** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.02.2016

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 лютий 2016 року

Пошук в новинах   

влада

Заступник голови Львівської облради провів прийом громадян в Сокалі
Заступник голови Львівської облради провів прийом громадян в Сокалі

Заступник голови Львівської облради провів прийом громадян в Сокалі

У вівторок, 2 лютого в приміщенні Сокальської районної ради провів прийом громадян заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. Разом із ним спілкувались з людьми голова СРДА Олег Пелих, голова Сокальської районної ради Микола Пасько та його заступник Василь Бойко, депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян. На зустріч із представником облради прийшло чимало громадян і тому замість запланованих півтори години, Володимир Гірняк приймав наших мешканців більше 2-х годин. Питання, які обговорювались в ходів розмови були доволі актуальними. Зокрема голови місцевих рад району торкнулись проблеми ремонту доріг, депутати районної ради цікавились питанням децентралізації, а міські обранці - залученням інвесторів. Також були і мешканці з своїми особистими проблемами.

Володимир Гірняк наголосив, що кількість створених нових робочих місць є певною оцінкою роботи представників влади. Тому якщо не вдасться все ж таки залучити в Сокалі німецького інвестора «Леоні», треба шукати інших. В майбутньому  наш район чекає закриття шахт і це призведе не лише до скорочення робочих місць, а й до зменшення надходжень до бюджетів. 

Загалом, підсумовуючи проведений прийом громадян, в інтерв’ю для радіо «Сокаль»  Володимир Гірняк зазначив, що розмова була конструктивна, велику активність проявили сільські голови які торкнулись актуальних проблем. Хоча можливо що не всі залишились задоволеними результатами розмови.

На завершення розмови Володимир Гірняк ще коротко зупинився і на обласному конкурсі мікропроектів, пообіцяв спільно із Сергієм Касьяном допомогати і сприяти місцевим радам, які напишуть цікаві проекти і виділять співфінансування.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Голова райдержадміністрації провів ознайомчу нараду
Голова райдержадміністрації провів ознайомчу нараду

Голова райдержадміністрації провів ознайомчу нараду

2 лютого новопризначений голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих провів ознайомчу нараду з керівниками структурних підрозділів та працівниками апарату РДА. Під час наради він наголосив, що результат роботи голови і успішне виконання обов’язків досягається спільними зусиллями всього колективу райдержадміністрації. „Я завжди відкритий для спілкування, - сказав Олег Пелих, – готовий спільно з вами вирішувати проблемні питання району, сподіваюсь на порозуміння та підтримку”.

^

РДА
Сокальська РДА

культура

Українська “РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ” завойовує нові території...


11 міст на теренах Львівщини
1 місто у Республіці Польща
9 пісень
12 віршів
20 відео-сюжетів
140 дитячих малюнків
35 учасників на сцені, і майже така ж кількість закулісних активістів-помічників.
Саме з таких цифр складається благодійний концерт РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ “Згадаємо як це було...”.

 

Українська “РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ” завойовує нові території..
Українська “РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ” завойовує нові території..

Благодійний концерт РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ — масштабний проект, який стартував у рідних стінах Забузького Народного дому і гучно прогримів на закордонній сцені у Томашеві Любельському (Республіка Польща). Проект, який єднає патріотів, волонтерів, учнів, вчителів, художників, фотографів, медиків і просто небайдужих людей, що безмежно люблять Україну та поважають своїх сучасних Героїв.

Ідея РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, в концертному амплуа, сягає літа 2014 року, коли через руки активістів та волонтерів проходили маскувальні сітки та браслети виживання для воїнів АТО. У тих же творчих головах вимальовувалися картини, які згодом переросли у віршовані частини концерту. Спершу все бачиш в одному ракурсі, але коли до твоєї ідеї долучаються інші розумні та творчі голови звичайна ідея переростає у геніальну ціль, і це саме той випадок. Хтось відповідав за сценарій (Христина Білоус), хтось за пошук відео (Світлана Коляда), а хтось підбирав душевні вірші та музичний супровід(Ольга Коляда). Коли ж основа була промальована, тоді будували нові деталі, а саме сценічний інвентар. “Йолка”, барикади, шини, одяг для активістів, беркуту та медиків... здавалося найменша деталь, а вона додає сюжету реальності. І знову пошук обмундирування.


