** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.10.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 жовтень 2017 року

Пошук в новинах   

суспільство

Шахта «Надія» відзначила ювілей
Шахта «Надія» відзначила ювілей

Шахта «Надія» відзначила ювілей

2 жовтня шахта «Надія» відзначила 55-ліття з дня відкриття. Привітали гірників підприємства голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, директор шахти Михайло Пугач та інші. Кращі гірники були нагороджені грамотами.

Довідка: будівництво шахти № 9 «Великомостівська», яку згодом було перейменовано на ПАТ «Шахта «Надія», розпочали в 1955 році і здали в експлуатацію 1 жовтня 1962 року з проектною потужністю 450 тис тонн вугілля на рік, відповідно 1500 тонн на добу.

Підприємство спеціалізується на видобутку кам’яного вугілля. Попри намагання у 1992 році закрити шахту, як безперспективну, сьогодні вона є прикладом успішного ведення видобутку вугілля.

З 2003 року на шахту не виділяють державні кошти, проте вдається виплачувати заробітну плату гірникам, яка найвища у регіоні, перевиконувати плани з видобутку вугілля, підтримувати власні підсобні господарства.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

«Екологічна безпека та стале сільське господарство» - семінар у Копитові
«Екологічна безпека та стале сільське господарство» - семінар у Копитові

«Екологічна безпека та стале сільське господарство» - семінар у Копитові

29 вересня, у п’ятницю, у селі Копитів відбувся семінар на тему «Екологічна безпека та стале сільське господарство». Його учасниками були голови місцевих рад району, фермери, керівники сільськогосподарських підприємств.

Семінар організувала Львівська міська громадська організація «Екотерра», яка впроваджує  альтернативні методи сталого сільського господарства, здійснює формування екологічної громадської думки та громадського руху за збереження та захист місцевих екосистем”, що фінансується Шведським Агентством Міжнародного Розвитку (SIDA), Шведську організацію Коальція Чиста Балтика (ССВ).

В рамках даного семінару керівників рад ознайомили з розвитком органічного виробництва, як запорукою екологічної та економічної стабільності у сільських громадах. Презентували добру сільськогосподарську < /p>

практику в тваринництві. Знайомили із розвитком органічного тваринництва заради екологічної безпеки та здоров’я нації та проводили експрес аналіз води на вміст нітратів.

Цікавою атракцією стала дегустація органічної та натуральної продукції.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Голова райдержадміністрації взяв участь у відкритті нового швейного цеху
Голова райдержадміністрації взяв участь у відкритті нового швейного цеху

Голова райдержадміністрації взяв участь у відкритті нового швейного цеху

2 жовтня у м.Белзі, за сприяння інвестора - фірми «Акрополіс», на базі Угнівського аграрно-будівельного ліцею відбулося урочисте відкриття швейного цеху. У ньому взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, Белзький міський голова Олексій Макух, директор ліцею Любов Осміловська, представники Львівського ПВТП "Акрополіс" та інші. Священники о.Олексій та о.Іван освятили приміщення та благословили присутніх на добрі справи. Голова РДА Роман Токай у своєму виступі зазначив, що райдержадміністрація і надалі сприятиме інвесторам у їх діяльності, адже це дає можливість створювати нові робочі місця, а також зміцнювати матеріально-технічну базу Угнівського аграрно-будівельного ліцею та забезпечувати роботою його випускників.

Це вже другий швейний цех, відкритий ПВТП «Акрополіс» на теренах Сокальщини. Нещодавно такий цех запрацював у м.Угнові. У кожному створено по 30 робочих місць. Фірма «Акрополіс» - номер один в Східній Європі виробник спорядження для мисливців та рибалок. На даний час підприємство також виконує замовлення для Збройних Сил України (пошиття ранців, чохлів для протигазів, тощо).

^

РДА
Сокальська РДА

спорт

Оля, 2 м. ката, 2 м. куміте
Оля, 2 м. ката, 2 м. куміте

Федервція «Карате-до Червоноград-Сокаль» розпочала новий змагальний сезон

01.10.2017 р у Львові у спорткомплексі «Грація» відбулися перші змагання цього навчального року «Чемпіонат Шкільної ліги карате». Змагання відбувалися за правилами олімпійської версії безконтактного карате – WKF. Від нашої федерації у змаганнях взяли участь 9 спортсменів у групі «А» і 2 у групі «Б» (новачки). Змагання відбувалися у наступних видах: індивідуальне куміте, індивідуальне ката і командне куміте. Спільними зусиллями спортсмени здобули 4 перших, 5 других і 8 третіх місць, що вивело нашу команду на трете місце у загальнокомандному заліку серед команд-учасників змагань. Результати виступів наших вихованців:

• Книш Дмитро (7 р., Сокаль): 1 місце ката, 1 місце куміте до 25 кг;

• Книш Вадим (9 р., Сокаль): 3 місце ката;

• Байдюк Ольга (9 р. Сокаль): 2 місце ката, 2 місце куміте.

• Мартинюк Владислав (10 р., Сокаль): 3 місце ката, 3 місце куміте до 33 кг, 1 місце у категорії 10р. абсолют (без врахування ваги спортсмена);

• Сич Матвій (11 р., Сокаль): 2 місце у категорії 11 років абсолют;

• Клепарівський Олександр (12 р., Червоноград): 2 місце ката;

• Сич Данило (14 р., Сокаль): 3 місце куміте 14-15 років абсолют;

• Мартинюк Максим (15 р., Сокаль): 1 місце куміте 14-15 років абсолют;

• Дячок Максим (15 р., Червоноград): 2 місце куміте 14-15 років абсолют.

У групі «Б» змагались Федун Владислав (8 р., Сокаль) і Зджанський Владим (9 р., Жвирка). Владиславу, нажаль, не вдалося здобути призового місця, а Вадим став третім у куміте.

Крім того у командному куміте 10-11 років команда у складі Мартинюк В., Сич М. та Зджанський В. здобули трете місце. Вітаємо призерів та переможців і бажаємо ім. успіхів на Відкритому Кубку Львова, що відбудеться 15.10.2017 р. і обіцяє бути дуже цікавим.

Макс Мартинюк, 1 м. куміте 14-15 р.
Макс Мартинюк, 1 м. куміте 14-15 р.
Влад, 1 м. куміте
Влад, 1 м. куміте
3-те командне місце
3-те командне місце
Дячок Макс, Сич Данило, Мартинк Макс,
Дячок Макс, Сич Данило, Мартинк Макс,

^

дописувач_
***

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:31, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464