** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.09.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    4 вересень 2019 року

Пошук в новинах   

анонс

 3 вересня об 11 год відбудуться громадські обговорення детальних планів вул Толстого
3 вересня об 11 год відбудуться громадські обговорення детальних планів вул Толстого

 3 вересня об 11 год відбудуться громадські обговорення детальних планів вул Толстого

Шановні жителі Толстого , Сковороди , Коцюбинського , Кропивницького... ( цього кварталу ) ! У вівторок , 3 вересня об 11 год . в приміщенні міської ради , відбудуться громадські обговорення детальних планів вул Толстого..( цього мікрорайону ), де серед іншого передбачається влаштування у корівниках меблевого виробництва з ФАРБУВАЛЬНИМ ЦЕХОМ ! Отже , окрім цегельного заводу , Датського текстилю , Сокальського сміттєзвалища можемо отримати ФАРБУВАЛЬНИЙ ЦЕХ з викидами АЦЕТОНУ , ЕТИЛАЦЕТАТУ , БУТИЛОВОГО ЕФІРУ ОЦТОВОЇ КИСЛОТИ ! Хто дбає про своє здоров"я , здоров"я своїх дітей , прошу прийняти участь у громадському обговоренні та не допустити розміщення на території ще одного шкідливого виробництва !

‎Vira Marchuk‎

^

дописувач_
.

освіта

Волицька школа відзначила 40-літній ювілей
Волицька школа відзначила 40-літній ювілей

Волицька школа відзначила 40-літній ювілей

1 вересня у селі Волиця пройшли урочистості з нагоди свята першого дзвоника та 40-літнього ювілей Волицької ЗШ І-ІІІ ступенів. Цього дня школа зібрала чималу кількість своїх вихованців, педагогів, батьків та поважних гостей. Зокрема завітали на свято випускники, які 40 років тому вперше переступили поріг освітньої установи, а також керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина, директор «Центру з обслуговування закладів освіти» Сокальської районної ради Микола Мисак, Волицький сільський голова Надія Білик, депутат Сокальської райради Олег Іванчина.

Директор Ганна Кус привітала присутніх із святами і коротко розповіла історію про весь пройдений шлях освітнього закладу, починаючи з 1979 року.

Окремі слова вітань лунали на адресу педагогічного колективу, а с особливо – вчителів-ветеранів. Зі щирими словами поздоровлень та побажань, гості передали подарунки і суттєву матеріальну підтримку Волицькій школі.

Керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина  привітала від імені голови райради і вручила грамоти керівництву та педагогам, а також подарувала книги для поповнення шкільної бібліотеки: «Сьогодні Волицькій школі – 40 років. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів та вчителів є не лише берегти, а й примножувати історію рідного навчального закладу, передавати її з покоління в покоління. Хай і надалі у тут панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і вчителі, а на українському небосхилі спалахують юні зірки – випускники Волицької школи. Хай вона живе горінням дитячих і вчительських сердець та веселковим сміхом, який із року в рік лунає над нею».

З ювілеєм та святом першого дзвоника присутніх також привітали директор комунального закладу Сокальського району районної ради центру обслуговування закладів освіти Микола Мисак, Волицький сільський голова Надія Білик та депутат райради Олег Іванчина.

Загалом, в ході урочистостей,  трудовий колектив отримав багато подарунків, теплих слів, а також музичні вітання від своїх колег та вихованців.

 

 

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

освіта

Розпорядження про оголошення конкурсу  відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка»
Розпорядження про оголошення конкурсу відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка»

Розпорядження про оголошення конкурсу  відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка»

Затверджено
розпорядження міського голови м.Сокаль
від  2 вересня 2019 року №60-од


Оголошення
про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади
директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка» Сокальської міської ради Львівської області 

Сокальська міська рада Львівської області оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка» Сокальської міської ради Львівської області  (місце знаходження закладу дошкільної освіти 80001, Львівська область м.Сокаль вул..Шептицького, будинок 117,  http://kalynkasokal.lvivedu.com/).
Найменування посади та умови оплати праці Директор Комунального закладу дошкільної освіти
Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»;  постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств»; наказу Міністерства освіти України від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу дошкільної освіти Посаду керівника закладу дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу дошкільної освіти особисто подає такі документи:
- письмову заяву;
- особистий листок по обліку кадрів, фото 3см х 4 см;
- автобіографію;
- копію диплома про вищу освіту ступеня не нижче бакалавра;
- копію паспорта громадянина України;
- копію трудової книжки;
- заяву про згоду на обробку персональних даних;
- мотиваційний лист;
- перспективний план розвитку закладу, розроблений за такими критеріями: новації щодо управлінської діяльності з вирішення ключових проблем розвитку закладу, шляхів покращення матеріально-технічної бази, раціонального використання ресурсів закладу, створення сучасних умов організації освітнього процесу тощо.
- документ, що підтверджує відсутність судимості за вчинення злочину / корупційного правопорушення;
- документ  про проходження психіатричного огляду;
- інформацію про особисту адресу електронної пошти та номер контактного телефону для зворотнього зв’язку.
Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі в конкурсному відборі.
Прийом документів здійснюється у відділі організаційно-кадрової роботи Сокальської міської ради з 05.09.2019 по 25.09.2019 (включно) понеділок-п’ятниця з 09.00 до 16.00 (обідня перерва  13.00-13.30), за адресою: вул.Шептицького, 44 м.Сокаль, Львівська область, 80001
Місце, етапи та дата проведення конкурсного відбору
Етапи проведення конкурсного відбору Приміщення Сокальської міської ради (вул..Шептицького, 44, м.Сокаль Львівської області)


 Конкурсний відбір проводиться поетапно:
- формування складу конкурсної комісії. Дата початку формування персонального складу конкурсної комісії з 05.09.2019 року;
- подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам (з 05.09.2019 по 25.09.2019 (включно);
- вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу (07.10.2019 року о 14.00 год.);
- публічний захист перспективного плану розвитку закладу (до 10 хв.) – 08.10.2019 року  о 10.00 год.;
- ухвалення рішення про визначення переможця конкурсу;
- оприлюднення результатів конкурсного відбору.
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсного відбору Шклянка Оксана Володимирівна,
7-30-60
e-mail: miskradasokal@ukr.net

^

Міська рада
Сокальська міська рада

суспільство

Оформити  паспорт тепер можна у Центрі надання адміністративних послуг
Оформити паспорт тепер можна у Центрі надання адміністративних послуг

 Оформити  паспорт тепер можна у Центрі надання адміністративних послуг

Жителі Сокальського району можуть тепер оформити закордонний паспорт та внутрішній у форматі ID-картки у Центрі надання адміністративних послуг. Офіційний старт наданню нових адміністративних послуг у Сокальському ЦНАПі дали 3 вересня голова районної ради Микола Пасько, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, начальник районного відділу ГУ Державної міграційної служби Мар’яна Гресюк, керівник відділення АТ КБ «Приватбанк» Галина Гудим, працівники центру. p>

Групи послуг, що надаються ЦНАП: державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців; послуги соціального характеру; земельні послуги; послуги містобудування та архітектури; послуги Держпродспоживслужби. Відділ знаходиться в приміщенні відділу агропромислового розвитку Сокальської районної державної адміністрації по вул.Тартаківська, 7, м. Сокаль.

^

Газета
"Голос з-над Бугу"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:17, 15 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567