Але, як кажуть, світ не без добрих, і тим більше, творчих людей... Змайстрували ялинку, прикрасили її учнівськими малюнками (адже діти теж хотіли внести свою частку у історію на сцені), пошили балаклави, пофарбували щити, змайстрували кийки, назбирали шини. З кожним днем до проекту долучалося все більше людей, саме так, як було на євромайдані (фотограф, художник, священник, музиканти, медики...), і здавалося, що історія повторюється. І ось, цей день настав.


30 листопада 2014року — зала у Народному домі с.Забужжя заповнена усіма бажаючими поринути у спогади річної давності (історії), а за кулісами "вулик" артистів, які сповненні переживань за прем`єрний концерт. Але все вдалося і Революція Гідності пройшла на одному диханні. Студентський майдан із гарячим чаєм та болючими ударами від беркуту, палаючі барикади із шин та революційне весілля, душевні листи солдатам та дзвінки в реальну, зовсім не концертну, зону АТО. Музичним лейтмотивом концерту стала пісня “А я живий”, яку виконав о.Йосип Скоробагатий, а от художнім — картина “Єдина Україна”, яку малював художник Сергій Бенедишин (картина була неповторною (індивідуальною) для кожного концерту).

Вірші, пісні, відео сюжети — душевно підкреслювали моменти болючої історії та гіркого сьогодення. Каска по залу, у яку збирали гроші на підтримку української армії, стала невід`ємним елементом благодійних концертів, а їх на сьогоднішній день налічується вже дванадцять. Сума зібраних коштів сягнула сорока тисяч гривень, а продукти вимірювалися сотнями кілограм. Забужжя, Зубків, Комарів, Опільсько, Войславичі, Сокаль, Червоноград, Соснівка, Городок, Комарно, Львів, Томашув Любельський — георграфія маленької РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ. Нові зали, нові обличчя, нові Герої проте сльози на очах глядачів із однаковим присмаком болю пережитих подій. Кожен благодійний концерт, був по своєму особливим, щось змінювалося, щось додавалось, а щось було абсолютно імпровізовано. Саме таким чином відбувся виступ перед Оперним театром у Львові, де глядачами були звичайні перехожі.

Після року гастролей по Львівщині, організатори отримали запрошення на виступ у Польщі. Виникало багато труднощів, як з документами для перетину кордону, так із текстами по сценарію, адже потрібно було влучно передати сюжетну лінію польською мовою.

Але все вдалося, про це пише куратор-організатор Христина Білоус на facebook/

"Напевно, нічого в житті не відбувається без Божої на то волі, допомоги друзів та небайдужих людей. Може це і смішно, але ми йшли до цього рік маленькими кроками. Ніби і недалеко їхали, але кордон- велика перешкода для нас через стоси різноманітних документів і витрати, які вони тягнуть за собою. Щиро дякую всім, хто допоміг порадою, ділом, фінансами, хто вірив у нас. Велике спасибі Марціну Рехулічу, агенції розвитку Розточчя та товариству «Чайня» за проукраїнські погляди та щиру симпатію до українців, за сміливість показати своїм співвітчизникам те, на що у них може бути непередбачувана реакція, а також за можливість стати людям по обидві сторони кордону трохи ближчими один до одного, обмінятися культурними надбаннями та налагодити зв`язки для подальшої співпраці.

