** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.03.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    1 березень 2015 року

Пошук в новинах   

освіта

“Likerz” виходить на перше місце

 

 

ІV етап XIV-го юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”
ІV етап XIV-го юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

У п’ятницю, 27 лютого в приміщенні Сокальської СШ №3, відбувся ІV етап XIV-го юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”.  У змаганнях взяли участь  28 команд (по 6 гравців в кожній), які представляли Сокальську гімназію, Сокальські ЗШ №2,  СШ №3,            ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський Будинок юнацької та учнівської творчості, Волицьку, Жвирківську, Острівську, Поторицьку, Сілецьку, Тартаківську та Хоробрівську ЗШ.

 

команда Сокальської гімназії “Likerz” (капітан – Віта Здерка)
команда Сокальської гімназії “Likerz” (капітан – Віта Здерка)

 Напередодні цього етапу на перемогу в чемпіонаті претендували 3 команди: лідер змагань – команда Червоноградського БДЮТ – “Ліга Джентльменів” (капітан – Мар’ян Мельник) в якої було 82 бали і на 5 балів від неї відставали команда Сокальської ЗШ №2 – “REVOлюція” (капітан – Наталія Ільницька) та команда Сокальської гімназії “Likerz” (капітан – Віта Здерка). Перемога “Ліги джентльменів” фактично гарантувала їм чемпіонський титул, а перемога “REVOлюції” чи “Lirerz” переносила чемпіонську інтригу на завершальний етап турніру.

команда Сокальської гімназії “Rosenrot” (капітан  – Олексій Джусь)
команда Сокальської гімназії “Rosenrot” (капітан – Олексій Джусь)

 В першому турі “Likerz” та “REVOлюція”, показали найкращий результат, підтвердивши свої чемпіонські амбіції. Приємно в цьому турі здивувала команда Сокальської гімназії “Rosenrot” (капітан  – Олексій Джусь). “Ліга джентльменів”, зіграла цей тур досить розслаблено. В другому турі “Ліга джентльменів” частково відіграла те що вона згаяла в першому турі. Проте перемога в цьому турі залишилась за командою “Rosenrot”, яка своєю грою зробила заявку на перемогу в поточному етапі. В третьому турі дуже потужну гру, продемонструвала команда “Likerz”, яка врешті-решт забезпечила собі “золото” четвертої гри сезону. Другою фінішувала команда “Rosenrot”, завдяки стабільній грі протягом всіх турів третє місце, виборола команда Сокальської СШ №3  –  “Bermuda sunrise” (капітан  – Катерина Кавуза). Варто зазначити, що команди “Rosenrot”  та “Bermuda sunrise” вперше в цьому сезоні, потрапили на п’єдестал пошани.

 команда Сокальської СШ №3  –  “Bermuda sunrise” (капітан  – Катерина Кавуза)
команда Сокальської СШ №3 – “Bermuda sunrise” (капітан – Катерина Кавуза)


 Отже, завдяки перемозі в цій грі на перше місце в чемпіонаті, вийшла команда “Likerz”, яка має в своїй “скарбничці” 107 балів. На 3 бали від них відстає “Ліга джентльменів”. Ці команди і розіграють між собою чемпіонський титул в заключному етапі змагань. Певні шанси на чемпіонство зберігає команда “REVOлюція”, яка набрала 100 очок, проте  крім власної перемоги цій команді потрібен невдалий виступ команд “Likerz” та “Ліга джентльменів” у, що не дуже віриться. Проте інколи дива трапляються. Так що будемо з нетерпінням чекати завершального етапу чемпіонату. 

Краща сільська команда с.Острів - Island
Краща сільська команда с.Острів - Island


 Організаторами  XIV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”, виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація.
  Оргкомітет чемпіонату  висловлює щиру подяку спонсорам змагань – інтернет-мережі “BestLink”, фірмі “Ніка”, піцерії “Фігаро”, працівникам Сокальської СШ №3, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини: ТРК “Сокаль”, інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина”, часопису “Голос з-над Бугу”.

Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості - Володимир Войтюк.


^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:49, 12 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464