** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.09.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    1 вересень 2017 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр


ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

м.Сокаль,

31 серпня 2017 року о 11.00 год.

 ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

За ініціативою голови Сокальської районної державної  адміністрації Токая Р.Н. (лист №1137/02-25 від 28.08.2017р.), на підставі ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 21 Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання, скликається ХХІ позачергова сесію VІІ скликання Сокальської районної ради Львівської області, 31 серпня 2017 року,  о 11 годині в сесійному залі районної ради.

На розгляд сесії будуть винесені наступні питання:

Про створення опорної школи на базі Великомостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області;

Про створення опорної школи на базі Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сокальської районної ради Львівської області.

та Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

 

^

Адміністратор
-

влада

ХХІ позачергова сесія Сокальської районної ради не відбулась
ХХІ позачергова сесія Сокальської районної ради не відбулась

ХХІ позачергова сесія Сокальської районної ради не відбулась

За ініціативою голови Сокальської районної державної  адміністрації Токая Р.Н. (лист №1137/02-25 від 28.08.2017р  31 серпня  скликалась ХХІ позачергова сесія VІІ скликання Сокальської районної ради Львівської області.

На розгляд сесії планувалось винести наступні питання:Про створення опорної школи на базі Великомостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області; Про створення опорної школи на базі Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сокальської районної ради Львівської області. та Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

Поки депутати реєструвались у системі електронного голосування "Голос", голова райради Микола Пасько зробив декілька оголошень та розповів про свою поїздку на Схід України на День незалежності України.

Попри годинне очікування необхідної кількості депутатів не назбиралося. На ХХІ позачерговій сесії були присутні лише чотирнадцять депутатів.

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:37, 28 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464