Можу сказати точно, що цього всього б не було, якби не Світлана Коляда та отець Йосип Скоробогатий, а також купка тих малих і великих артистів, які стали всі гуртом таким хорошим колективом.
Спробую згадати всіх, хто був з нами:

  • Друзі та колеги з ГО «Всеукраїнський волонтерський рух», ГО «Майстерня мрій», ГФ «самооборона майдану 10 сотня».
  •  
  • Народні депутати Сергій Кіраль та Михайло Бондар – допомога у виготовленні віз.
  •  
  • Депутат районної ради Віктор Притулко – озвучення двох роликів польською мовою;
  •  
  • Депутат міської ради Ігор Кіраль – надав матеріали для виготовлення сценічного інвентаря;
  •  
  • Приватний нотаріус Вікторія Ніткевич - нотаріальний супровід і волонтерські ціни на послуги;
  •  
  • Володя Процюк – переклад відео на польську мову.
  •  
  • Ольга Світуха - безкоштовні консультації з оформлення документів на візу.
  •  
  • Ольга Ровецька - допомога у виготовленні сувенірів.
  •  
  • Пан Генадій зі Львова, Федунь Надія – переклад сценарію на польську.
  •  
  • Меценат Пребен Ван Нільсен – фінансова підтримка, оплата витрат на проїзд автобусом Сокаль-Люблін.
  •  
  • Захід підтримали: адміністрація Забузької ЗШ І-ІІІ ст., бібліотека с. Забужжя, Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій, відділ освіти Сокальської РДА, будинок культури с. Забужжя, Сокальська міська рада.
  •  
  • Дякуємо за гарну роботу працівникам Томашівського дому культури, ведучій Олі Козері та хорошому адміністратору "Хутору Гораєц", де ми мали можливість казково відпочити "

Отже, українська РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ “Згадаємо як це було...” 23 січня 2015 року прогриміла у стінах Томашівського Дому культури. За словами Ольги Коляди "Це був найкращий, наймасштабніший і найдосконаліший концерт зі всіх, які були до того". Світло, звук, дим і масштаби сцени робили акторів стараннішими. Для того, щоб досконало передати дух РЕВОЛЮЦІЇ, у концертних номерах додали хореографію, а кожна пісня та вірш мали свій відеоряд, який проектували на великий екран. Картина, яку щораз малює на концертах художник, на цей раз мала сокальську тематику, це була “Жінка-Сокальчанка”. Західні сусіди із трепетом відчули піднесений та мужній дух Євромайдану, переймалися долею українських захисників у зоні АТО, а наприкінці концерту разом із учасниками співали “Пісню за Україну”. Chwała Ukrainie! Bohaterowie chwała! (так польською звучить Слава Україні! Героям слава)- польські друзі гучно навчилися славити українських Героїв. Залюбки приміряли вишиванки та українські віночки і звісно запрошували ще у гості. Усі учасники проекту повернулись додому, проте  позитивні емоції та враження від закордонних гастролей, підбадьорюють та спонукають досягати нових вершин, а заодно розповідати історію європейського прагнення українців все новим глядачам.

На цьому етапі проект не закінчується, адже боротьба із зовнішнім ворогом триває, а наші українські захисники потребують підтримки, як моральної так і фінансової.

Щиро ваша Світлана Притулко
Фото: Оксана Василькова (незамінний фоторепортер усіх концертів)

^

дописувач_
***

суспільство

Волонтер Корпусу Миру США у Сокалі
Волонтер Корпусу Миру США у Сокалі

Волонтер Корпусу Миру США у Сокалі

Вже минув місяць, як на Сокальщину приїхала чудова молода і активна людина із Америки Дженніфер Лі, яка є волонтером Корпусу Миру.

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.

Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя. Цілі Корпусу Миру: допомагати українцям шляхом надання спеціалістів для задоволення існуючих потреб у громаді; сприяти кращому розумінню американців українцями та навпаки – українців з боку американців.

В м. Сокаль та районі Дженніфер працюватиме із громадською організацію Сокальська районна асоціація інвалідів та у бібліотеці с. Забужжя за проектом «Розвиток громад».

В рамках цієї програми, волонтери сприяють соціальному та економічному розвитку місцевих мешканців через посилення компетенції членів громад та обслуговуючих організацій, сприяння сталому розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором.

