** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.06.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    1 червень 2017 року

Пошук в новинах   

влада

Сокальська міська рада повідомляє про проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку
Сокальська міська рада повідомляє про проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку

Сокальська міська рада повідомляє про проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік.

Прийом документів на участь здійснюється з 01 червня до 30 червня 2017 року за адресою: 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького 44, бухгалтерія.

Пріоритетом конкурсу у 2017 році є облаштування дитячих майданчиків, за місцем проживання громадян.

Гранична субвенція з міського бюджету для мікропроекту становить не більше 25 тис. грн.Для того щоб взяти учась в конкурсі необхідно заповнити заявку згідно затвердженої форми  .


До заявки конкурсант має надати копії документів з переліком яких можна ознайомитись тут  .

^

Міська рада
Сокальська міська рада

освіта

Назарій Мачинський
Назарій Мачинський

Назарій Мачинський

Вже не за горами закінчення навчального року. Як швидко проминув час. Я – випускник. І знову мої батьки будуть поруч на шкільному подвір’ї як і тоді, коли за руку вели мене у перший клас. Звісно, не все

вдавалося відразу. Та я старався, і щоразу все ставало краще. Перші мої перемоги у різних конкурсах надавали мені впевненості, стимулювали бажання вчитися, дізнаватись чогось більше.

Народився в невеличкому селі Бояничі, це неподалік Сокаля. Родина в мене велика, є батьки, сестра і брат, які теж навчаються у гімназії, бабусі, дідусь. Завдяки їм - відчуваю себе щасливою людиною. Адже підтримка і розуміння родини - це дуже важливо.

З радістю згадую ті моменти. Коли їздив на різні конкурси. Спочатку це був лише районний рівень. Але у 8 класі я перший раз відчув смак перемоги на обласній олімпіаді з історії (тоді посів II місце). У 9 класі я був засмучений через те, що не зайняв призового місця на обласній олімпіаді з географії. Цей рік був для мене не дуже вдалим ( в плані обласних олімпіад). Проте я продовжив старанно вчитися і в 10 класі здобув 5 призових місць у районі, 3місця в області і зміг здійснити свою давню мрію –поїхати на Всеукраїнську олімпіаду з історії. Це було незабутньо. Окрім цього ще були й різні конкурси, серед яких поїздка на Всеукраїнський етап турніру юних географів у Луцьку.

Та 10 клас закінчився, і розпочався новий навчальний рік. 11 клас був насичений різними подіями. Я знову брав участь в олімпіадах. На районному рівні я здобув 4 призові місця ( дві перемоги: з історії та географії і два призових ( II) місць - з математики і української мови). Також я брав участь у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика і здобув перемогу.

Обласний етап для мене вже не новий, але кожного разу відчуваю відповідальність за свою школу і вчителів, які навчають. Цьогоріч я зміг здобути I місце на обласній олімпіаді з історії (чого не вдавалось зробити впродовж 3 років) і III місце в області з географії. І знову цього року я був учасником Всеукраїнської олімпіади з історії (вона відбувалася в Черкасах).

Це була незабутня поїздка, адже я зустрів своїх знайомих з попередньої олімпіади, познайомився з новими друзями. І хоча призового місця здобути не вдалося (завдання виявилися дуже складними і розрахованими на поглиблене вивчення історії в школі), я переконаний, що досвід, який я отримав на олімпіаді, буде використаний мною в майбутньому.

Також цьогоріч я брав участь у Всеукраїнському етапі турніру юних математиків.

Вважаю, що участь в олімпіадах – це можливість виявити власні таланти і розвинути вміння в певній галузі. Адже це конкурс, який потребує не тільки великих знань, а й великого терпіння і бажання до самовдосконалення.

Мачинський Назарій,

учень 7(11)-А класу

^

Сокальська гімназія

Обдаровані діти Сокальщини 2017
освіта Сокальщини

освіта

Диня Ольга
Диня Ольга

Диня Ольга

В Ільковицькому НВК «ЗШ І-ІІІ ст. –дитячий садок» навчається Диня Ольга, одинадцятикласниця, голова учнівської ради, обдарована учениця, яка погодилася розповісти про себе, про свої вподобання та мрії.

...У дитинстві я була маленькою цікавою дівчинкою, яка щоразу відкривала для себе щось нове і незвідане. З 2004 року ходила в дитячий садок, де зустріла багато друзів, а також своїх однокласників. 1 вересня 2006 року я пішла в перший клас Ільковицького НВК. Саме з цього часу розпочалася моя мандрівка дивовижною країною знань. Зараз навчаюся в 11 класі.

