** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.08.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 серпень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Дітям-сиротам придбають житло
Дітям-сиротам придбають житло

Дітям-сиротам придбають житло

2 серпня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з обстеження будинків/квартир для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа у Сокальському районі. Члени комісії розглянули пропозиції 2 житлових об’єктів: житловий будинок у с.Сенятин, Сокальського району та двохкімнатна квартира у м.Червоноград, для придбання 2 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та 2 особам з їх числа, (2 сімейні групи). Одноголосно члени комісії проголосували за виділення коштів з районного бюджету на купівлю даних житлових об’єків в сумі 260 тис. грн.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

Про святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України вели мову за круглим столом
Про святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України вели мову за круглим столом

Про святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України вели мову за круглим столом

3 серпня, у четвер, відбулося перше засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, які заплановані на 23-24 серпня цього року.

Засідання провели за участю голови Сокальської районної ради Миколи Паська, голови Сокальської райдержадміністрації Романа Токая, керівника апарату Сокальської РДА Віри Білець, секретаря Сокальської міської ради Ігоря Сидора та представників відділів Сокальської РДА.

Учасники узгодили орієнтовний план заходів, які відбуватимуться у святкові дні. Зокрема: 23 серпня урочисто піднімуть державний прапор України на площі біля пам’ятника Т.Шевченка. Цю важливу місію доручать, як і минулого року, провідному спортсмену Сокальщини та дитині учасника АТО. Святкування Дня Прапора заплановано на 12 годину.

Святкування Дня Незалежності України відбудеться 24 серпня на головній сцені міста Сокаль. Для її брання, пропонувалося виготовлення тематичного банеру, який можна було б використовувати у наступні роки.

Андрій Мандрик, начальник відділу молоді і спорту Сокальської РДА, повідомив, що у День Незалежності проходитимуть спортивні змагання за участю юнацьких та дорослих команд, зокрема: турнір із шахів, спартакіада для людей з інвалідністю, пляжний волейбол, кубок “Незалежності” дорослих та юнацьких команд.

Голова Сокальської районної ради запропонував нагородити учасників АТО із Сокальщини грамотами, та привітати їх на головній сцені міста.

Сценарій свята доручили підготувати відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій.

Початок святкування Дня Незалежності буде уточнено на наступному засіданні організаційного комітету, яке відбудеться у вівторок, 8 серпня 2017 року.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Створено нову Громадську раду при Сокальській РДА
Створено нову Громадську раду при Сокальській РДА

Створено нову Громадську раду при Сокальській РДА

2 серпня у приміщені Сокальської райдержадміністрації пройшли установчі збори з обрання Громадської ради. На початку голова РДА Роман Токай привітав усіх учасників та зауважив, що співпраця з громадськістю відноситься до пріоритетних завдань діяльності райдержадміністрації. Висловив сподівання на плідну співпрацю між громадськістю та владою. Далі керівник апарату РДА Віра Білець інформувала про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів, оголосила загальну кількість зареєстрованих учасників (16 представників інститутів громадянського суспільства) та запропонувала розпочати роботу.

Після ознайомлення з усіма представниками було сформовано персональний склад ради шляхом відкритого голосування.

Після установчих зборів відбулося перше засідання новообраної Громадської ради. На ньому було обрано керівний склад дорадчого органу. Головою Громадської ради обрано виконавчого директора Благодійного фонду "КАРІТАС"- Сокаль Мар`яну Яремчук , її заступниками – уповноваженого представника профспілкового комітету КП "Сокальська районна друкарня" Богдана Шклянку та голову Сокальської молодіжної громадської організації "ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ" Віталія Комбеля. Функції секретаря виконуватиме уповноважений представник ГО Львівська обласна організація "Комітет виборців України" Жанна Журавінська.