В асоціації людей з інвалідністю ми разом працюємо над цікавими ідеями та шукаємо шляхи і фінансування для їх втілення. Дженніфер багато допомагає та проводить гуртки витинанок та малювання із неповносправною молоддю.

Запрошуємо усіх бажаючих допомогти у нашій спільній роботі. Ми раді будемо почути Ваші ідеї, пропозиції та відчути будь-яку іншу підтримку. Тому що у нас є для кого працювати!

Приходьте до нас у вівторок чи в четвер за адресою: м. Сокаль, вул. Чайковського, 42.

Або телефонуйте: 096 8803929, 093 3575247.

Волонтер Корпусу Миру США у Сокалі
Волонтер Корпусу Миру США у Сокалі
Волонтер Корпусу Миру США у Сокалі
Волонтер Корпусу Миру США у Сокалі

^

Асоціація Інвалідів
Сокальська Районна Асоціація Інвалідів

суспільство

У шахти
У шахти "Відродження" ювілей

У шахти "Відродження" ювілей

Шахтарська праця відіграє дуже важливу роль в господарсько-економічному житті Сокальщини. Саме завдяки шахтарям і їх невтомній праці наш район та місто Червоноград мають чималі відрахування в бюджет. У структурі ДП "Львіввугілля" є шахти "Лісова", "Великомостівська", "Межирічанська", "Зарічна", "Степова", "Червоноградська", "Відродження". 1 лютого шахта "Відродження" відзначатиме славний 55-річний ювілей.

Літопис трудової слави копальні розпочався 1 лютого 1961 року, коли згідно з Постановою №100 Ради народного господарства Львівського економічного адміністративного району шахту №4 "Великомостівська" було здано в експлуатацію з проектною потужністю 750 тисяч тонн вугілля на рік. За покладами "чорного золота" в той час шахта №4 "Великомостівська" була другою перлиною Львівсько-Волинського вугільного басейну.

55 років  вагомий ювілей. За цей час поновлювали обладнання, змінювались керівники, але завжди були люди праці  шахтарі. Саме вони щодня видобували нагора "чорне золото". За 55 років роботи колективом шахти "Відродження" видано нагора майже 42 млн. тонн вугілля і пройдено майже 317 кілометрів гірничих виробок. Для того, щоб інші умілі руки взяли зі землі багатство її надр, йдуть спочатку прохідники. На шахті немає легкої роботи, але й важчої, ніж у прохідників, теж немає. Найвищого видобутку вугілля було досягнуто в 1976 році  1263490 т (директор Валерій Дюмін) та у 1984ому  1283057 т (директор Віталій Червяков). Найкраще досягнення по проведенню гірничих виробок було у 1965 р. Пройдено 12631 погонних гірничих виробок, з них понад план 308 погонних метрів. У той час прохідницькі бригади очолювали Петро Кондратенко і Микола Мицик, а бригадирами були Євген Мельничук, Степан Загорський та Іван Голодюк.

Добре відомі в басейні імена інших керівників прохідницьких дільниць, а саме: Юрія Усенка, Мар`яна Марка, Євгена Ушакова, Василя Скирти, Ібрагіма Мургузова, Віктора Трищука. Сьогоднішнє молоде покоління прохідників шахти гідно несе славу своїх попередників. Андрій Куц, Андрій Ахтянкін, Сергій Якуц, Олег Васьов, Андрій Фенцик, Андрій Концеград роблять все для того, щоб дільниця прохідницьких робіт кілька років поспіль достроково виконувала річний план проходки.

