** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.07.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 липень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

В Сокалі урочисто зустріли учасників Міжнародного спливу на байдарках
В Сокалі урочисто зустріли учасників Міжнародного спливу на байдарках

В Сокалі урочисто зустріли учасників Міжнародного спливу на байдарках

3 липня в м.Сокалі відбулася урочиста зустріч учасників Міжнародного спливу на байдарках "Буг-2017", який проходить в рамках програми євроінтеграції і співпраці прикордонних областей України і Польщі. Цього року у спливі, який проходить територією Польщі та України, взяли участь 15 польських та 13 українських байдарочників. За традицією гостей вітали хлібом-сіллю та українськими піснями у виконанні гурту «Заспів». Учасників привітали голова райдержадміністрації Роман Токай, заступник голови районної ради Василь Бойко, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк. Гості з Польщі подякували сокальцям за гостинність, побажали процвітання українсько-польській приязні. Мета заходу – популяризація водного туризму, обмін культурними та спортивними здобутками між прикордонними районами України та Польщі, підготовка туристів-водників до походів вищої категорії складності. Сплив проходить по території України річками Західний Буг, Рата, Солокія, Свиня. Організаторами заходу виступили Сокальські райдержадміністрація та районна рада, староство повітове в м.Грубешеві, польська спілка байдарочників, Великомостівський спортивно-туристичний комплекс «Під дубом».

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Генеральний директор ДП «Львіввугілля» для регіональних ЗМІ провів прес-конференцію
Генеральний директор ДП «Львіввугілля» для регіональних ЗМІ провів прес-конференцію

Генеральний директор ДП «Львіввугілля» для регіональних ЗМІ провів прес-конференцію

В ході прес-конференції, яка відбулася у п’ятницю, 30 червня генеральний директор ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко наголосив, що Міністерством було передбачено 300 мільйонів гривень — це кошти, які беруться в рахунок майбутнього видобутку і реалізації.

На ДП “Львіввугілля” було передбачено 78 млн: на шахту «Відродження» 5,5 млн грн (428 лава), 45 млн на «Лісову» (166 лава), 11 млн на «Степову» (138 лава) та 16,8 млн грн на «Відродження» (168 лава). З тих коштів ми отримали 56 мільйонів.

Андрій Дяченко сказав, що нам вдалося також зробити конвеєризацію лави по шахті «Відродження» з добовим видобутком 1000 тон, по «Лісовій» вже отримали біля 40 млн і запустили 166 лаву — це є низькозольне вугілля, яке відвантажується на генеруючі компанії без збагачення.

Окрім того, за його словами проведено капітальний ремонт секції механізованого кріплення по шахті «Степова» (1,5 млн грн), зараз готуємо 168 лаву по шахті «Відродження». Це нам дає, в першу чергу, збільшення вуглевидобутку на близько 1,5 тисячі тон. І розвиток в подальшому.

Якщо ми в такому режимі будемо рухатися вперед, то ще липень в нас буде трохи напружений і серпень, але далі ДП може працювати на рівні 5–5,5 тисяч тон на добу стабільно – наголошує генеральний директор ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:41, 2 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464