** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.04.2021


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

10 квітень 2021 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • ГОРНА ДЕРЖАВНОСТІ. ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА МОЛОДІ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНІСТЬ
 • ГОРНА ДЕРЖАВНОСТІ. ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА МОЛОДІ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНІСТЬ

  ЧЕРВОНОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ В МЕЖАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «ГОРНА ДЕРЖАВНОСТІ. ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА МОЛОДІ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНІСТЬ»

  У п’ятницю, 9 квітня голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький підписав Меморандум про співпрацю, в межах реалізації проекту «Горна державності. Громадянська освіта молоді через державність» з його ініціаторами та виконавцями: директоркою Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Костишин, головою громадської організаціі “Не святі горшки ліплять” Уляною Джигранюк (м.Тернопіль) та головою регіонального благодійного фонду “Резонанс” Оленою Грабовською (м. Львів).
  Цей проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. В ньому бере участь молодь з п’яти областей України: Львівської, Тернопільської, Полтавської, Харківської та Чернівецької. На даному етапі проходить онлайн навчання учасників проєкту основам демократії, активного громадянства, розумінню прав людини. Молоді люди також вивчають історію розвитку ремесел у своїх громадах, досліджують яким чином майстри та митці впливали на розвиток міст та сіл.
  Невдовзі розпочнуться майстер-класи з гончарства. Відомий не лише в Червонограді, гончар Сергій Івашків вже готовий в своїй майстерні навчати учасників проекту, котрі, до речі, готуватимуть презентаціі власних результатів в своїх громадах. В червні 2021 року в Червонограді заплановано проведення підсумкового фестивалю, в ході якого кожна з семи громад Червоноградського району матиме можливість запрезентувати характерні для їх територій збережені народні ремесла та промисли, презентувати свою культуру для гостей та місцевих жителів. Така імпреза має шанси стати об’єднавчим майданчиком громад Червоноградського району.

  Червоноградська рр
  Червоноградська районна рада Львівської області

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  22:18, 28 листопада 2023 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567