Шахта славиться трудівниками, для яких шахта  це усе життя. Що не ім`я  то легенда. Начальники вуглевидобувних дільниць: Володимир Кобильський, Євген Уланов, Олексій Кузнєцов, Олег Ковтюк, Анатолій Михайлов, Володимир Коломієць, Богдан Старий, Олександр Бушуєв, Іван Висоцький, Ярослав Котис, Сергій Руденко, Олександр Троцько, бригадири гірників очисного забою: Микола Школяренко, Сергій Смолов, Василь Піхоцький, Олександр Овчінніков, Федір Белінський, Михайло Мавдрик, Федір Нестерук, Ярослав Гіщак, Іван Мацків, Віктор Шевчук, Василь Бенько, Роман Боднар, Михайло Козакевич та багато інших шахтарів кували трудову славу копальні.

З 1998 року і до сьогодні, з маленькими перервами, керує копальнею "Відродження" Павло Овчінніков. Він  людиналегенда, постійно дбає про працівників, намагається покращувати обладнання на шахті, тому його праця не є марною. Заслуги керівника копальні відзначені на високому рівні: він нагороджений знаком "Шахтарська доблесть", а також удостоєний звання "Заслужений шахтар України", є повним кавалером знаків "Шахтарська слава". Директор жартує, що цьогоріч досягне "повноліття"  18 років на керівній посаді.

У нас чудовий колектив, своїх шахтарів і шахтарочок дуже люблю. Ми самі здатні заробити на хліб, тому не хочемо стояти з простягнутою рукою. Шахтарі щодня спускаються під землю, ризикуючи власним життям, видобувають нагора "чорне золото", а, в результаті, виходить заборгованість по заробітній платі. Мені ніяково дивитись в очі своїм працівникам, бо ж вони не ліниві, заробили гроші, а їх не виплачують. Ми проти страйків, всі шахтарі добре знають, що після простою на шахті дуже багато зусиль необхідно докласти, щоб знову запустити видобуток вугілля. Але, з іншої сторони, за ними  сім`ї, дружини, діти, які залишились без шматочка хліба. Без підтримки держави ми не виживемо. Наша копальня практично не страйкувала, однак ми підтримуємо вимоги шахтарів "Степової", бо зарплатню треба виплачувати вчасно",  говорить директор шахти Павло Овчінніков.

Незважаючи на важчі умови виживання, директор шахти і очолюваний ним колектив налаштовані оптимістично. Запитала, яких кращих працівників можна відзначити? На що Павло Віталійович відповів: "за 55 років роботи шахти на її теренах пропрацювали майже 15 тисяч людей. І про кожного хочеться сказати добре слово, подякувати за шахтарську працю. В нас усі найкращі".

Вугільники дільниці №4  завжди були і є в перших рядах вуглевидобувників. Колектив постійно працює в тисячному режимі і досягає найкращих результатів. Варто сказати багато добрих слів і про роботу дільниці шахтного транспорту. Так, вони не дають вугілля, але супроводжують шахтарів з перших хвилин, коли вони сідають у кліть. Трудовий колектив на чолі з Петром Солодким, Євгеном Подревським, Станіславом Мевшою ніколи не підводив шахту.

Ветеран Дмитро Мигаль пропрацював начальником дільниці вентиляції і техніки безпеки понад 30 років, а на цій шахті трудився з 1963 по 2006-ий. Свою дільницю він передав у надійні руки молодого спеціаліста Романа Садовського, який продовжує традиції попередника. Ветерани також добре пам`ятають 1979 рік, коли бригадир гірників очисного забою Сергій Смолов став лауреатом Державної премії за досягнення високого навантаження на комплексі КМК-97.

Добре трудились та трудяться механіки Петро Швець, Василь Єфремов, Василь Роговський, Роман Іваневич, Богдан Солодкий, Віктор Федонюк. Ветерани пам`ятають високих професіоналів у своїй справі  Михайла Гамаля, Віктора Щербака, Григорія Дзися, Віктора Тихого, Віктора Цимбала, Григорія Сподарика.

Хороших слів заслуговують і працівники дільниці по монтажу, демонтажу та ремонту гірничо-шахтного транспорту. Боєздатний колектив під керівництвом Сергія Коваця гідно справляється з виробничими завданнями, пам`ятаючи, що їх попередник Володимир Кондюх та дільниця, якою він керував, досягнули рекордних темпів монтажнодемонтажних робіт.

