** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.09.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

Сьогодні день народження у ГРИВНІ
Сьогодні день народження у ГРИВНІ

Сьогодні день народження у ГРИВНІ

2 вересня 19 років тому в Україні в обігу з`явилася своя національна валюта – гривня. Відповідно до Указу Президента України Леоніда Кучми та статей 99 і 102 Конституції України протягом 2—16 вересня 1996 року в Україні була проведена грошова реформа. В обіг введено національну валюту України гривню та її соту частку — копійку. Літерний код валюти — UAH, цифровий код — 980, скорочена назва — грн. Емісійний інститут — Національний банк України.

Грошова реформа в Україні стала надзвичайною подією для нашої держави, в результаті якої було створено один з невід`ємних атрибутів державності — національні гроші. Зарубіжні аналітики вітали здійснення грощової реформи у нашій державі, розглядаючи введення української валюти — гривні — як свідчення початку стабілізації української економіки.

Долар на початку історії гривні коштував 1,76. Щороку через інфляційні процеси та економічні негаразди гривня втрачала свої позиції. 26 лютого 2015 року долар США сягнув максимального показника за всі роки – 30,01 гривні.


^

Юлія Сорочук
_

суспільство

Впродовж літа сокальські правоохоронці розшукали 5 дітей які самовільно пішли з дому

Впродовж літа з настанням канікул і до 1 вересня на території Сокальського району проводився комплекс загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Літо – 2015».

В їх рамках працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Сокальської РВ ГУ МВСУ у Львівській області було прочитано 16 лекції в дитячих пришкільних таборах та ОЛК «Ровесник» на правову тематику, проведено 23 рейди по Сокалю та населених пунктах району.

Як повідомила радіо «Сокаль» начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей, майор міліції Ірина Мроць, в результаті вони зафіксували 3 факти вживання неповнолітніми особами алкогольних напоїв і як наслідок діти отримали алкогольне отруєння. Батьків неповнолітніх було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Окрім того до адмінвідповідальності було притягнуто 12 батьків за невиконання своїх обов’язків щодо виховання та навчання своїх дітей, 1 дорослого за вчинення насильства в сім’ї та 2 неповнолітніх за вчинення дрібного хуліганства. Паралельно під час проведення профілактичних заходів було розшукано 5 підлітків, які самовільно прокинули свої домівки.

Також в перші дні навчального року на території Сокальського району з метою попередження дитячого травматизму проводиться комплекс профілактичних заходів «Увага, Діти на дорозі» його мета – підвищення інформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод. 

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Хто влітку не отримав житлові субсидії, зимою може розраховувати на такі пільги

Хто влітку не отримав житлові субсидії, зимою може розраховувати на такі пільги
Хто влітку не отримав житлові субсидії, зимою може розраховувати на такі пільги

Зараз у всіх «на слуху» житлові субсидії. Тим, хто ще не знає що це таке – нагадаємо: житлова субсидія - це державна допомога, спрямована на соціальний захист і підтримку малозабезпечених верств населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги. Відтак, такий вид допомоги призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання з урахуванням пільг, що надаються, і розміром обов`язкового відсотка платежу, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Як повідомляє управління соціального захисту населення Сокальської РДА за призначенням житлових субсидій у Сокальському районі уже звернулося 4 тисячі 364 сім’ї, це близько 19% від усіх споживачів газу. З них у 50% сімей не вийшла субсидія за літній період. Але це ще не означає, що опалювальний сезон вони не отримають допомоги.

Сьогодні кожній сім’ї пропонується оформити заяву на отримання субсидії, разом із декларацією про доходи кожного зареєстрованого у житловому приміщенні за попередній календарний рік. Працівники Укрпошти розносять відповідні бланки. Тому ви можете надіслати заяви поштою або ж особисто занести в управління соцзахисту чи передати через повноважених осіб при сільських та селищній радах.

Начальник управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський рекомендує і навіть наголошує все-таки звертатися до уповноважених осіб, адже вони допоможуть із певними нюансами при заповненні.

Пам’ятайте, що житлові субсидії існують для того, щоби сім’ї, яким тяжко оплачувати житлово-комунальні послуги отримували грошову допомогу від держави. Тому, якщо ви відчуваєте, що вам це дається скрутно, то поспішайте заповнити заяви на отримання субсидії.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:09, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464