** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.10.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

18 жовтень 2007 року

Пошук в новинах   

  
культура

Анатолій Покотюк створив авторську ікону «Та, що вертає стріли…» (Почаївська Божа Мати) для майбутнього Пантеону Богородиці у м.Сокалі. Ця ікона 19 вересня 2007 р. в День Спомину чуда св.архистратиха Михаїла  у паломницькій місії побувала у Почаївській лаврі. Вона була прикладена до святих мощей Іова та Анфілохія Почаївських, до стопи Богородиці Почаївської, місця чудодійних зцілень лаври. Побувала у церкві св. Преподобної Анни, освячена водою криниці св.Анни, була прикладена до святих реліквій священомученика ієрея о.Петра, що миро точать. В час завершення паломницької місії на небі було з’явлення Хреста Господнього, як Боже Знамення.

Днями ця авторська ікона Почаївської Богородиці та інша ікона «Холмська Божа Мати», що у свій час була прикладена до оригіналу Холмської Богородиці, що знаходиться у м.Луцьку, побували у м.Львові, біля фігури Божої Матері на Високому Замку, де відбувався Молебен за участю о.Василя Вороновського, учнів Львівських шкіл та працівників Львівського телебачення, присвячений 359 річниці визвольних боїв під керівництвом Максима Кривоноса на львівських землях. А 13 жовтня 2007 р. – о.Василь Вороновський разом з авторськими іконами Анатолія Покотюка  благословляв працівників Львівського телебачення в честь річниці вшанування встановлення фігури Богородиці на Високому Замку.

13 жовтня 2007 р. у м.Львові в честь 65-ліття УПА відбулось посвячення пам’ятника Степану Бандері. На урочистостях були присутні дві авторські ікони Анаолія Покотюка «Холмська Божа Мати» та «Почаївська Божа Мати». А 14 жовтня ці авторські ікони Анатолія Покотюка були виставлені у центрі Львова біля фігури Божої Матері. Тут також були виставлені статуї ангели і розп’яття Ісуса Христа, що будуть подаровані містам Суми, Дніпропетровську, Сімферополю, Харкову. Ці урочистості очолював генерал-майор Іван Плохотнюк, а також були присутні учасники із багатьох областей України. Ця акція «З вірою в Бога у Третє тисячоліття» буде продовжена до 31 жовтня. Запрошуємо всіх бажаючих взяти в ній участь. Кожен прибулий має нагоду отримати пам’ятні іконки з благословенням о.Василя Вороновського, Владики Мефодія Срібняка, о.Йосафата Воротняка.

Було прийнято рішення встановити у кожному обласному центрі та визначних місцях України Хрест Перемоги Добра над злом і фігуру Божої Матері Покрову.

 

Музей «Людина. Земля. Всесвіт»

Наталія Покотюк
Старший науковий працівник музею "Людина, Замля,

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:21, 29 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464