом” ОТГ. За розрахунками фінуправління об’єднана територіальна громада у яку входитиме Жвирківська селищна рада, Опільська, Варязька та Савчинська сільські ради балансуватиме із коефіцієнтом +883 тис.грн.  Олена Федюк також відзначила громаду Варязької сільської ради, адже на 1 грудня виконання бюджету становить 142%.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

У Золочеві відбувся фестиваль «Повір у себе і в тебе повірять інші»
У Золочеві відбувся фестиваль «Повір у себе і в тебе повірять інші»

У Золочеві відбувся фестиваль «Повір у себе і в тебе повірять інші»

За підтримки Сокальської районної державної адміністрації та відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, Сокальського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 30 листопада 2017 року у м. Золочів відбувся фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе і в тебе повірять інші».

Сокальський район представило двоє дітей – інвалідів, яких визнано переможцями та вручено призи й подарунки, а також проведено заплановану екскурсію Золочівським замком.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств
Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств

На понеділковій нараді з керівниками комунальних підприємств, яка відбулась  4 грудня 2017 року під головуванням міського голови Вадима Кондратюка обговорили питання та напрямки по яких плануються проводитись роботи протягом тижня.

Директор КП «Сокальжитлокомунсервіс» повідомив, що працівниками КП в неділю 03.12.2017 року розчищено від снігу центральні вулиці міста, посипано пісковою сумішшю; 04.12.2017 року проводиться аукціон по закупівлі палива; оголошено тендер на закупівлю електроенергії; 12.12.2017 року розпочнеться встановлення ялинки на площі Січових Стрільців; також в неділю сталася прикра подія – по вул.Героїв УПА, 62  невідома особа збила опору, розбито 2 LED світильники, скеровано запит до відділку поліції для встановлення особи.

Директор  КП «Сокальводоканал» І.Лащук повідомив про встановлення двох колодязів по вул..Св.Володимира, завершено очищення резервуару біля водозабору; підрядники доставили 24 метри труби по 6 метрів для прокладання від буферних ставків до річки Західний Буг.

Директор КП «Сокальтеплокомуненерго» О.Юзефик повідомив, що підприємство працює в штатному режимі, проблема лише з високими тарифами в будинках по вулГероїв УПА, 1, 22; вул. Шептицького, 33, 35, 37.

^

Міська рада
Сокальська міська рада

спорт

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях
Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Днями в місті Кобрин Республіка Білорусь пройшов пів марафон «Визволення». Його учасниками стали 116 спортсменів з Польщі, Литви, Латвії та України.

Серед них бігун з Сокальщини, майстер спорту міжнародного класу, вчитель Бутинської школи Василь Тетерко. Він пробіг 21 км із результатом 1 година 21 хвилина і виборов перше місце. Переможець був нагороджений грамотою та призом.

Організатором змагань виступив відділ з питань фізичної культури та спорту і туризму Кобринського райвиконкому.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:59, 5 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464