** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.08.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    1 серпень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

У райдержадміністрації відбулась нарада оргкомітету з підготовки та проведення фестивалю
У райдержадміністрації відбулась нарада оргкомітету з підготовки та проведення фестивалю "ГутаFest".

У райдержадміністрації відбулась нарада оргкомітету з підготовки та проведення фестивалю "ГутаFest".

У засіданні взяли участь голова Сокальської РДА Роман Токай, керівник апарату Сокальської РДА Віра Білець, виконавчий директор Асоціації рад Сокальщини Віктор Притулко, Савчинський сільський голова Василь Калька, керівники Народних домів сіл Гута та Савчин, начальники структурних підрозділів РДА.

Говорили про підготовку місця проведення. Оскільки задіяна територія досить велика, необхідно добре спланувати розміщення усіх секторів. Але спочатку, необхідно усе скосити, встановити стовпи (по яких подаватимуть світло) та надати доступ до питної води. Важливим є і питання вказівників, як на трасі (вказівники як потрапити на фестиваль), так і уже на місці (для більш зручної орієнтації учасників фестивалю на місцевості).

Щодо концертної програми, то за словами Мирослави Михайлюк, усе готово. Начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Мирослава Михайлюк повідомила, що ведуться переговори із колективом “Galicia FOLK BAND”. Щодо транспорту для перевезення колективів також уже узгоджено.

Є ще питання по наметах для містечка майстрів, однак в найближчі дні його вирішать. Говорилось і про розташування підприємців, котрі займатимуться комерційною діяльністю. Наметами вони самі себе повинні забезпечити та до кінця тижня обов`язково потрібно повідомити в адміністрацію (7-20-47), що мають бажання здійснювати роздрібну торгівлю під час проведення міжнародного фестивалю

В результаті проведеної наради було обумовлено ряд завдань, котрі необхідно вирішити до кінця тижня. А саме:

- до кінця тижня сформувати кількість підприємців та визначити їх розташування;

- розмітити кожен сектор, кожен намет пронумерувати та закріпити волонтерів;

- передбачити аварійні виїзди

- знайти намети для містечка майстрів

- встановити вказівники та ін.

Наступна нарада відбудеться у п`ятницю, а вже у вівторок, на виїзній нараді, закріплять остаточний результат по розташуванню усіх секторів.

^

Юлія Сорочук
_

влада

На Сокальщині оголошено стан підвищеної пожежної небезпеки
На Сокальщині оголошено стан підвищеної пожежної небезпеки

На Сокальщині оголошено стан підвищеної пожежної небезпеки

Питання функціонування оперативних і комунальних служб району, управлінь і відділів РДА, установ, закладів і підприємств Сокальщини обговорювались в ході традиційної вівторкової наради у Сокальській райдержадміністрації. Проводив її голова РДА Роман Токай. Очільники розповіли про роботу ввірених структур протягом попереднього тижня, про попередні підсумки липня.

Міський голова Сокаля Вадим Кондратюк звернув увагу на діяльність комунальників, доповів про ремонтні роботи на дорогах міста. Сокальводоканал проводить планові роботи, натомість все частіше трапляються випадки, коли в каналізаційну систему потрапляють предмети гігієни та навіть дитячі підгузники. Вадим Кондратюк звертається до мешканців Сокаля із шанобливістю ставитись до систем спільного користування, зокрема водопостачання і водовідведення, не засмічувати їх предметами, що стають причиною аварійних ситуацій. Місто ще не отримало експертизу проекту з ремонту перехрестя вулиць Тартаківська і Шашкевича, отже підрядники не можуть приступити до виконання робіт.

Оперативні служби, зокрема районний відділ ДСНС, газовики, попереджають про підвищену пожежну небезпеку в зв’язку із високою температурою повітря. Надзвичайники посилили контроль за торфовищами та іншими екологічними системами. Газовики проводять обстеження газогонів, обкошування газо-розподільчих пунктів та інших об’єктів.

В цілому по району, разом із усією Львівщиною оголошений стан підвищеної пожежної небезпеки. Мешканців просять утриматись від розпалювання вогнищ, спалення сухостою і трави на полях, з обережністю ставитись до вогню в лісових масивах під час відпочинку.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

До уваги підприємців котрі мають бажання здійснювати роздрібну торгівлю під час проведення міжнародного фестивалю кухні
До уваги підприємців котрі мають бажання здійснювати роздрібну торгівлю під час проведення міжнародного фестивалю кухні "ГутаFEST"

До уваги підприємців котрі мають бажання здійснювати роздрібну торгівлю під час проведення міжнародного фестивалю кухні "ГутаFEST"

До уваги підприємців котрі мають бажання здійснювати роздрібну торгівлю під час проведення міжнародного фестивалю кухні "ГутаFEST", котрий відбудеться 19 серпня 2017 року в селі Гута просимо зголоситись за телефоном (03257) 7- 20 -47

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:56, 28 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464