Дільницю технологічного комплексу на поверхні очолює ветеран шахти Борис Маковецький  грамотний фахівець, хороший організатор виробництва. Ветерани шахти Василь Богуцький, Сергій Миронов та інші докладають максимум зусиль, щоб видобуте вугілля вчасно дійшло до споживача.

За 55 років шахту очолювали Борис Скіпін, Валерій Дюмін, Ярослав Наливайко, Віталій Червяков. Вагомий вклад зробили і головні інженери Володимир Дмітрієв, Валерій Рудін, Сергій Нестерук, Микола Гнатишак, Віктор Шайтан, Ярослав Савка, Василь Синевич, Олег Соломяний.

На шахті "Відродження" тісна співпраця між керівництвом, колективом і профспілками. Тому розуміють, що колектив живе не тільки роботою, тут організовують відпочинок шахтарським родинам на базі відпочинку "Світязь", який очолює ветеран праці, кавалер ордена "За заслуги" ІІ ст. Віктор Трищук. Мають також свою робітничу їдальню, сучасний дитячий садочок, медпункт.

Пишаються на шахті і єдиним Героєм України у ДП "Львіввугілля" Сергієм Руденком. У 2007-ому він був начальником дільниці №4, коли йому присвоїли це почесне звання.

Наші шахтарі до того ж  патріоти. Сотні працівників побували на Майдані під час Революції Гідності, під час розстрілів. А коли розпочалась неоголошена війна на сході України, вони добровольцями пішли захищати рідну державу. На даний час тринадцять гірників копальні "Відродження" призвані на строкову службу в Збройні сили України, а 29  перебували та ще досі перебувають в зоні АТО. Їх разом з профспілками ми підтримуємо, як тільки можемо. Купували для них берци, бронежилети, форму та інші необхідні речі. Ми постійно підтримуємо з ними зв`язок, телефонуємо. Як тільки є якась потреба  відразу допомагаємо. Уже тричі усі шахтарі перераховували одноденний заробіток для потреб наших військових. Не покидаємо також родини мобілізованих та сім`ї загиблих шахтарів,  зазначив директор шахти Павло Овчінніков.

А на запитання, чи приймають на роботу на шахту, він відповів: "На жаль, не маємо змоги розширювати виробництво, тому прийому на роботу немає. Іноді приходять юнаки, навіть ті, що побували в АТО, просяться на роботу, а я, на жаль, кажу, що не має вільного місця, бо відсутня плинність кадрів, всі стабільно працюють. Лише щорічно з Червоноградського гірничого технікуму беремо на роботу кілька молодих спеціалістів".

Важкі і славні 55 років історії шахти "Відродження" пролетіли, як один день. Були і успіхи, і невдачі, вітання і слава, гіркі дні нестабільної роботи та заборгованості із зарплати, а також великі перемоги. Все це позаду, а попереду, хочеться вірити,  злети і відродження, нові шахтарські виробки і виконання планів. Хай щастить вам, шахтарі і шахтарочки, продовжуйте творити славну історію копальні "Відродження".

Ольга ДИЛИН.

^

Голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

здоров'я

в приміщенні Сокальського районного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій
в приміщенні Сокальського районного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій

Відбувся ярмарок вакансій

03 лютого в приміщенні Сокальського районного центру зайнятості в рамках Дня учасника АТО відбувся Ярмарок вакансій, організований для демобілізованих військовослужбовців учасників антитерористичної операції. Фахівці ЦЗ мали можливість ознайомити присутніх з інформацією про роботодавців, які виявили бажання допомогти у працевлаштуванні учасників АТО, а також з перспективами проходження служби за контрактом у Збройних силах України. Презентував робочі місця у військових частинах Львівщини Богдан Микита - офіцер відділення комплектування Сокальського РВК.

Сокальський районний центр зайнятості

^

дописувач_
***

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:43, 25 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464