Стараюсь вчитись на відмінно

Дванадцять», «десять» - коли як,

Зате від Альма-матер маю

Багато грамот і подяк.

Приймаю участь у різноманітних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, за які одержую грамоти, призи і, звичайно, великий досвід та загартованість до труднощів.

Себе бачу стриманою і виваженою , свої вчинки і дії завжди обмірковую. Стараюся, щоб оточуючим було добре і цікаво поряд зі мною. Пріоритетними маю ті бажання, які несуть в життя добро та радість, як для себе, так і для всіх інших. У мене є певні амбіції, заради яких я готова наполегливо працювати та відстоювати свої позиції, але вони не пов’язані ані з досягненням багатства, ані отримання влади і контролю над людьми. Я живу чесно,і мені нема чого приховувати від людей. Я завжди кажу правду. І будь-яка правда не може мені зашкодити. Я відповідаю за свої слова діями. Я знаю, чого я хочу, визнаю свої бажання, мрії, і роблю те, що сприяє досягненню моєї мети, не порушуючи при цьому прав та волі інших людей. Я романтик. Люблю красу та мистецтво. Також я оптиміст та позитивна людина. Я не ідеальна і не погана –я така, яка я є. І, найголовніше, я українка – і я цим пишаюсь. Я люблю свою країну й людей, які мене оточують. Тому я щиро вірю, що Господь покаже мені правильну дорогу, почує молитву, а також дасть силу виконати мій життєвий обов’язок. - Які конкурси, у яких ти брала участь,тобі запам’яталися найбільше? -Участь в IX Всеукраїнському історичному конкурсі, організованому УКУ «Непізнана історія мого краю. Історія школи», участь у Міжнародному конкурсі шкільних медіа.(газети «Шкільний вісник», «Забузька округа"- лауреати конкурсу), участь у конкурсі «Прес-весна на Дніпрових хвилях», участь в інтернет-олімпіаді з біології, участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Сокальської МАН (II місце, математичне моделювання), участь у ІV районній учнівській науково-практичній конференції, присвяченїй пам’яті І. Г. Каспрука та участь у районному конкурсі “Лідер року –2016” -А в цьому навчальному році яких ти досягла успіхів? У цьому навчальному році я брала участь в 4 олімпіадах і в двох із них здобула ІІІ місця(з фізики та правознавства) та була учасницею Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Я-журналіст”. А так більше часу приділяла навчанню та підготовці до ЗНО. —Чим любиш займатися у вільний час? У вільний час, а його в мене небагато, люблю читати художню літературу, вишивати, складати вірші, танцювати і т.д.

^

Інтернет –газета Ільковицького НВК

Обдаровані діти Сокальщини 2017
освіта Сокальщини

освіта

Максим Хробак
Максим Хробак

Максим Хробак

Гордістю нашої школи є  незвичайний хлопець. Неординарна зовнішність, розумні очі відразу привертають увагу.

Досягнуті успіхи свідчать про систематичну та цілеспрямовану роботу батьків дитини та педагогів школи, які наполегливо розвивають фізичні здібності учня.

Найголовніше захоплення Максима—спорт, про це свідчать наступні досягнення:

 І місце у стрибках в довжину з результатом 6м 00см—в районній Спартакіаді школярів з легкої атлетики;

 І місце у фінальному турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» в естафеті;

 І місце у комплексному заліку ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (“Джура”);

 ІІ місце у фінальному турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» з човникового бігу з результатом 84сек;

 ІІ місце з стрибків у довжину в обласних змаганнях з легкої атлетики за програмою XXVI спортивних ігор школярів Львівщини;

 ІІІ загальнокомандне місце у фінальному турі Всеукраїнського фізкультурно- патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» ;

 ІІІ місце з бігу на 100м з результатом 12.1 секунди —в районній Спартакіаді школярів з легкої атлетики.

^

Обдаровані діти Сокальщини 2017
освіта Сокальщини

суспільство

Міжнародний День захисту дітей
Міжнародний День захисту дітей

Міжнародний День захисту дітей

1 червня, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, служба у справах дітей Сокальської райдержадміністрації, спільно з Сокальським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, організували в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості святковий концерт для 30 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. У заході також взяли участь перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, керівник апарату РДА Віра Білець, заступник голови районної ради Василь Бойко, вихованці Сокальського БДЮТ. Дітям були вручені святкові подарунки та організовано фуршет з солодощів та соків.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:33, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464