** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.04.2021


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

15 квітень 2021 року

Пошук в новинах   

  
влада

Виконавчий комітет Сокальської міської ради оголошує конкурс на призначення управителя багатоквартирного будинку.

Конкурсна документація
1.Організатором конкурсу виступає виконавчий комітет Сокальської міської ради, який розташований за адресою м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 44.
2.Контактна особа, яка здійснює зв`язок з учасниками конкурсу: спеціаліст першої категорії відділу ЖКГ, комунального майна, транспорту та благоустрою Сокальської міської ради Львівської області - Луців Любов Василівна, тел. 0986003903.
3. Критерії оцінки:
— ціна послуги – до 35 балів;
— рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою – до 15 балів;
— наявність персоналу,що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід ( з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) – до 15 балів;
— фінансова спроможність учасника конкурсу – до 15 балів;
— наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово — комунального господарства – до 20 балів.
За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу(нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.
  Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.
У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 35 балів.

4. Вимоги до конкурсних пропозицій:
1. Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:
- фізичні особи-підприємці — прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
- юридичні особи — повне найменування, код за ЄДРПОУ.
2. До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер» (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя – юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер» (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя – фізичної особи – підприємця).
3. Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.
У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.
Конкурсна пропозиція подається особисто, або через уповноважену належним чином особу, чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.
Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною
документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).
5. Огляд об’єктів конкурсу та надання доступу до них буде проводитись 12.05.2021 року.
6. Обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових території та про невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі: станом на 01.04.2021 року становить 514,979 тис. грн..
7.Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій до 10.00 год. 17.05.2021 року.
8. Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями буде проводитись о 10.00 год. 18.05.2021 року за адресою м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 44

Міська рада
Сокальська міська рада

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:51, 19 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567