** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.09.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

СТАРТУВАЛА ВИБОРЧА КАМПАНІЯ
СТАРТУВАЛА ВИБОРЧА КАМПАНІЯ

СТАРТУВАЛА ВИБОРЧА КАМПАНІЯ

5 вересня в Україні стартувала виборча кампанія з місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня.

Вибори проводитимуться за новим Законом про місцеві вибори. Його Верховна Рада ухвалила за два місяці до початку виборчої кампанії.

Ці вибори вперше проводитимуться за пропорційною системою з відкритими партійними списками. Для виборів депутатів обласних, районних, міських, районних у містах радах створюється єдиний багатомандатних округ, який поділяється на одномандатні за кількістю депутатів, що входять до відповідної ради.

У кожному одномандатному окрузі висуватиметься по одному кандидату від місцевої партійної організації. У бюлетені зазначатиметься і депутат, і партія, що його висуває.

Та при підбитті підсумків виборів підраховуватимуться лише голоси, віддані в багатомандатному окрузі за кожну партійну організацію, у розподілі депутатських мандатів братиме участь партія, що набрала не менше 5 % голосів виборців.

Вибори депутатів сільських та селищних рад пройдуть за мажоритарною системою відносно більшості в одномандатних виборчих округах, на які поділяється територія відносно села чи селища.

Якщо у першому турі жоден з кандидатів не набере більше половини голосів виборців, вибори міських голів міст з кількістю виборців більше 90 тис. осіб проводитимуться в два тури.

Також 25 жовтня пройдуть перші вибори в 74-х об’єднаних територіальних громадах.

Відповідно до закону, у виборах не зможуть взяти участь комуністичні та націонал-соціалістичні партії.

У виборах права голосу не мають військовослужбовці строкової служби, громадяни України, що перебувають за кордоном, ті, яких суд визнав недієздатними, і ті, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Вимушені переселенці з Донецької та Луганської областей братимуть участь у виборах, якщо змінять виборчу адресу. Місцеві вибори не проводитимуться на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей. Не голосуватимуть також у 91 населеному пункті Донецької області та 31 Луганської, що знаходяться під контролем України, однак не є безпечними для виборців та членів виборчої комісії.

Внесення кандидатів у депутати місцевих рад і на посади сільських, селищних та місцевих голів почнеться 21 вересня, реєстрація завершиться 1 жовтня. Результати виборів оголосять не пізніше 30 жовтня.

^

Газета
"Голос з-над Бугу"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:13, 15 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567