** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.01.2021


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

29 січень 2021 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Інформація про діяльність прокуратури в 2020 році

У відповідності до Конституції України та Закону України «Про прокуратуру» Червоноградською місцевою прокуратурою в 2020 році вжито ряд заходів, спрямованих на зміцнення законності в межах району, у тому числі шляхом здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підтримання публічного обвинувачення, представництва інтересів держави у судових органах, тощо.
Враховуючи динаміку та структуру кримінальних правопорушень на території району, завдяки вжитим заходам, у тому числі координаційного характеру, вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію.
Наявні позитивні тенденції до зменшення окремих видів злочинів. Так, відсутні випадки умисних вбивств, розбоїв, спричинення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Кількість кримінальних правопорушень проти громадської безпеки в порівнянні з 2019 роком зменшилась на 10% (з 10 до 9), в тому числі кримінальних правопорушень за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами зменшилась на 14% (з 7 до 6). Кількість кримінальних правопорушень проти безпеки виробництва зменшилась на 25% (з 8 до 6). Зменшилась кількість кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів з 22 до 12 (на 46%). Кількість кримінальних правопорушень проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян та злочинів проти журналістів зменшилась на 47% (з 30 до 16).
Наявна позитивна тенденція щодо зменшення кількості кримінальнихправопорушень у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг на 24% (з 29 до 22), з них, - службових підроблень на 60% (з 20 до 8).
Зменшилась кількість незаконних заволодінь транспортними засобами на 14 % (з 14 до 12), зокрема автомобілями на 80% (з 5 до 1). Окрім того, за 2020 рік зафіксовано 2 випадки вчинення кримінальних правопорушень проти правосуддя, що на 85% менше ніж за відповідний період
2019 року (13 випадків).
Наявна тенденція до зменшення на 34% кількості злочинів, вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення (з 77 до 51).
Впродовж 2020 року за процесуального керівництва прокурорів Червоноградської місцевої прокуратури Сокальським відділенням поліції закінчено 738 кримінальних проваджень. До суду скеровано 172 обвинувальні акти.
Упродовж минулого року до суду скеровано 4 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях у сфері корупційних кримінальних правопорушень, 4 обвинувальні акти у бюджетній сфері, 2 обвинувальні акти за фактами незаконної порубки лісу та 1 обвинувальний акт у сфері земельних відносин.
В ході здійснення процесуального керівництва прокурорами надано слідчим близько 400 письмових вказівок щодо проведення необхідних слідчих та процесуальних дій у кримінальних провадженнях. Скасовано 75 незаконних постанов слідчих місцевого відділення поліції про закриття кримінальних проваджень. Виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 раніше не облікованих кримінальних правопорушень.
До Червоноградської місцевої прокуратури надійшло 164 звернення громадян, з яких вирішено 96 звернень, 68 направлено до інших відомств для вирішення по суті.
Місцевою прокуратурою забезпечено реалізацію повноважень, визначених Законом України «Про запобігання корупції».
Зокрема, за участі прокурорів Сокальським районним судом Львівської області розглянуто 16 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за наслідками чого до адміністративної відповідальності притягнуто 10 осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, серед яких: посадові особи органів виконавчої влади, головний інженер комунального підприємства, головний спеціаліст органу місцевого самоврядування, 4 колишніх працівники ДУ «Сокальська виправна колонія (№47)», 2 колишні депутати сільських рад.
Зазначені адміністративні правопорушення стосуються порушення вимог фінансового контролю, зокрема несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 ст.172-6 КУпАП) та несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (ч.2 ст.172-6 КУпАП).
В порядку ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено подання про проведення службового розслідування та усунення порушень Закону.
У сфері нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах та інших примусових заходів, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, прокурорами внесено 10 документів реагування про усунення порушень чинного законодавства, за результатами розгляду яких 5 службових осіб відповідних органів та установ притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Місцевою прокуратурою в ході здійснення представницької діяльності пред’явлено 13 позовів на захист інтересів держави у порядку ст.23 Закону України «Про прокуратуру» на суму понад 2 млн. грн. Задоволено 6 позовів прокурора на суму 1,9 млн. грн. Реально виконано судових рішень на суму 6 млн. грн.
Робота щодо зміцнення стану законності боротьби із злочинністю та проявами корупції на піднаглядній території триває.

З повагою
Перший заступник керівника
Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук

дописувач_
.

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:05, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567