** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.03.2021


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

18 березень 2021 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Гірники пікетують Офіс Президента
 • Гірники пікетують Офіс Президента

  Гірники пікетують Офіс Президента

  На офіційній сторінці у соціальній мережі фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець
  повідомив, що 17 березня біля стін будівлі Верховної Ради протестуватимуть шахтарі держпідприємства «Львіввугілля».
  Попри обіцянки та розмови у великих кабінетах столиці – працівники (акцентую) держпідприємства сам на сам залишені з проблемами. 327 млн грн заборгували ДП «Львіввугілля» за відвантажену продукцію споживачі різної форми власності. Зрозуміло, що ця ситуація сприяє порушенню термінів виплати заробітної плати, сплати ЄСВ та податків до бюджетів усіх рівнів. Така значна заборгованість за відвантажену вугільну продукцію унеможливлює належне підтримання технологічного процесу підприємства та своєчасне введення в роботу нових лав. Шахтарям Львівщини виплачено 27% заробітної плати за січень і 32% за лютий. Спробували б керманичі галуззю прожити на ці кошти: нагодувати родини, сплатити за комунальні послуги, купити ліки. Працівники, шахтарі ДП «Львіввугілля» вимагають втручання в ситуацію президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради, в.о. міністра енергетики для швидшого вирішення питання, проведення розрахунків за відвантажену вугільну продукцію. А доки моновлада не бачить проблем – шахтарі Львівщини вже виїхали на Київ, щоб нагадати про себе».
  До гірників Львівщини, які зранку приїхали на Банкову, вийшла заступниця керівника Офісу президента Юлія Свириденко. Вона пообіцяла працівникам ДП «Львіввугілля» передати вимоги президенту, сприяти вирішенню проблеми із виплатою зарплатної заборгованості та роботи підприємства.
  До пікетуючих шахтарів вийшов на розмову депутат від округу Юрій Камельчук.
  У Міністерстві енергетики близько 12:30 розпочалась нарада щодо виведення з кризового стану ДП «Львіввугілля» за участі трудового колективу.

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  20:02, 22 червня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567