Було обговорено низку питань, які розглядатимуть на наступному засідання. Серед основних: діяльність паспортного столу (проблеми з чергами); забруднення річки Західний Буг та діяльність на території району ГО "П`ятий кут"

Зазначу, що на зборах був присутній учасник АТО Андрій Семенюк. Він звернувся до членів Громадської ради з проханням заслухати на своїх засіданнях інформацію про діяльність усіх громадських організацій на території району.

Наступне засідання Громадської ради заплановано провести вже 30 серпня.

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

Сокальська районна рада оголошує конкурс на визначення опорних навчальних закладів.
Сокальська районна рада оголошує конкурс на визначення опорних навчальних закладів.

Сокальська районна рада оголошує конкурс на визначення опорних навчальних закладів.

Сокальська районна рада Львівської області оголошує конкурс на визначення опорних навчальних закладів.

У конкурсі беруть участь навчальні заклади району і загальна кількість учнів опорного навчального закладу (без врахування учнів філій), як правило, становитиме не менше 200 осіб .

Конкурсантам необхідно подати в Сокальську районну раду заявку, ілюстративні матеріали (відеопрезентації), опис проекту опорної школи (до 20 аркушів) з інформацією за напрямами:

1) кількість учнів (вихованців) опорного закладу (без врахування філій);

2) кількість філій, або населених пунктів, звідки будуть підвозитися учні з урахуванням потреб осіб з інвалідністю (у тому числі тих, що пересуваються на кріслах колісних) (не менше ніж з трьох селищ, сіл, в яких ліквідовано загальноосвітні навчальні заклади або припинено (зупинено) їх діяльність) і педагогічних працівників (у разі потреби) до опорного закладу і до місця проживання;

3) кількість учнів, які тепер навчаються в інших школах та будуть підвозитися до опорної школи;

4) загальна кількість учнів, що будуть підвозитися до опорної школи;

5) якісний склад та досягнення педагогічного колективу; прогнозовані профілі навчання, поглиблене вивчення предметів; науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу; результативність роботи навчального закладу за такими критеріями: результати учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту наукових робіт МАН, інших змагань та конкурсів;

6) матеріально-технічна база закладу: навчальні кабінети фізики, хімії, біології, географії, інформатики (вказати кількість комп’ютерів у кожному з них, доступ до швидкісного Інтернету, наявність локальної мережі) та інші, лабораторії; класи з комп’ютерним і мультимедійним обладнанням; спортивні об’єкти з відповідним обладнанням; актова зала; укомплектована бібліотека, їдальня (вказати кількість посадочних місць), обладнання харчоблоку, та інше;

7) план розвитку навчального закладу на 3 роки (3-5 сторінок з оцінкою можливих ризиків);

8) маршрути підвезення учнів та педагогічних працівників (з урахуванням відстані та приблизного часу в дорозі);

9) наявність автомобільних доріг з твердим покриттям для забезпечення безпечного підвезення учнів і педагогів до місця навчання, роботи та місця проживання;

10) план організації інклюзивного навчання в закладі (за потребою); чіткий опис інвестиційних потреб опорної школи;

11) необхідність придбання автобусів для перевезення учнів і педпрацівників; інвестиції в шкільну бібліотеку; заходи з енергозбереження;

12) ремонт приміщень опорної школи (необхідно додати докладне пояснення відповідних потреб школи);

13) облаштування, необхідне для забезпечення інклюзивного навчання; включення інших видів позашкільної діяльності.

Усі документи подаються також і в електронному вигляді.

Заявки та додані документи приймаються з 3 серпня 2017 року до 17:00 години 17 серпня 2017року за адресою: м.Сокаль, вул. Шептицького, 26, Сокальська районна рада Львівської області (загальний відділ)

Телефон для додаткової інформації: 7-20-88

Конкурсний комітет із визначення опорних навчальних закладів

Рішення районної ради від 26.07.2017р. №362 «Про затвердження умов конкурсу на визначення опорних навчальних закладів» з додатками

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:41, 26 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464